Jump to content
Dogomania

ihabe

Members
  • Posts

    6192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ihabe

  1. hallo psinko!!! Jestem i czuwam!!
  2. ze skarpety Gliwcikiej przekaże Ci rano 130 zł kochana: http://www.dogomania.pl/threads/141878-Schronisko-w-Gliwicach-potrzebna-pomoc-w-ogA-aszaniu-psiakA-w?p=14086038&posted=1#post14086038 prosimy o dalsze wspomaganie naszej Figuni:-(
  3. Figa potrezbuje pomocy.... [URL="http://www.dogomania.pl/149238-10-letnia-Figa-z-guzem-po-A-mierci-swojej-Pani-trafiA-a-przeraA-ona-do-schroniska/page29"]http://www.dogomania.pl/threads/149238-10-letnia-Figa-z-guzem-po-A-mierci-swojej-Pani-trafiA-a-przeraA-ona-do-schroniska/page29[/URL] ponieważ jutro Julia musi pojechać do Tychów z Figa na szczegółowe badania więc przekazuję 130 zł ze skarpety na Figę.............
  4. update skarpety Gliwickiej: [FONT=Arial][COLOR=#0000ff][B][SIZE=6]skarpeta Gliwice[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [SIZE=2][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=5] [U][B]stan na dzień 10 lutego 2010 [/B][/U][/SIZE] [B] [SIZE=7][COLOR=#ff0000] 132,70zł[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=2][B][SIZE=7][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][COLOR=#ff0000][B][U]Wpłaty:[/U][/B][/COLOR] [SIZE=2][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Iwonka[/COLOR] 20 zł [COLOR=#000000]ihabe[/COLOR] 30 zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Brysio[/COLOR] 30 zł[/COLOR] [COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Magda[/COLOR] 45 zł[/COLOR] [COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]bazarek[/COLOR] ihabe 219 zł[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Magda z GLiwic 20 zł [/COLOR] [COLOR=#ff0000]Korespondentka 25 zł[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Magda 20 zł[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Firma Iwona 20 zł[/COLOR] [COLOR=#ff0000]====================[/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]razem : 429zł[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B][U]Wydatki:[/U][/B][/COLOR] 26.X.2009 przelew dla J_ulia wizyta u weta FIGA: [B]22,80 zł[/B] [LEFT][B]16.XI.2009 przelew Julia operacja Figa: 199 zł[/B][/LEFT] [LEFT][B]sucha karma dla Figi: 74,50[/B][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [LEFT][B]==============================================[/B][/LEFT] [LEFT][B]razem: 296,30[/B][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [LEFT][B]saldo: 429 zł - 296,30= 132,70zł[/B][/LEFT]
  5. kochani!! zrobiłam wielki bilans roczny...... proszę zerknijcie do tabelki i dajcie mi znac czy nie ominęłam jakiejś wpłaty. Jesli tak to proszę nie denerwujcie się na mnie ale zalewa mi oczy już patreznie na te wydruki konta;-) [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/rozliczenia/rozliczenie%20K%b3adka%2010.02.jpg[/IMG]
  6. Kochana Pani Irenka, jej miłość nie ma granic! Niedzwiadku, tak bardzo się ciesze, że masz Panią Irenkę;-)
  7. zaglądajcie na bazarek, warto!!!! dla psiaczków!! Piraciku kochany;-)
  8. Jutro Figa ma wizytę u neurologa, łapki tylne są sparaliżowane. Nie wiemy co się dzieje ale wiemy jedno.... musimy walczyć o Figunię. Potrzebujemy wsparcia na dalszą diagnostykę na leczenie.. Figuniu, nie martw się.....
  9. podeślijcie proszę nr konta.... biedactowo ukochane
  10. Buraj nie jest u Morii kochana lecz u Pani Joasi w Hoteliku Terier w Mielcu:-) Co do tabelki.... to masz rację!!!!! Dziękuję!!!!!!! ja zaczynam już odpadać;-(
  11. co tam u Puszka? Co z psiakiem? ;-(
  12. Jaki domek tymczasowy potrzebuje Znajdek? Czy on musi mieć stałą opiekę? Jaki jest dla innych psiaków? Kochana psina:(
  13. Dopiero dziś trafiłam na wątek Pirata;-( Biedaczek. Robiłam plakacik dla znajomych z psiakami od Bubu żeby ludzie swój 1% wpłacali na Stowarzyszenie i natknęłam się na Pirata i kilka nowych psinek Bubu ;-( Postaram się więcej pomóc jak tylko będę mogła!!!
  14. allegro dla Fanty+Pimpuś+Pusia+Pusior niedługo koniec...... czy jakis psiaczek znalazł domek, czy odnawiać? Kogo dodać? [URL]http://www.allegro.pl/item902282790_szczeniaczki_gotowe_do_adopcji_czekaja_na_domki.html[/URL]
  15. Piekna dziewczynko, właśnie przelałam na Twoje konto 76 zł z bazarku. Bardzo się cieszę, że juz lepiej u Ciebie. Nasze serca są z Tobą, również chore serduszko Samsonka szpicka jest przy Tobie. On wie co to znaczy nie mieć domu ale wierzymy, że Twój domek już jest w drodze!!
  16. Mikusiu kochany Mój Pixelek czekał na Ciebie, opowiadałam mu o Tobie , Klaudusi i Michale. To dzięki nim odszedłeś godnie za TM i przeżyłeś cudowne chwile swego życia nasz Królu. Twoja uśmiechnięta mordka na zawsze pozostanie w naszej pamięci :-( Klauduś Ty i Michał jesteście inspiracja dla wielu z nas, pamietajcie, że w tych trudnych chwilach jesteśmy z Wami!! Maria Dąbrowska napisała: [FONT=Tahoma]“Ofiarną i wytrwałą walkę z okrucieństwem wobec zwierząt uważam za walkę o godność, kulturę i wyższą cywilizację naszego społeczeństwa.” Mikusiu........... [/FONT]
  17. jest tez ten nowy sliczny o pięknej sierści psiak: [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5364.jpg[/IMG] niestety nie zdążyłam z nim wyjść;-( [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5363.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5362.jpg[/IMG] inne zdjęcia z sobotniej wizyty pod: [URL="http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/"]http://guli.it.pl/~ihabe/gliwice-2010-02-06/[/URL]
  18. a któż to taki? [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5366.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5367.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5369.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5370.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5368.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5333.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5334.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5335.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5336.jpg[/IMG] a ten facet skradł moje serce i bardzo mu smaokowało mięsko;-) [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5342.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5328.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5329.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5330.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5331.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5332.jpg[/IMG] cudo, normalnie cudo pies
  21. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5305.jpg[/IMG] spotkaliśmy na spacerze tez takiego psiaczka;-) [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5315.jpg[/IMG] a to nowa sunia Husky, bardzo chudziutka ale milutka [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5321.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5323.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5326.jpg[/IMG]
  22. a oto nowy nabytek..... [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5299.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5300.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5302.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5303.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5304.jpg[/IMG] psiak przesliczny ale nie chciał się bawić, jak go mzaczepiałam na spacerze to nawet poakzał mi swoje niezadowloenie i dał mi do zrozumienia, ze mi nie ufa;-(
  23. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5292.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5294.jpg[/IMG] cd maleństw...
×
×
  • Create New...