-
Posts
6192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ihabe
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
w jednym z postów nie chca mi się zdjęcia wkleić;-( a co to za psinka? [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_5074.jpg[/IMG] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']boże :( kolejny sznupek:( to suczka czy psiak? w jakim wieku? nie ma tatuażu???? ogonek ma cały czy obcięty? jeszcze ja kwarantannie? czy jak znaleziony na tej pętli to raczej podejrzewamy, że wyrzucony??? :( załamka :([/QUOTE] ogonek obciety, to zauważyłam od razu , nie sprawzdałam czy ma tatuaż ale jest taki super i tak bardzo prosił o przytualnko a na spacerze to taki wesoły;-) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[CENTER]19. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_5149.jpg[/IMG] 20. psinka z Kłodnicy:-( [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_5160.jpg[/IMG] proszę dajcie info jak najwięcej..... [/CENTER] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[center]14. [img]http://guli.it.pl/%7eihabe/gliwice-2010-01-23/img_5074.jpg[/img][img]http://guli.it.pl/%7eihabe/gliwice-2010-01-23/img_5074.jpg[/img] 15. [img]http://guli.it.pl/%7eihabe/gliwice-2010-01-23/img_5078.jpg[/img][img]http://guli.it.pl/%7eihabe/gliwice-2010-01-23/img_5078.jpg[/img] 16. [img]http://guli.it.pl/%7eihabe/gliwice-2010-01-23/img_5106.jpg[/img][img]http://guli.it.pl/%7eihabe/gliwice-2010-01-23/img_5097.jpg[/img] 17. [img]http://guli.it.pl/%7eihabe/gliwice-2010-01-23/img_5124.jpg[/img][img]http://guli.it.pl/%7eihabe/gliwice-2010-01-23/img_5124.jpg[/img] 18. [img]http://guli.it.pl/%7eihabe/gliwice-2010-01-23/img_5136.jpg[/img][img]http://guli.it.pl/%7eihabe/gliwice-2010-01-23/img_5137.jpg[/img] [/center] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[CENTER]9.szczeniak [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_4944.jpg[/IMG] 10. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_4975.jpg[/IMG] 11. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_5004.jpg[/IMG] 12. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_5015.jpg[/IMG] 13. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_5048.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[CENTER]6. szczaniak [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_4852.jpg[/IMG] 7. szczaniak [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_4878.jpg[/IMG] 8. szczeniak [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_4917.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
potrezbuje jak najwiecej info do ogłoszen i na strone bezdomnepsy.pl o tych psiaczkach: [CENTER]1. mały pasztet [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_4722.jpg[/IMG] 2.duzy pasztet [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_4772.jpg[/IMG] 3. szczeniak [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_4704.jpg[/IMG] 4. nowa znajda z pętli autobusowej Sosnica [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_4774.jpg[/IMG] 5. Mix sznaucerka [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/gliwice-2010-01-23/IMG_4833.jpg[/IMG] [/CENTER] -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
ihabe replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bardzo przepraszam za tę pomyłkę! ;-( -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
ihabe replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
poprawiłam i bardzo przepraszam -
Miki pojechał do nowego domku do Gliwic!!!! Niania była zachwycona przyszłą właścicielką, przyjechała ze swym przyszłym mężem, wspaniała para , cudowni młodzi ludzie. Umowa adopcyjna podpisana!! Psiaku kochany, tak bardzo się cieszę, ze nie wylądowałeś w Cichym Kącie!! Masz swój domek i trzymam kciuki aby wszystko było ok!!!
