Jump to content
Dogomania

ihabe

Members
  • Posts

    6192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ihabe

  1. Jestem i ja kochany Grubciu. Czasu coraz mniej ale postaram sie Cię odwiedzać często. Wspomóc mogę np fantami na bazarek, może coś jednorsazowo, z kasą obecnie kiepsko;-( bidulku kochany!!!
  2. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/pixel_chorzow/IMG_4476.jpg[/IMG] skory do zabawy;-)
  3. [CENTER][IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/pixel_chorzow/IMG_4469.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/pixel_chorzow/IMG_4470.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/pixel_chorzow/IMG_4471.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/pixel_chorzow/IMG_4472.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/pixel_chorzow/IMG_4473.jpg[/IMG] oto Pixel w całej krasie!! [/CENTER]
  4. Super wiadomości!!!! Joker szczęścia i miłości w 2010 roku!!!
  5. Szczęśliwego Nowego Roku Biloniku, obys znalazł w tym roku swój wymarzony domek i swego ludzia;-))
  6. Melduje sie na wątku , dopiero teraz ale nie było mnie w necie;-( Wieczorkiem powinno mi sie udac wkleić nowe zdjęcia Pixelka.
  7. [FONT=Arial]Madcat1981 5 zł + 20 zł ( os przyjaciela z bazarku)= 25 zł Bjuta 20 zł ihabe za wrzesień 20 zł ihabe bazarek 1+2 104 zł [FONT=Times New Roman]bjuta wrzesień 15 zł [/FONT]Gonia 13 za wrzesień 10zł Makrela za wrzesień + 20 zł 70 zł Ana666 za wrzesień 20 zł BICO jednorazowo 50 zł Feliksik za wrzesień 20 zł Gonia 66 za wrzesień 10 zł Pani Anita jednorazowo 100zł Niteczka za wrzesień 20 zł Reja za wrzesień 20 zł Olga7 za wrzesień 10 zł Randa za wzresień 20 zł zachary za wrzesień 20 zł [/FONT][FONT=Arial]Madcat z bazarku 34,15 zł[/FONT] [FONT=Arial]Gonia13 za X i XI 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Edyta stała 20 zł Marii 23 za wrzesień 15 zł ================================================= razem 643,15 zł [/FONT][FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial]wydatki:[/FONT] [FONT=Arial]hotelik X-XI przelew 300zł 26 września 2009[/FONT] [FONT=Arial]643,15 - 300zł = 343,15 zł [/FONT] wpływy październik: [FONT=Arial]ihabe 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Bjuta 15 zł[/FONT] [FONT=Arial]Edyta 20 zł Makrela 50 zł[/FONT] [FONT=Arial]zachary 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Gonia 66 10 zł[/FONT] [FONT=Arial]Marii23 15 zł[/FONT] [FONT=Arial]Ana666 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Agnieszka? 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Niteczka 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Feliksik 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Reja 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Gonia66 10 zł[/FONT] [FONT=Arial]Ana666 za XI i XII 40 zł[/FONT] [FONT=Arial]Madcat 5 zł[/FONT] [FONT=Arial] [/FONT][FONT=Arial]==============[/FONT] [FONT=Arial]305zł[/FONT] wpłaty listopad: [FONT=Arial]Bjuta 15 zł[/FONT] [FONT=Arial]ihabe 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]zachary 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Randa 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Makrela 50 zł[/FONT] [FONT=Arial]Madcat bazarek 26,10 zł[/FONT] [FONT=Arial]Gonia13 ( za XII i styczeń 2010r) 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Mari23 15 zł[/FONT] [FONT=Arial]reja 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Gonia66 10 zł[/FONT] [FONT=Arial]Niteczka 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Edyta 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Feliksik 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Olga7 10 zł[/FONT] [FONT=Arial]==================[/FONT] [FONT=Arial]razem 286,10 zł[/FONT] [FONT=Arial]wpływy grudzień:[/FONT] [FONT=Arial]agnieszka z zabłudowa 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]zachary 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]makrela 50 zł[/FONT] [FONT=Arial]marii23 15 zł[/FONT] [FONT=Arial]gonia66 10 zł[/FONT] [FONT=Arial]Gonia 13 20 zł ( za II i III 2010)[/FONT] [FONT=Arial]Reja 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Edyta 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Olga7 10 zł[/FONT] [FONT=Arial]Niteczka 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Ana666 40 zł ( za I i II 2010)[/FONT] [FONT=Arial]ihabe 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Bjuta 15 zł[/FONT] [FONT=Arial]Madcat 5 zł[/FONT] [FONT=Arial]============================[/FONT] [FONT=Arial] razem : 305 zł[/FONT] [FONT=Arial]wydatki pażdziernik:[/FONT] [FONT=Arial]4 X- 50 zł wet + tabletki na odrobaczenie przesłane do ZuziaM[/FONT] [FONT=Arial]wpłata za hotelik 25.x.2009: 300 zł[/FONT] [FONT=Arial]wpływy razem:[/FONT] [FONT=Arial]IX+X+XI+XII[/FONT] [FONT=Arial]643,15+305+286,10+ 305=1539,25[/FONT] [FONT=Arial]Wydatki:[/FONT] [FONT=Arial]IX 300 zł[/FONT] [FONT=Arial]X 300zł + 50 zł[/FONT] [FONT=Arial]XI 300 zł[/FONT] [FONT=Arial]XII 300 zł[/FONT] [FONT=Arial]===================[/FONT] [FONT=Arial]wydatki razem: 1250 zł[/FONT] [FONT=Arial]1539,25-1250 zł= 289,25 zł[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]stan konta na dzień 01.01.2010 [/FONT] [FONT=Arial]nastepna wpłata za hotelik 21.I.2010 SZczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich !!!!! [/FONT]
