-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
:-( biedna Coma ..... skąd wziąść dla niej dom....
-
Witam :-) od początku podczytuje Twój wątek i postanowiłam się przywitać :-) Mona jest poprostu boska, a ten nochalek to tylko wycałować! Kibicuję Ci w twojej pracy z nią, sama mam psa bez socjalizacji, ale moja niestety - w przeciwieństwie do Mony - na wiele sytuacji reaguje agresją :-( Wiem jakie to trudne mieć takiego psa. Trzymam kciuki za dalsze postępy Mony, życze dużo wytrwałości i spokoju ducha, pozdrawiam Ania
-
niektóre psy faktycznie nie lubią/nie umieja sie bawić :-( Jak moja Kajusza .... a co do wypraw - to zapraszam :-)
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Sundeyrose zamówiła jeden bazarek ogłoszeniowy dla Karlosa, ale on ma potencjalny ds, także napisała o zmiane psiaka na Donkę. Czeka na odpowiedz, czy mozna tak zamienic jeszcze :-) Jeżeli nie, to szukam jakiegos innego bazarku i zamówie naszemu "labkowi" jakis pakiecik :-) -
hiena rozkręca gonitwy, wczoraj tez rozruszała Dinga, Kukiego i Maksia, śmiesznie to wyglądało jak robiła nagłe zwroty a one takie pogubione - co sie dzieje??? gdzie ona jest??? Ale one są starsze niż D/W, moje maja po 2-3 lata, to jeszcze i chęc do zabawy większa :-) Ostatnio się ganiały w mieszkaniu, głupki, skradały sie zza drzwi itp. a że panele na podłodze, to ciagle któreś na ziemi lądowało, raz wega tak gruchneła, że myslałam, że sobie cos uszkodziła, wariatka :evil_lol:
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
to możesz napisać, bo ja go nie mam ;-) A co u Donki?? mam nadzieje, że ogłoszenia odniosą skutek i ktoś sensowny zadzwoni. Może zrobić jej wydarzenie na facebooku, że szuka domu? -
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/3f9ad235.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/71fcb010.jpg[/IMG] i hiena biegająca :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/8bab5e2f.jpg[/IMG] i to by było na tyle :-)
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ec9fe69c.jpg[/IMG] kto ma większego ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/427d19ad.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/db21c6c7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/04ec13fa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/8a2b53ff.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/3a18fe9b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9e10db4c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/299f5741.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b1509fc7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/5f8383c9.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9e4ccb3b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e8bbd7af.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/518ff189.jpg[/IMG] Dinuś coraz bardziej towarzyski - nawet dzieli sie patyczkami :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/92830fb1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/8a8dfef9.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f9e574b4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9ce2260b.jpg[/IMG] polowanie na Tito :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e382f6b3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ccd64894.jpg[/IMG] Tito trochę znużony zabawami... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/edafe296.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/073e0ac8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/0045c425.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/3f3215af.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/a2ad718d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6148110b.jpg[/IMG]
-
A to fotki z nadwarciańskich spacerów :-) tym razem w towarzystwie Tito :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/7049dd4e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/acfb94b4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e96befee.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ed161b2a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b908b9ae.jpg[/IMG]
-
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
jak na razie nic nie wiem ... jak tylko będe coś wiedzieć to napiszę od razu :-) -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza'] .... Może jest ktoś chętny zasponsorować karlosowi szczepienie (oczywiście o ile nie okaże się, że ludzi go adoptują - wtedy to oni juz go zaszczepią).[/QUOTE] [quote name='Kana']Wirusówek nie musi mieć co roku. Ale jeżeli pojdzie do domu to nowi właściciele moga o to już zadbać prawda?[/QUOTE] Ja swoje psy szczepię co roku, niewiedziałam, że można rzadziej .... i zgadzam się z Tobą - jak pójdzie do adopcji, to nowi opiekunowie go zaszczepią :-) co wcześniej napisałam :-) -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonia13']Ale śliczna dziewczynka. Chwilowo jestem pod krechą ale w następnym miesiącu podeślę coś jednorazowo - tylko mi proszę przypomnieć bo zdarza mi się coraz bardziej zapominać ;) starośc nie radość;)[/QUOTE] napisałam do Goni z przypomnieniem, może akurat cos podeśle :-) -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