-
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
ihabe replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Patrzę na te zdjęcia i ze szczęścia chce mi się płakać, gdy widzę jaki on szczęśliwy, jaki On piękny:loveu: DZIĘKUJĘ!!! W chwilach załamania patrząc na takie obrazki odzyskać można wiarę!! Burajku, jesteś cudny!! -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
ihabe replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
update finansów Nadal bardzo proszę o znalezienie kogoś kto mnie zastąpi!! Bardzo proszę!! [FONT=Arial]Madcat1981 5 zł + 20 zł ( os przyjaciela z bazarku)= 25 zł Bjuta 20 zł ihabe za wrzesień 20 zł ihabe bazarek 1+2 104 zł [FONT=Times New Roman]bjuta wrzesień 15 zł [/FONT]Gonia 13 za wrzesień 10zł Makrela za wrzesień + 20 zł 70 zł Ana666 za wrzesień 20 zł BICO jednorazowo 50 zł Feliksik za wrzesień 20 zł Gonia 66 za wrzesień 10 zł Pani Anita jednorazowo 100zł Niteczka za wrzesień 20 zł Reja za wrzesień 20 zł Olga7 za wrzesień 10 zł Randa za wzresień 20 zł zachary za wrzesień 20 zł [/FONT][FONT=Arial]Madcat z bazarku 34,15 zł[/FONT] [FONT=Arial]Gonia13 za X i XI 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Edyta stała 20 zł Marii 23 za wrzesień 15 zł ================================================= razem 643,15 zł [/FONT][FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial]wydatki:[/FONT] [FONT=Arial]hotelik X-XI przelew 300zł 26 września 2009[/FONT] [FONT=Arial]643,15 - 300zł = 343,15 zł [/FONT] wpływy październik: [FONT=Arial]ihabe 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Bjuta 15 zł[/FONT] [FONT=Arial]Edyta 20 zł Makrela 50 zł[/FONT] [FONT=Arial]zachary 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Gonia 66 10 zł[/FONT] [FONT=Arial]Marii23 15 zł[/FONT] [FONT=Arial]Ana666 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Randa 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Niteczka 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Feliksik 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Reja 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Gonia66 10 zł[/FONT] [FONT=Arial]Ana666 za XI i XII 40 zł[/FONT] [FONT=Arial]Madcat 5 zł[/FONT] [FONT=Arial] [/FONT][FONT=Arial]==============[/FONT] [FONT=Arial]305zł[/FONT] wpłaty listopad: [FONT=Arial]Bjuta 15 zł[/FONT] [FONT=Arial]ihabe 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]zachary 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Randa 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Makrela 50 zł[/FONT] [FONT=Arial]Madcat bazarek 26,10 zł[/FONT] [FONT=Arial]Gonia13 ( za XII i styczeń 2010r) 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Mari23 15 zł[/FONT] [FONT=Arial]reja 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Gonia66 10 zł[/FONT] [FONT=Arial]Niteczka 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Edyta 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Feliksik 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Olga7 10 zł[/FONT] [FONT=Arial]==================[/FONT] [FONT=Arial]razem 286,10 zł[/FONT] [FONT=Arial]wpływy grudzień:[/FONT] [FONT=Arial]Randa 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]zachary 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]makrela 50 zł[/FONT] [FONT=Arial]marii23 15 zł[/FONT] [FONT=Arial]gonia66 10 zł[/FONT] [FONT=Arial]Gonia 13 20 zł ( za II i III 2010)[/FONT] [FONT=Arial]Reja 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Edyta 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Olga7 10 zł[/FONT] [FONT=Arial]Niteczka 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Ana666 40 zł ( za I i II 2010)[/FONT] [FONT=Arial]ihabe 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Bjuta 15 zł[/FONT] [FONT=Arial]Madcat 5 zł[/FONT] [FONT=Arial]============================[/FONT] [FONT=Arial] razem : 305 zł[/FONT] [FONT=Arial]styczeń:[/FONT] [FONT=Arial]Makrela 50 zł[/FONT] [FONT=Arial]zachary 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]gonia 66 10 zł[/FONT] [FONT=Arial]Niteczka 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Marii23 15 zł[/FONT] [FONT=Arial]feliksik 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]ihabe 20 zł[/FONT] bjuta 15 zł [FONT=Arial]====================[/FONT] [FONT=Arial]170 zł[/FONT] [FONT=Arial]wydatki pażdziernik:[/FONT] [FONT=Arial]4 X- 50 zł wet + tabletki na odrobaczenie przesłane do ZuziaM[/FONT] [FONT=Arial]wpłata za hotelik 25.x.2009: 300 zł[/FONT] [FONT=Arial]wpływy razem:[/FONT] [FONT=Arial]IX+X+XI+XII+ I[/FONT] [FONT=Arial]643,15+305+286,10+ 305+ 155 =1709,25[/FONT] [FONT=Arial]Wydatki:[/FONT] [FONT=Arial]IX 300 zł[/FONT] [FONT=Arial]X 300zł + 50 zł[/FONT] [FONT=Arial]XI 300 zł[/FONT] [FONT=Arial]XII 300 zł[/FONT] [FONT=Arial]I 2010 300 zł[/FONT] [FONT=Arial]===================[/FONT] [FONT=Arial]wydatki razem: 1550 zł[/FONT] [FONT=Arial]1709,25-1550 zł= [SIZE=7]159.25 zł[/FONT] [FONT=Arial]stan konta na dzień 20.01.2010 [/FONT] [FONT=Arial]nastepna wpłata za hotelik 21.II.2010[/FONT] -