  8. Frelciu kochana Wiem ile znaczyłaś dla Monisi i wiem jak bardzo nam Cię brakuje. Wesołych świąt!
  9. Pixelku Święta bez Ciebie są smutne!! sercami jesteśmy z Tobą ukochany nasz psiaczku !!
  10. Wesołych Świąt Niedźwiadku!
  11. Cudo nasze !!! Kochany aż chce się go uściskać i tulić. Pregusiu zobaczysz to Twoje ostatnie samotne świeta, Nowy Rok przyniesie Ci piekny domek!!!!!!
  12. finanse są aktualizowane i tak jak napisłam wcześniej proszę się rozjerzeć za nowym księgowym;-) Moje rozliczenia powinny być wkładane równiez na pierwszą stronę, dlatego wyślę Mysi całe aktualne rozliczenie na Priva aby je wkleiła w 1 poście.
  13. A TAK przy okazji proszę spróbujcie znaleźć mojego zastępcę jeśli możecie, jestem zmuszona pomalutku zwolnić tempa a boję się , że bardzo zaniedbuję niektóre wątki gdzie jestem skarbnikiem;-( Zastanówcie się, kto chciałby przejąć tak wspaniałe finanse jakimi dysponuje nasza Gabusia?;-)
  14. no nie, po drodze było inne rozliczenie w poście 573;-) A TERAZ NAJNOWSZE: [FONT=Arial]wpływy grudzień:[/FONT] [FONT=Arial]agnieszka z zabłudowa 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]zachary 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]makrela 50 zł[/FONT] [FONT=Arial]marii23 15 zł[/FONT] [FONT=Arial]gonia66 10 zł[/FONT] [FONT=Arial]Gonia 13 20 zł ( za II i III 2010)[/FONT] [FONT=Arial]Reja 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Edyta 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Olga7 10 zł[/FONT] [FONT=Arial]Niteczka 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Ana666 40 zł ( za I i II 2010)[/FONT] [FONT=Arial]ihabe 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]============================[/FONT] [FONT=Arial] razem : 285 zł[/FONT] [FONT=Arial]wydatki pażdziernik:[/FONT] [FONT=Arial]4 X- 50 zł wet + tabletki na odrobaczenie przesłane do ZuziaM[/FONT] [FONT=Arial]wpłata za hotelik 25.x.2009: 300 zł[/FONT] [FONT=Arial]wpływy razem:[/FONT] [FONT=Arial]IX+X+XI+XII[/FONT] [FONT=Arial]643,15+305+286,10+ 285=1519,25[/FONT] [FONT=Arial]Wydatki:[/FONT] [FONT=Arial]IX 300 zł[/FONT] [FONT=Arial]X 300zł + 50 zł[/FONT] [FONT=Arial]XI 300 zł[/FONT] [FONT=Arial]XII 300 zł[/FONT] [FONT=Arial]===================[/FONT] [FONT=Arial]wydatki razem: 1250 zł[/FONT] [FONT=Arial]1519,25-1250 zł= 269,25 zł[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]stan konta na dzień 22.12.2009 [/FONT] [FONT=Arial]nastepna wpłata za hotelik 21.I.2010[/FONT]
  15. Pieniążki od Pani teresy wpłynęły, bardzo dziekujemy;-) Zdwrdwd wpłata bardzo dziekujemy;-) czekamy na zdjęcia Burajka;-)
  16. Kasa wpłynęła , dziękuję Piromanko;-) Dziekuję również Randzie za przelew;-) Czekamy na zdjęcia chłopaka od Julci i Darka;-) ps Przelew za szczepienia Pręgusia juz zrobiony;-)
  17. [CENTER][SIZE=4][COLOR=Blue][B]Już lada moment Pręguś będzie miał gości :loveu::loveu: Julia i Dark czyli załoga G :razz:[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  18. Dzisiaj Buraj będzie miał wizytę Julii i Darka;-) Mam obiecane mizianko ode mnie i wszystkich ciotek wspierających naszego Burajka!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. Byłam totalnie odcieta od netu;-( oto wątek Kładki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/133585-Wielki-dA-ug-Help-KA-adka-bezpieczna-ale-ciAE-gle-bez-domu-Kto-jAE-pokocha[/url]
  20. [quote name='Piromanka']Ihabe, podaj numer konta to wpłacę na Pręgusia kasę z bazarku. Na Święta zmieniam kontynent i wracam dopiero po Nowym Roku, a wplata za hotel chyba 1 stycznia...[/QUOTE] wysłałam na priva;-)
  21. slicznie dziękuje za ogłoszenia, u mnie net nie działa i nie mam jak wchodzić na Dogo. Bardzo dziekuje za ogłoszenia.
  22. Ale super zdjęcie!!!! Widać jak bardzo jest szczęśliwy. !! Jakiz on jest kochany, to pies cudo!!!!
  23. Och Burajku, to wspaniale;-) A czy buciki juz dotarły do Ciebie?
  24. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1033.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1034.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1035.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1038.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1039.jpg[/IMG] wesoły, miły psiaczek
×
×
  • Create New...