Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. gdzieś wcześniej były rozważania nt rdzewienia obróż - byłam 3 dni nad morzem i niestety ale obróżki (metalowe elementy) nam trochę zardzewiały. Jedna z bazarku Taks (mniej rdzy, ale i mniej pies pływał) i z El Perro - tu pies dużo pływał, i mocniej widać rdzę w metalowych oczkach i na bolcu od klamry. Tragedii nie ma, wyczyszone już jest, ale myślę, że jak pies dłużej by tak się moczył to obroże wyglądały by nie fajnie :-( Faktem jest, że nie pomyslałam o tym i po powrocie do domu obróż nie wypłukałam, tylko tak 3 dni były poddawane działaniu soli. To tak, jakby ktoś był ciekaw jak morze wpływa na obroże :-)
  2. ale fajne fotki :-) Kuki widzę dba o środowisko i zbiera puste butelki :-) porządny chłopak! A jaki padnięty po ciężkiej pracy :-)
  3. ładnie już wygląda, nabrała ciałka :-) Dobrze, że już jest szczęśliwa i bezpieczna, mam nadzieje, że już do końca swoich dni! Dziekuję za fotki :-)
  4. ja słyszałam, że josera też jest dobra. Moja poprzednia suka jadła Ariona i chyba jej służył ... bo dożyła 17 lat :-) Nie miała żadnych problemów z załatwianiem się, sierścią itp.
  5. niewiem jak tak można, oszukała tyle psów, znęcała się nad Pysią .... i jak nigdy nic dalej wystawia swoje psy, "miłośniczka" . Powinna mieć zakaz posiadania zwierząt. A jak Pysia, macie może jakieś wiadomości co u niej?
  6. [quote name='maxiowa']UWAGA UWAGA ! Ozzy został adoptowany ! ;DD[/QUOTE] no to super! a wiesz coś o nowym domu??? jakiś fajny??
  7. to ma odmianę od boksu schroniskowego, tyle czułości i spacerki! A masz może nowe fotki? ciekawa jestem jak wygląda, przytyła trochę??
  8. [quote name='Tina.Sara']może jakieś foteczki? :evil_lol:[/QUOTE] właśnie wróciłam z mini urlopu - nad morzem .... foteczki mam :-) ale już dziś padam...pochwalę się tylko, że Hiena pływała w morzu!!!! przemogła się i za piłką pływała!
  9. [quote name='Nutella']To kupimy Large Breed. Tylko mam problem z tym dawkowaniem.Bo miarki w oczach nie mam i taka miarka do brita przydałaby mi się. Chyba żeby zważyć na wadze kuchennej, ale nie mam takiej :/[/QUOTE] ja odmierzyłam 1 szklankę karmy, wsypałam do woreczka ... i poprosiłam w sklepie czy mogę zważyć :-) Ekspedientki nie miały problemu :-) Wiedząc ile waży zawartość 1 szkl. mogę sobie wyliczyć ile "szklanek" pies je. Tylko pamiętAJ, że jak zmieniasz karmę - czyli wielkość i kształt kulek, to trzeba znów zważyć :-)
  10. [quote name='ageralion']Tak mamy swietna specjalistke od pracy z psami agresywnymi i trudnymi :) Nasza Asienke :) Tutaj masz link do jej strony [url]http://www.happy-dog.pl/joanna-misztela/[/url] Jesli nie odbierze telefonu, napisz do niej smsa albo maila, bo czasem nie ma mozlowosci odebrania :)[/QUOTE] byłam u Asi w poniedziałek .... i zaczarowała mnie i Wegę :-) to normalnie szok, ale po tych kilku dniach jest taka poprawa, że aż niewiarygodne! mam nadzieje, że tak już będzie cały czas! Dzięki za pomoc i polecenie Asi!
