Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. [quote name='sharon']Wstawiona na FB. Podajcie mi proszę na pw dane do konta na które przelewać kasę, ponieważ takich pytań mogę się spodziewać na Fb.[/QUOTE] [quote name='martasekret']podczytuję wątek Donki i muszę wam powiedzieć, że jest mi smutno z powodu sytuacji, w jakiej znalazła się ta kochana sunia....i że mimo starań tylu osób, wciąż pozostaje niczyja...nie rozumiem, dlaczego do tej pory nie chwyciła nikogo za serce....? mam ogromną nadzieję, że jednak nie skończy się powrotem Dony do schroniska.... jeśli jednorazowa wpłata jakkolwiek pomoże, to chętnie przeleję jakiś grosz[/QUOTE] dziękuję bardzo za pomoc, zaraz wysyłam pw z nr konta
  2. Ewa K. - zapłaciła deklaracje za maj i czerwiec w maju. A co do twojego pytania .... nie wiem, ja tych pieniędzy nie wyczaruje, mam fanty od dwóch dziewczyn na bazarek, to postaram się pod koniec tygodnia go wystawić. Myśle, że te 70zł się zbierze (oby) .... a jak nie, to Dona wróci do schroniska :-(
  3. 271,14zł taki jest stan kasy Donki na dzień dzisiejszy, do rozliczenia mam jeszcze bazarek misz-masz z którego będzie ok. 140zł ale czekam na jedną wpłatę.
  4. [quote name='czikusiowa']jeszcze jest moje 10 zł :p no to czekamy i mam nadzieję,że Państwo są rozsądni i... trzymam kciuki[/QUOTE] kurcze Kasia ... nie wiem czemu Ciebie nie uwzględniłam, chyba skasowałam jak miesiące kasowałam :oops:, stan deklaracji: 10zł czikusiowa 20zł Kajusza 40zł Koelka 50zł Sundayrose[COLOR=#a9a9a9] [/COLOR]10zł Milka_ 20zł pędzelopka 20zł gryzipiórka 10zł Ewa K. (z fb) 20zł Agnieszka K. (z fb) = 200zł [quote name='dobeczka']Ja też się coś dorzucę w niedzielę. ;)[/QUOTE] dzieki Aga :-) Myśle, że spięcia między psami razem mieszkającymi zdażają się, i jeżeli wg Sandry to nie była mega walka, i potem psy na siebie nie polowały to nie ma co przekreślać szans Donki na zapsiony dom.... oczywiście dom który jest w stanie ogarnąć dwa psy. Co do wyadoptowania psa za granice .... każda adopcja to ryzyko, nawet super fajny dom może okazać się g..wno warty, który psa uśpi albo porzuci byle gdzie. Uważam, że skoro ludzie będą tutaj (w Gliwicach) to jak chcą mogą pojechac odwiedzić Donkę, a Sandra na żywo oceni jak to wszystko się prezentuje na żywo. Wg maila są w Pl co 3-4 miesiące, więc jakby co mogą przy kolejnych odwiedzinach też ją odwiedzić .... uważam, żę nie można ich przekreślać tylko dlatego, że mieszkają w Grecji. Chita nie mieszka w Pl a psa dostała ... i pewnie nie ona jedna. Sama znam dziewczynę, która adoptowała psa a mieszka we Francji. ps. nie upieram się przy tych ludziach ... ale ich nie skreślam.
  5. z tych dwóch maili - jedna Pani już się nie odezwała .... lubię takich ludzi, co to nawet nie powiedzą, że jednak rezygnują :angryy: A druga Pani się odezwała - mają 8 miesięczniego pitbula, samca, z pseudo, jest trochę strachliwy i szukają suczki, ładognej i zrównoważonej aby była towarzyszką i nauczycielką dla szczylka. Jest tylko jedno ale (na ten moment ;-) ) .... Państwo (bo to para stara się o Donkę) mieszkają w Grecji, co 3-4 miesiące są w Pl ... teraz będę w drugiej połowie czerwca, wtedy przebywają w Gliwicach. Dlatego uznałam, że jak będą w Pl niech spotkają się z Donką, Sandra i Grzesiu niech porozmawiają na żywo, przemaglują ... i wtedy zapadnie decyzja.
  6. Dziś rozmawiałam z Koelką, i gdzies mi umknęło - Ela podwyższyła swoją deklaracje na 40zł :-) Dzięki Ela :-) aktualny stan deklaracji: [quote name='Kajusza'] [B]DEKLARACJE STAŁE:[/B] 20zł Kajusza 40zł Koelka 50zł Sundayrose[COLOR=#a9a9a9] [/COLOR]10zł Milka_ 20zł pędzelopka 20zł gryzipiórka 10zł Ewa K. (z fb) 20zł Agnieszka K. (z fb) = 190zł [/QUOTE]
  7. Mam kolejną deklarację - Blanka S. z fb, która zaadoptowała boksia z SOS Bokserom deklaruje jakąś niewielką kwotę 10-20zł miesięcznie, jeszcze ma sie określić ile to będzie. I miałam dwa maile w sprawie Donki....czekam na odpowiedzi (narazie jeszcze ankiet nie wysyłałam).
  8. zaraz zajrzę na bazarek :-) mam kolejną deklarację - moja siostra wpłaci co miesiąc 20zł dla Doneczki :-)
  9. przyszłam powiedzieć, że na razie zero telefonów :-( :-(
  10. hahahaha :-) też trzymam kciuki, żeby to był ten dom.
