-
Posts
6192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ihabe
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
reszta szczeniaczków od ślicznej suni: [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5287.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5288.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5289.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5290.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5291.jpg[/IMG] kiedy można je zacząc ogłaszać i mamę też? Czy jakoś je nazwiemy ? -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
a poznajecie tego pana;-) [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5283.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5284.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5285.jpg[/IMG] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
zrobię allegro tej suni z poprezdnich postów tylko musimy ją jakoś nazwać aby Basia i Dorotka wiedziały o kogo chodzi;-) [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5278.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5277.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5276.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5279.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5282.jpg[/IMG] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
a oto dzieciaczki: [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5270.jpg[/IMG] a to Agnieszka w klatce ze sczeniaczkami;-) [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5271.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5273.jpg[/IMG] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5262.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5263.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5266.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5268.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5269.jpg[/IMG] sunia jest taka śliczna i taka miła -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5250.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5252.jpg[/IMG] Nowa piękna mamusia ze swoimi starsznie wystraszonymi szczeniakami: [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5255.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5259.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5260.jpg[/IMG] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Basieńko Co to za maleństwo od szczeniaczków? [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5238.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5239.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5244.jpg[/IMG] To jest nowa sunia podobno miała młode: [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5248.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-02-06/IMG_5249.jpg[/IMG] -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
ihabe replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kochani luty to ostatni miesiąc kiedy mogę zbierać pieniążki na naszą królewnę. Proszę o podanie kto przejmie teraz pałeczkę. Bardzo proszę. Gabuniu całusy!!! -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ktoś kiedyś powiedział: " [FONT=Tahoma]Etyka szacunku dla życia nakazuje nam wszystkim poszukiwać sposobności, by za tyle zła, wyrządzonego zwierzętom przez ludzi, pośpieszyć im z jakąkolwiek pomocą." Ty Beatko i Twoja Fundacja i cudowne serce Pani Irenki pomagają wszystkim naprawić całe to wyrządzone zło. Dropsik i Miki zaznali od Was wiele miłości i szczęścia. odpoczywajcie psiaczki za TM [/FONT] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Czy spanielek i Pusior znalazły domki? I ta mała: [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_4994.jpg[/IMG] i ta? [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_4913.jpg[/IMG] -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
ihabe replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Syla']Witam.Co to ma być? Przepraszam, ale troszkę mnie to rozbawiło hihhi.Jak się przyjrzeć to, to niegłupio wygląda.Kwestia przyzwyczajenia.Pozdrawiam serdecznie[/QUOTE] Iwonka prosiła o tabelkę więc zrobiłam i przyznam, że od dawna juz to chciałam zrobić;-) -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
ihabe replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zrobię jeszcze tabelke i bedzied jeszcze lepiej ale to juz jutro;-) -
kochaneczku, jak ja się ciesze, ze dupke grzejesz u cioci zerduszkowej ;-) Kocham Cię psiaczku od pierwszego spojrzenia w twe oczy;-)
-
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
ihabe replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oto zestawienie -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Zerduszko jesteś cudowna :-) Nie poznałam bestyjki ale zakochałam sie w nim w ta sobotę co został znmaleziony, po nocach nie spałam;-( A on u Ciebie dupkę grzeje;-) Masz u mnie cole;-) bo nie wiem czy juz skonczyłaś 18lat;-) hahhaha Ja juz nie wiem kto jest kto, ostatnio dowiedziałam si.ę. ze Agata51 jest babcią a ja mysłałam, że ona jeszcze do liceum chodzi;-) Czy sznaucus juz j=się jakoś zowie? -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
ihabe replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziś już padam ale jutro sprawdzę dlaczego mam takie różnice ;-) -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
ihabe replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oto link do rozliczenia: http://guli.it.pl/~ihabe/rozliczenia/rozliczenie%20Buraj.htm -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
czy ten sznaucerek jest u Ciebie zerduszko? Bo ja sie juz pogubiłam;-) [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_4774.jpg[/IMG] jeśli tak to nareszcie moge spać spokjojnie;-) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']To ten mix sznaucerka? Swietnie! Bestia z pętli dalej czeka, głównie na kastrację. Aż dziw, że nikt go nie szuka.[/QUOTE] Bestia? ;-) toż to cudo nad cudami;-) Czyli można juz zacząć go ogłaszać? Zrobię mu allegro i alegratkę. Jetku kochana, przydałby się update, które psiaki znalazły domki;-) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe'] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_4815.jpg[/IMG] [/CENTER][/QUOTE] szceniaczek juz w nowym domu!! ;-) A jak z innymi? Jak tam mały szczeniaczek kuleczka? I jak tam sznaucerek z petli? -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
ihabe replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