u mnie zaś w kasie jest minus;-( [B][U][I][SIZE=6][COLOR=#0000ff]podsumowanie na dzień 20 stycznia 2010 [/COLOR][/SIZE][/I][/U][/B][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][I][SIZE=4][COLOR=red][B][U]wpłaty w maju:[/U][/B][/COLOR] [/SIZE] [/I]Sonikowa 30zł Gonia13 10zł renata5 15zl Marysia55 20zl Agata51 25zł ihabe 50zl Gonia66 5zł Ania Milwa 20zł Bjuta 50zł Sonia1 20zł ==================== [B][COLOR=red]razem: 245 zł[/COLOR][/B] [I][U][B][SIZE=4][COLOR=red]czerwiec:[/COLOR][/SIZE][/B][/U][/I] bazarek od Ania+Milwa 60 zł Gonia13 10zl kamilawa 20 Sonia1 20 Agata51 25 ihabe 50 Gonia66 5 Bjuta 35 Bjuta 5[/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman]Sonikowa 40 zł[/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman]Renata5 15 zł[/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman]Marysia 55 30 zł ============================= [B][COLOR=#ff0000]razem: 315[/COLOR][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][U][COLOR=#ff0000][I][SIZE=4]lipiec:[/SIZE][/I] [/COLOR][/U][/B]Kamilawa: 20 zł Bjuta: 10 zł Sonia1: 20zł Sabina: 100zł ihabe: 50 zł Marysia 50 zł ( 20+30złza paszport) Renata5 15 zł Sonikowa 20 zł Agata51 20 zł ============== [B][COLOR=#ff0000]razem: 305 zł[/COLOR][/B] [/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B][I][U]sierpień:[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT] [B][/B] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Kamilawa: 20 zł Bjuta: 10 zł Sonia1: 20zł Sabina: 100zł ihabe: 50 zł Marysia 20 zł [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#000000]Renata5 15 zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#000000]Patrycja 20 zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#000000]zdwrdwd 15 zł [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#000000]Ania Milwa 20 zł bazarek[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=+0][SIZE=3][COLOR=#000000]============================[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=3][B]razem: 300 zł[/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [I][U][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][FONT=Arial][SIZE=4][B]wrzesień:[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT] [/U][/I] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000]Bjuta 10 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000]Sonia1 20 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000]Sabina 200 zł ( IX i X)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000]ihabe 50 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000]Sonikowa 20 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000]Marysia55 20 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#000000]zdwrdwd[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] 15 zł renata5 15 zł [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][FONT=Arial][COLOR=#000000]===============[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]razem: 235 zł + 100 zł na październik= 350[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][B][I][U][SIZE=4]październik:[/SIZE][/U][/I][/B][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#ff0000][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]ihabe: 50 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Agata51: 20 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Renata5: 15 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Sonia1: 20 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Bjuta: 10 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Bjuta ( dodatkowa wpłata) 10 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Marysia55: 20 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Gonia66: 25 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Gonia66 za bazarek 11zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Anias Milwa za bazarek 10 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]ZDWRDWD za X i XI 30 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Kamilawa 40 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]ihabe za bazarek 20 zł[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]====================[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=#ff0000] 281zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][FONT=Arial][/FONT][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=#ff0000][U]listopad:[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][FONT=Arial][/FONT][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Sonikowa [B]30 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Bjuta: [B]10 z[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Sabina02 [B]250 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Renata5 [B]50 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Sonia1 [B]20 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Marysia55 [B]20 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]ihabe [B]50 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Gonia66[B] 5 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Kamilawa[B] 20 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Agata51[B] 20 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Gonia13[B] 20 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Sonikowa[B] 10 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][/FONT] [/FONT][/FONT][/LEFT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]=======================[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][SIZE=5][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]razem: 505 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][SIZE=5][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/B] [/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][SIZE=5][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][U]Grudzień:[/U][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]ZDWDRDWD 15 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Renata5 15 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Kamilawa 20 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Agata51 20 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Gonia66 5 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Marysia55 20 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Sonia1 20 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Bjuta 5 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Ihabe 50 zł[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][B]=================[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][B][COLOR=#ff0000]170 zł[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][B][U]styczeń 2010[/U][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]ZDWRDWD 15 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Sabina 200 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Sonikowa 10 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Renata5 15 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Agata51 20 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Kamilawa 20 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Gonia66 10 zł ( I i II)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Marysia55 20 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Sonia1 20 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]Bjuta 5 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]ihabe 25 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2]==================[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#ff0000][FONT=Arial][B]360 zł[/B][/FONT] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=6][B]przychody r[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=6][B][FONT=Trebuchet MS]azem 2831 zł[/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=6][B][FONT=Trebuchet MS][/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=6][B][FONT=Trebuchet MS][/FONT][/B][I][B][U]Wydatki:[/U][/B][/I][/SIZE] [B][/B] hotelik maj: [B]300zł[/B] ( przelew 20 maj) hotelik czerwiec: [B]300 zł[/B] ( przelew 15 czerwiec) hotelik lipiec: [B]300 zł[/B] ( przelew 15 lipiec) hotelik sierpień: [B]300 zł[/B] ( przelew 15 sierpień) hotelik wrzesień [B]300 zł[/B] ( przelew 15 września) hotelik październik [B]300 zł[/B] ( przewlew 15.X.) paszport +chip [B]150 zł[/B] ( przelew 2 czerwiec) hotelik listopad [B]300 zł[/B] ( przewlew 15.XI.) ogloszenia [B]60 zł[/B] ) 12.11.2009) hotelik grudzień 300 zł hotelik styczeń 300 zł ======================= [SIZE=5][U][B]razem: 2910 zł[/B][/U] [/SIZE][SIZE=7][B][U]79 zł na minusie[/U][/B][/SIZE] [B][U][SIZE=5][COLOR=#ff0000]następna wpłata za hotelik 15.II.2010 300zł[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=5][COLOR=#ff0000][I][COLOR=#0000ff]podsumowanie na dzień 20 stycznia 2010 [COLOR=Red]Czy można by bezpośrednio wpłacać teraz do Morii? Ja mam ciężko teraz zebrać myśli. Jeśli nie do Morii do może inny ochotnik?[/COLOR] [/COLOR][/I][/COLOR][/SIZE][/U][/B]
-
Wierzę w cuda!!! Naprawdę wierzę!!! Jutro po Mikiego przyjeżdza Pani Ania i zabiera go do domku stałego! Długo nie pisałam, nie chciałam zapeszać, bałam się, że jest to zbyt piękne aby było prawdziwe. Pani Ania jest z Gliwic i zobaczyła Mikiego na Allegro i się zakochała. Oby to się okazało prawdą? A może ja śnię?;-)
-
Gufiaczek nasz kochany - odszedł za TM :(
ihabe replied to fizia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja tylko mogę stać z boku i płakać i patrzeć jak mój pierwsze dogomaniacki psiak gaśnie :-( Serce mi pęka, psiaczku ale całe szczęście , że jesteś tam gdzie jesteś i jesteś kochany. Jeśli tylko będę mogła to jesteś pierwszy w moim sercu .... -
Czarnulka Megii dzięki Avili znalazła swój kochany dom!