uzupełniłam rozliczenia, i tak myslę nad tekstem dla Donki, i w sumie to chyba niewiele trzeba zmienić :-) "[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dona to ok. 4 letnia [B]wysterylizowana[/B] pitbulka rednose-ka. Jej dotychczasowe życie to pasmo niekończących się porodów i gromady szczeniąt. Jak na Matkę przystało jest czuła i opiekuńcza, cierpliwa ale i stanowcza. Potrafi inne zwierzęta sprowadzić do pionu gdy zajdzie taka potrzeba. Na spacerach lubi się bawić i lgnie do człowieka. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]I tego najbardziej jej brakuje – własny Człowiek, który pozwoli jej samej poczuć się szczeniakiem – kochanym i przytulanym, takim którego się przykrywa kołderką w deszczową pogodę. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Idealny właściciel to osoba o ustabilizowanej sytuacji rodzinno-zawodowej, mający czas i pieniądze na wychowanie i opiekę nad TTB. Lubiący aktywnie spędzać czas, niezależnie od pory roku i humoru po powrocie z pracy. [/SIZE][/FONT] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dona nie zostanie wydana na łańcuch ani do budy. Ogłoszenie ma charakter informacyjny, pies nie jest do kupienia. Ogłaszający zastrzega sobie wybór najlepszego domu dla Dony". Gabi - [/SIZE][/FONT][/B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]czy mogę podać twój nr w ogłoszeniach? [/SIZE][/FONT] -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
wczoraj Karlos miał odwiedziny - byli u niego ludzi, którzy chcą go adoptować :-) Zapoznanie wypadło pomyslnie, i ludzie i Karlos byli zadowoleni. Wiedzą już co jeszcze musza przerobić z psem, jaki jest itp. Niechcą podejmowac pochopnej decyzji i po weekendzie mają się okreslić czy będzie adopcja czy nie :-) Także proszę trzymać kciuki :-) aha, okazało się, że chłopakowi skończyły się szczepienia ... wściekliznę będzie miał opłaconą przez schronisko, ale wirusówek już nie :-( Może jest ktoś chętny zasponsorować karlosowi szczepienie (oczywiście o ile nie okaże się, że ludzi go adoptują - wtedy to oni juz go zaszczepią). -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Kajusza replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
ale super miejsce na spacery :-) Wiedze, że Ares jak moja Kajusza [*] na łódce czuje sie dobrze, ona też lubiła tak popływać :-) -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
bez jajek to może być uznany za sukę hahaha -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sundayrose']Zamówiłam ogłoszenia. Duży pakiet, jak na chłopaka przystało ;) Muszę jeszcze dosłać info w jakich okolicach ma być ogłaszany? Lubuskie, Gorzów, czy cała Polska?[/QUOTE] ja już sama niewiem :-( chyba to nie ma reguły, skąd zadzwonią .... dziś byłam na wizycie p/ad w sprawie innego ttb, dom może za kilka miesięcy weźmie sunie jako komana dla Rysia, to obiecali, że w pierwszej kolejności rozejrzą się u nas w schronisku :-) super, bo domek naprawdę fajny! -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
to może te (z psem, z ludzmi i samemu) [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6503/dsc01231a.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1263/dsc01275qr.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/eu3ehu.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/1748/dsc07694a.jpg[/IMG] -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
dobra, a my z Natalia się zrzucimy na jakis pakiecik :-) -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ale fajne fotki :-) Mam nadzieje, że szybko znajdzie dom... a to tekst ogłoszenia, prosze o uwagi i zastrzeżenia :-) " [COLOR=#555555][FONT=Arial][SIZE=3]Karlos to pewny siebie pies w typie amstaffa, który wymaga zdecydowanego przewodnika. Ma ok. 3 lat, jest wykastrowany i nie ma problemów ze zdrowie. Nowego domu szuka po tragicznej śmierci właściciela i pobycie w schronisku. Nie przejawia żadnych zachowań agresywnych w stosunku do ludzi. Właściwie reaguje podczas kontaktów z ludźmi, zarówno z kobietami, mężczyznami jak i dziećmi. W stosunku do psów, które poznał w trakcie pobytu u behawiorysty, zachowanie Karlosa nie budzi zastrzeżeń. Jednak z uwagi na jego dominujący charakter lepszy byłby dom bez innych zwierząt. W nowym domu będzie potrzebował dużo kontaktu z właścicielami, dlatego nie nadaje się do budy. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#555555][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#555555][FONT=Arial][SIZE=3]Karlosa można adoptować, podpisując umowe adopcyjną i zgadzając się na wizytę przed adopcyjną. Pies nie jest na sprzedaż. Obecny opiekun (behawiorysta i szkoleniowiec psów) ma prawo zdecydować, który dom będzie najlepszy dla niego. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#555555][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#555555][FONT=Arial]Tel. kontaktowy: [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]501 675 375[/FONT][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=3]Więcej informacji nt Karlosa można znaleźć na stronie: [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=3]http://www.psieranczo.com.pl/adopcje/psy-gotowe-do-adopcji.html" [/SIZE][/FONT][/COLOR] -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, wczoraj nie maiałam weny na jakiekolwiek pisanie, dziś to zrobie na pewno.