masz racje Randa, BARDZO CIĘ PRZEPRASZAM!!!! Zlewają mi się Twoje wpłaty razem z Pręgusiem;-( Zrobię sobie inny system , może bedzie bardziej prezyzyjny. Przepraszam!!! styczeń: Makrela 50 zł zachary 20 zł gonia 66 10 zł Niteczka 20 zł Marii23 15 zł feliksik 20 zł ihabe 20 zł bjuta 15 zł Madcat 5 zł Olga7 10 zł Randa 20 zł ==================== 205 zł luty: Bjuta 20 zł Makrela 50 zł Reja 20 zł Zachary 20 zł Gonia66 10 zł ihabe 20 ł Randa 20 zł ------------------------------------------------ 160 zł wydatki pażdziernik: 4 X- 50 zł wet + tabletki na odrobaczenie przesłane do ZuziaM wpłata za hotelik 25.x.2009: 300 zł wpływy razem: IX+X+XI+XII+ I+II 643,15+305+286,10+ 305+ 205+160 =1904,25 Wydatki: IX 300 zł X 300zł + 50 zł XI 300 zł XII 300 zł I 2010 300 zł =================== wydatki razem: 1550 zł 1904,25-1550 zł= 354.25 zł stan konta na dzień 03.02.2010 nastepna wpłata za hotelik 21.II.2010 -
[B][U][I][SIZE=6][COLOR=#0000ff]podsumowanie na dzień 3 lutego 2010 [/COLOR][/SIZE][/I][/U][/B][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][I][SIZE=4][COLOR=red][B][U]wpłaty w maju:[/U][/B][/COLOR] [/SIZE] [/I]Sonikowa 30zł Gonia13 10zł renata5 15zl Marysia55 20zl Agata51 25zł ihabe 50zl Gonia66 5zł Ania Milwa 20zł Bjuta 50zł Sonia1 20zł ==================== [B][COLOR=red]razem: 245 zł[/COLOR][/B] [I][U][B][SIZE=4][COLOR=red]czerwiec:[/COLOR][/SIZE][/B][/U][/I] bazarek od Ania+Milwa 60 zł Gonia13 10zl kamilawa 20 Sonia1 20 Agata51 25 ihabe 50 Gonia66 5 Bjuta 35 Bjuta 5[/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman]Sonikowa 40 zł[/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman]Renata5 15 zł[/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman]Marysia 55 30 zł ============================= [B][COLOR=#ff0000]razem: 315[/COLOR][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][U][COLOR=#ff0000][I][SIZE=4]lipiec:[/SIZE][/I] [/COLOR][/U][/B]Kamilawa: 20 zł Bjuta: 10 zł Sonia1: 20zł Sabina: 100zł ihabe: 50 zł Marysia 50 zł ( 20+30złza paszport) Renata5 15 zł Sonikowa 20 zł Agata51 20 zł ============== [B][COLOR=#ff0000]razem: 305 zł[/COLOR][/B] [/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B][I][U]sierpień:[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT] [B][/B] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Kamilawa: 20 zł Bjuta: 10 zł Sonia1: 20zł Sabina: 100zł ihabe: 50 zł Marysia 20 zł [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#000000]Renata5 15 zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#000000]Patrycja 20 zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#000000]zdwrdwd 15 zł [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#000000]Ania Milwa 20 zł bazarek[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=+0][SIZE=3][COLOR=#000000]============================[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=3][B]razem: 300 zł[/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [I][U][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][FONT=Arial][SIZE=4][B]wrzesień:[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT] [/U][/I] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000]Bjuta 10 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000]Sonia1 20 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000]Sabina 200 zł ( IX i X)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000]ihabe 50 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000]Sonikowa 20 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000]Marysia55 20 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#000000]zdwrdwd[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] 15 zł renata5 15 zł [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][FONT=Arial][COLOR=#000000]===============[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]razem: 235 zł + 100 zł na październik= 350[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][B][I][U][SIZE=4]październik:[/SIZE][/U][/I][/B][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#ff0000][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]ihabe: 50 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Agata51: 20 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Renata5: 15 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Sonia1: 20 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Bjuta: 10 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Bjuta ( dodatkowa wpłata) 10 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Marysia55: 20 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Gonia66: 25 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Gonia66 za bazarek 11zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Anias Milwa za bazarek 10 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]ZDWRDWD za X i XI 30 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Kamilawa 40 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]ihabe za bazarek 20 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]====================[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=#ff0000] 281zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][FONT=Arial][/FONT][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=#ff0000][U]listopad:[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][FONT=Arial][/FONT][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Sonikowa [B]30 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Bjuta: [B]10 z[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Sabina02 [B]250 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Renata5 [B]50 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Sonia1 [B]20 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Marysia55 [B]20 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]ihabe [B]50 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Gonia66[B] 5 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Kamilawa[B] 20 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Agata51[B] 20 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Gonia13[B] 20 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Sonikowa[B] 10 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][/FONT] [/FONT][/FONT][/LEFT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]=======================[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][SIZE=5][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]razem: 505 