  11. Spotkanie w sobotę albo po niedzieli się odbędzie :-)
  12. Chętne małżeństwo ma dzisiaj się z Gosią umówić na spotkanie i zapoznanie z Gandzią, wtedy Gosia "na zywo" oceni czy można im psa wydać. Także prosze nadal mieć kciuki zaciśnięte :-)
  13. aktualne rozliczenie finansów Gadzinki ... [quote name='Kajusza'] [B][U]na koncie: + 1101,06zł[/U] WPŁATY I WYDATKI: maj: [/B]30zł Sundayrose, dekl. stała, wpłyneło 07.05.2012 20zł butterfly, deklaracja stała, wpłyneło 04.05.2012 20zł lena2009, dekl. stała, wpłynęło 09.05.2012 20zł p. Teresa, dekl. stała, wpłyneło 14.05.2012 20zł urwiniu, dekl. stała, wpłyneło 15.05.2012 30zł Koelka, dekl. stała, wpłyneło 23.05.2012 [COLOR=#ff0000]- 400zł [/COLOR][COLOR=#ff0000]hotelowanie Gandzi 23.05.2012 - 22.06.2012 (23.05.2012) [/COLOR]= 841,06zł[/QUOTE]
  14. [quote name='tatankas']Sprawdź jeszcze proszę z wywerny: [B][URL]http://www.wywerna.pl/[/URL] trzeba aktywować[/B][B] Nie zostało ogłoszenie aktywowane,resztę linków wstawiłam już ;) [/B][/QUOTE] juz sprawdzam ...
  15. mialam dzisiaj obiecujący tel. w sprawie Gandzi .... ale pozyjemy zobaczymy ;-) Czekam na sms z mailem Pani aby wysłac ankietę.
  16. [quote name='tatankas']Dla Donki ogłoszenia na Lubelskie zrobione.Nie podałyście miasta,więc zrobiłam 15 na Gorzów Wielkopolski,15 na Zieloną Górę.[/QUOTE] dzięki :-) Własnie aktywowałam to co mi na maila przyszło :-)
  17. ludzie to mają sieczkę w głowie ... naprawdę sądze, że czytanie ze zrozumieniem to szczyt nie do osiągnięcia :-( Asia wstaw to na wątek tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/207657-Po-ile-ten-pies[/URL]-) to zbiór takich perełek ;-)
  18. [quote name='magdola']Ja mogę komuś przekazać jakieś fanty na bazarek dla Donki;) pięknej sunieczki...[/QUOTE] wczoraj mi twoja propozycja umknęła ... chętnię przyjmę fanty na bazarek dla Donki :-) Sandra - super fotki, Donka widać, że jest u was szczęśliwa, i jak z Czesiem szaleje :-) Szkoda, że niemogę sobie pozwolić na drugiego psa :-(
  19. [quote name='Tekla64']ciesze sie ze masz teraz inne wspomnienia i innego psa hihihi zdjecia cudne wyjazd napewno tez ale najwazniejsze ze Wega scala sie calkiem z toba i otoczeniem[/QUOTE] cieszę się, że ten moment w końcu nadszedł :-) .... co prawda dla postronnych osób Wega nadal nie jest "normalna" ale ja wiem swoje .... zrobiła mega postępy :-) [quote name='evel']Niesamowite widoki :) I wielkie brawa dla Ciebie i Wegi! :)[/QUOTE] dziękuję :-) [quote name='Milka__']Czemu nic nie mówiłaś, że szukasz chętnego? ja się następnym razem piszę na taką wycieczkę :D Coś cudownego! Tam to by było co focić :)[/QUOTE] nie mówiłam, bo nie miałas autka wtedy ;-) A ja szukałam kogoś z autem, bo moim to bym się nie odważyła jechać :-D Nastepnym razem się odezwę :-) [quote name='Amber']Piękne widoki :) Ja na górami nie przepadam ale obejrzeć na cudzych fotkach to co innego ;)[/QUOTE] ja to górolub jestem .... jak tylko mam okazję to chętnie tam uciekam (w sensie gór ogólnie) .... nie lubie zimową porą, bo generalnie zima to mój wróg, ale wiosna-jesień ... mogłabym tam się przenieść :-)
  20. [quote name='fioneczka']już wiem ... znalazłam był ten bazarek?[/QUOTE] niebyło tego bazarku Gosia - dzięki za info nt zdrowia Gadzinki
  21. [quote name='fioneczka']Aniu samym naszym pisaniem na wątku Donki kasy nie nazbieramy przemyśl czy nie podejmiesz się poprowadzenia bazarku ... tak jak Ci mówiłam "reaktywacji" dogokawiarenki ... wierzę że dałoby się uzbierać troszkę kasy czy możesz mi przypomnieć (nie chce mi się szukać) kto dość głośno i kilkukrotnie proponował bazarek "stały" na którąś z suczek - jakiś wróżby czy o co tam chodziło to chyba o Gandzię chodziło, przejrzyj jej wątek ... dlaczego nie została "dopilnowana" deklaracja ? EDIT już znalazłam - o Gadzinę chodziło, zacytowałam sobie na wątku Gandzi[/QUOTE] Asia robię co mogę, teraz nie mogłam zrobić żadnego bazarku bo nie miałam czasu na to, teraz rozliczę bazarek który Koelka poprowadziła, zaraz wystawie kolejny z różnymi fantami i jednocześnie mogę zrobić taką dogokawiarenkę. Bo teraz będę miała trochę więcej czasu .... Tak, to Martens proponowała bazarek z tarotem.
  22. jestem pod wrażeniem majówki! ale miałas gości :-) Rewelacja, że psy się dogadały i to psy które na codzień żyją w stadach ... wiem, że to trudniej zgrać niż kilka psów żyujących na codzień pojedyńczo. A że były jakieś małe spięcia... no cóż .. idealnie nie może być :-) Zazdrosze wycieczek rowerowych :-)
×
×
  • Create New...