ihabe replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
kurcze pisze ciągle i nie widać moich postów;-( Ile potrzebujemy na steryklę i na weta? Klaudus ile weźmie Twój wet? -
[quote name='kahoona']Ihabe, rozumiem twoje rozgoryczenie, ale, jeśli Ci to głowy jeszcze nie przyszło, oświadczam, że Fundacja EMIR utrzymuje się tylko z darowizn. Oznacza to, że do spania na pieniądzach trochę nam jeszcze brakuje. Jeżeli Ci odmówiono to znaczy, że zabrakło miejsca i pieniędzy - co Ty sobie wyobrażasz? Że nam z nieba leci? Co do zarzutów o medialności z trudem powstrzymuję się od użycia słów nieparlamentarnych. Zajrzyj sobie kochana na naszą stronę - zobacz jakie to "medialne" połamańce mamy w liczbie około 160. Czy według Ciebie powinniśmy wyrzucić od siebie jakiegoś psa i pójść żebrać albo kraść, bo odmowa Cię urazi? Zwracam również Twoją uwagę na fakt, że u nas otrzymujesz konkretną odpowiedź - nikt Cie nie zwodzi i nie opowiada pierdół. Jak mamy możliwości to nigdy nie odmawiamy - poczytaj sobie historię z ostatnich dni: [URL="http://www.dogomania.pl/../176806-ALARM-Suka-w-typie-LEONBERGERA-przejechana-traktorem-potrzebne-wsparcie-i-deklaracje"]http://www.dogomania.pl/threads/176806-ALARM-Suka-w-typie-LEONBERGERA-przejechana-traktorem-potrzebne-wsparcie-i-deklaracje[/URL] Trzymam kciuki, żeby Wam się udało pomóc tej suni.[/QUOTE] poszłaś po bandzie ale niech będzie. Ja sobie nic nie wyobrażam;-( odmowa nie uraziła mnie ale potencjalną osobę, która chce pomagać :-( Ja chcę pomagać wszystkim psiakom i nie dopuścić do tego aby tego typu psinka jednak znalazła się u was jako połamaniec albo biedna szczenna na ulicy. Jednego z Waszego psiaka miałam na tymczasie i dałam mu wszystko co mogłam, więc znana jest mi Wasza sytuacja finansowa. W tym wątku nie o to chodzi ale jak zwykle .... Co do suni, to znalazłam dla niej DT, teraz tylko musimy ją znaleźć gdyż zaginęła.
-
Wiem co to za ból;-( takie same uczucia miotały mną gdy oddawałam Lilutkę do domu stałego;-(
-
[quote name='togaa']Może i tak trzeba ale mi trudno sie z tym pogodzić. Przez te cholerne pieniądze a raczej ich brak ten nieszczęsny pies cierpi..! Co ta sunia musi czuć..?.! Toz to jeden,wielki smutek.!! Nie pies !!!![/QUOTE] Jeszcze troszkę kocahneczko i będą pieniązki, uzbieramy!!! Ja już szykuję nowe fanciory i zachęcam do robienia nowych bazarków, kazdy bazarek nawet najmniejszy przybliża naszą sunię do celu........
-
Och Kubusiu kochany, patrząc na zdjęcia na których się pojawiasz to aż mi serce szybciej bije. Wygrałeś wielki los na loterii psiego szczęścia. Ty Florentynko jesteś sponsorem tej loterii a nam wszystkim to pomaga pomagać innym takim staruszkom. Jak słowa piosenki " żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi..... chwila, która trwa może byc najlepszą z wszystkich chwil".