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][SIZE=5][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/B] [/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][SIZE=5][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][U]Grudzień:[/U][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]ZDWDRDWD 15 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Renata5 15 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Kamilawa 20 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Agata51 20 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Gonia66 5 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Marysia55 20 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Sonia1 20 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Bjuta 5 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Ihabe 50 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][B]=================[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][B][COLOR=#ff0000]170 zł[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][B][U]styczeń 2010[/U][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]ZDWRDWD 15 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Sabina 200 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Sonikowa 10 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Renata5 15 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Agata51 20 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Kamilawa 20 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Gonia66 10 zł ( I i II)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Marysia55 20 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Sonia1 20 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Bjuta 5 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]ihabe 25 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]==================[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#ff0000][FONT=Arial][B]360 zł[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#ff0000][FONT=Arial][B][/B][/FONT][/COLOR] [/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#ff0000][FONT=Arial][B][U][I]luty:[/I][/U][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Bjuta 5zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#ff0000][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000]Marysia55 20 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#ff0000][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000]ihabe 25zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#ff0000][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#ff0000][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000]=======================[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#ff0000][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000]50zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=6][B]przychody r[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=6][B][FONT=Trebuchet MS]azem 2881 zł[/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=6][B][FONT=Trebuchet MS][/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=6][B][FONT=Trebuchet MS][/FONT][/B][I][B][U]Wydatki:[/U][/B][/I][/SIZE] [B][/B] hotelik maj: [B]300zł[/B] ( przelew 20 maj) hotelik czerwiec: [B]300 zł[/B] ( przelew 15 czerwiec) hotelik lipiec: [B]300 zł[/B] ( przelew 15 lipiec) hotelik sierpień: [B]300 zł[/B] ( przelew 15 sierpień) hotelik wrzesień [B]300 zł[/B] ( przelew 15 września) hotelik październik [B]300 zł[/B] ( przewlew 15.X.) paszport +chip [B]150 zł[/B] ( przelew 2 czerwiec) hotelik listopad [B]300 zł[/B] ( przewlew 15.XI.) ogloszenia [B]60 zł[/B] ) 12.11.2009) hotelik grudzień 300 zł hotelik styczeń 300 zł ======================= [SIZE=5][U][B]razem: 2910 zł[/B][/U] [/SIZE][SIZE=7][B][U]29 zł na minusie[/U][/B][/SIZE] [B][U][SIZE=5][COLOR=#ff0000]następna wpłata za hotelik 15.II.2010 300zł[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=5][COLOR=#ff0000][I][COLOR=#0000ff]podsumowanie na dzień 3 lutego 2010[/COLOR][/I][/COLOR][/SIZE][/U][/B]
-
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
ihabe replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
styczeń: Makrela 50 zł zachary 20 zł gonia 66 10 zł Niteczka 20 zł Marii23 15 zł feliksik 20 zł ihabe 20 zł bjuta 15 zł Madcat 5 zł Olga7 10 zł ==================== 185 zł luty: Bjuta 20 zł Makrela 50 zł Reja 20 zł Zachary 20 zł Gonia66 10 zł ihabe 20 ł ------------------------------------------------ 140 zł wydatki pażdziernik: 4 X- 50 zł wet + tabletki na odrobaczenie przesłane do ZuziaM wpłata za hotelik 25.x.2009: 300 zł wpływy razem: IX+X+XI+XII+ I+II 643,15+305+286,10+ 305+ 170+140 =1864,25 Wydatki: IX 300 zł X 300zł + 50 zł XI 300 zł XII 300 zł I 2010 300 zł =================== wydatki razem: 1550 zł 1864,25-1550 zł= 314.25 zł stan konta na dzień 03.02.2010 nastepna wpłata za hotelik 21.II.2010 -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=#0000ff][B][SIZE=6]skarpeta Gliwice[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [SIZE=2][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=5] [U][B]stan na dzień 3 lutego 2010 [/B][/U][/SIZE] [B] [SIZE=7][COLOR=#ff0000] 59,22 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=2][B][SIZE=7][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][COLOR=#ff0000][B][U]Wpłaty:[/U][/B][/COLOR] [SIZE=2][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Iwonka[/COLOR] 20 zł [COLOR=#000000]ihabe[/COLOR] 30 zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Brysio[/COLOR] 30 zł[/COLOR] [COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Magda[/COLOR] 45 zł[/COLOR] [COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]bazarek[/COLOR] ihabe 219 zł[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Magda z GLiwic 20 zł [/COLOR] [COLOR=#ff0000]Korespondentka 25 zł[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Magda 20 zł[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Firma Iwona 20 zł[/COLOR] [COLOR=#ff0000]====================[/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]razem : 429zł[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B][U]Wydatki:[/U][/B][/COLOR] 26.X.2009 przelew dla J_ulia wizyta u weta FIGA: [B]22,80 zł[/B] [LEFT][B]16.XI.2009 przelew Julia operacja Figa: 199 zł[/B][/LEFT] [LEFT][B]sucha karma dla Figi: 74,50[/B][/LEFT] [LEFT][B]dopłata do Buraja na hotelik za luty 73,48[/B][/LEFT] [LEFT][B]==============================================[/B][/LEFT] [LEFT][B]razem: 369,78[/B][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [LEFT][B]saldo: 429 zł - 369,78= 59,22 zł[/B][/LEFT]