  11. [quote name='Tina.Sara']dzień dobry :loveu:[/QUOTE] dobry wieczór :-)
  12. [quote name='koelka']Trzymam kciuki za Wegę i jej Panią;)[/QUOTE] dzięki Ela :-) W sobotę wybieramy się na kilka dni nad morze - z siostrą i Dingiem, ciekawe co wariatka na to.... ostatnio obawiała się fal na Warcie, jak stukały o brzeg, to co to będzie nad morzem hahahah. Dobrze, że szybko oswaja się ze swoimi strachami, to może i wejdzie do morza, tak jak do rzeki :-)
  13. [quote name='urwiniu']No super, że znalazłaś kogoś w ogóle!!! Będzie dobrze :)[/QUOTE] już po spotkaniu ... i zaczęłam wierzyć, że będzie dobrze, jestem pełna optymizmu i zapału do pracy z hieną :-) wiem co mam robić .... i zobaczymy co z tego wyjdzie :-)
  14. [quote name='Tina.Sara'][url]http://images47.fotosik.pl/880/9df2481380f5689amed.jpg[/url] urocze :evil_lol:[/QUOTE] Hiena w końcu się ujawniła :-)
  15. Dinol zawsze szuka zaczepki :-) [IMG]http://images47.fotosik.pl/880/82e176d5a6b0c616med.jpg[/IMG] i takie różne :-) [IMG]http://images40.fotosik.pl/861/06eb5e259422c1eamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/873/f393592ac9202a99med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/828/09bbc2d5f487e17emed.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://images50.fotosik.pl/880/fe93b9818a42a976med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/879/db852388af85c371med.jpg[/IMG] i trochę głupoli popodglądałam przez okno :-) [IMG]http://images46.fotosik.pl/828/e03c57778a7353cbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/880/9df2481380f5689amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/881/d493d3c39742036bmed.jpg[/IMG]
  17. Ale ona macha tymi przednimi łapami, rzuca nimi na wszystkie strony i bije pianę :-) Ale może w końcu załapie o co chodzi :-) Kilka zdjęć mam, ale szału nie ma na nich :-) Z dwoma psami, na które muszę ciąglę patrzeć, odpuściłam sobie fotki :-) [IMG]http://images47.fotosik.pl/880/d89ec3ba53d40563med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/861/0a00d8acf8b6bb39med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/833/bc9aa02219262ed7med.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Onomato-Peja']bw czarno biały ;)[/QUOTE] aha, to błysnęłam mądrością :oops: [quote name='urwiniu']No super, że znalazłaś kogoś w ogóle!!! Będzie dobrze :)[/QUOTE] mam taka nadzieje, bo ostatnio juz mi nerwy siadają .... a to nie polepsza sprawy wogóle :-( [quote name='Tina.Sara']to była kwestia czasu, żebym odwiedziła takie śliczności :loveu: witamy się :mdrmed:[/QUOTE] :-)Witam, i zapraszam do odwiedzin :-) Dziś bylismy nad Wartą z Beatą i Tito, psy fajnie się bawiły, Wega wyluzowana, tylko jeden incydentw wędkarzem :-( Nawet z frustracji, że chłopaki w wodzie szaleją z patykami, zaczęła aportować z wody.... w jej wydaniu wygląda to jakby się topiła, bo rzuca tymi łapami, że pełno piany, łep zanurza łapiąć patyka .... no cóż .... taki ma styl hahaha :-) Po takim godzinnym spacerze, psy na działce padły, nawet Dingo poległ :-)
  19. jak ja ci zazdroszczę takiej plaży!!! psy tam mają raj :-)
  20. [quote name='Onomato-Peja']Jak robisz domowe ustaw sobie bw i iso 400 lub 800 ;) wtedy możesz wziąć krótrzy czas i większą przesłonę.[/QUOTE] z iso pokombinuje, ale .... co to jest bw ????
  21. krzewuszka odporna na moje zabiegi kosmetyczne [IMG]http://images46.fotosik.pl/826/6bb8d4c6ef4fd328med.jpg[/IMG] niezrażona ciągle kwitnie :-) [IMG]http://images47.fotosik.pl/879/5ad32f2e51473c8amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/879/e4b44abc73ed86cdmed.jpg[/IMG] i trochę domowych zabaw czarno-białych ... [IMG]http://images39.fotosik.pl/871/4d1e58c31c98fdf5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/858/99ab4c43eb4f63bcmed.jpg[/IMG]
  22. ciąg dalszy nauki obsługi aparatu :p trochę z działki... Wega jak zawsze leżąco-melancholijna najpierw się ugotowała .... [IMG]http://images46.fotosik.pl/826/d8e11d8df6caba63med.jpg[/IMG] ... potem schłodziła .... [IMG]http://images43.fotosik.pl/879/1811e42888e4ce0bmed.jpg[/IMG] a Dinol-szaleniec ciągle w biegu, bo przecież krety czekają ... noooo, szybko, szybko, musze lecieć ... [IMG]http://images39.fotosik.pl/871/3d72b402f54f74fdmed.jpg[/IMG] krety do mnie mówią ... [IMG]http://images43.fotosik.pl/879/0ba97535b383c41emed.jpg[/IMG]
  23. ja ostatnio dla psów kupiłam krople Ektopar, polskie i tanie, wetka nam poleciła. Nigdy ich wcześniej nie stosowałam ale jak do tej pory żadnego kleszcza nie miały. Wcześniej suka miała zakraplanego Firprex i jednego kleszcza miała niestety :-( Fotki w kałuży super :-)
  24. hahahha, taka mała kałuża a ile radości :-)
×
×
  • Create New...