nie miałam dostepu do netu przez wekkend:-( czekałam na kontakt w piatek:-( Ania napisała w niedzielę, że może ja przywiezć ale ja myslałam, że lepiej bedzie jak będę miała dla niej na poczatek wiecej czasu i poznała ją i żeby nie była taka samotna jak pójde do pracy. Ale może lepiej dla niej jak przyjedzie wcześniej? My czekamy, może im szybciej pójde z nia do weta to lepiej? Czy bedziemy robic usg i takie tam? dajcie znać, proszę, ja jestem gotowa, legowisko czeka i nasze serca też!!!