-
Posts
6192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ihabe
-
Boryska juz w kochającym domku. Zdjęcia z domku na 13 stronie :)
ihabe replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Maluch ma niezły apetyt i właściwie powinien nazywać się merdzik, gdyż cały czas merda swym ogonkiem jak tylko sie na niego spojrzy;-) Jest kochany!! -
Boryska juz w kochającym domku. Zdjęcia z domku na 13 stronie :)
ihabe replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Dziekuję moja ukochana Marysieńko !!!! -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
ihabe replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Przepraszam parówki i parówkowe ciotki, że mnie nie było ale zabrakło czasu na wszystko;-( Postaram się szybko nadrobic i pomóc jak potrafię!!! Paróweczki kochane.... czy mamy sunię parówkę podobną do jamniczka? Takie mam zapytanie to nie moja fanaberia;-) -
Boryska juz w kochającym domku. Zdjęcia z domku na 13 stronie :)
ihabe replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[CENTER]tak sobie śpię [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091127/IMG_4238.jpg[/IMG] a tu już dobranoc w swoim kojcu [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091127/IMG_4239.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091127/IMG_4240.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Boryska juz w kochającym domku. Zdjęcia z domku na 13 stronie :)
ihabe replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091127/IMG_4233.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091127/IMG_4234.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091127/IMG_4235.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091127/IMG_4236.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091127/IMG_4237.jpg[/IMG] Spokojniutki, kochaniutki [/CENTER] -
Boryska juz w kochającym domku. Zdjęcia z domku na 13 stronie :)
ihabe replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091127/IMG_4227.jpg[/IMG] cudny Borysek!! [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091127/IMG_4228.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091127/IMG_4230.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091127/IMG_4231.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091127/IMG_4232.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Boryska juz w kochającym domku. Zdjęcia z domku na 13 stronie :)
ihabe replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nie ma ogłoszeń ale myslę, że Bajka jest jak najbardziej za ogłoszeniami. Prosimy o DS ale i o DT taki, w którym Borysek byłby pod opieka czyjąś prawie cały czas. To jest bardzo grzeczny psiak, jeszcze takiego szczeniorka nie widziałam, grezcznie leży i jest ukochany ale jak np chce zrobic siku, to nie za bardzo chce to robić w kojcu i wtedy strasznie piszczy, wyje i szczeka, zeby tylko mu pomóc wyjść, stanąć i zrobic co trezba. Jesli kogoś nie ma i jest sam to nie wiem czy długo bedzie piszczał? Również często jak leży chce się obrócić i wtedy jak źle to zrobi to chyba z bólu strasznie płacze ale to wtedy gdy ten gips go przeważy i nie potrafi się przewrócić na druga stronę, ten bark mu się chyba wtedy jakoś przekreca i musi strasznie boleć. Strasznie się o niego będę bała jutro jak go na 7 godzin zostawimy samego w domciu;-( :-(:-(:-( [CENTER]Borysek na pontoniku od Samsona :loveu: [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091127/IMG_4225.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091127/IMG_4226.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/psiaki_emir_091127/IMG_4204.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/psiaki_emir_091127/IMG_4209.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/psiaki_emir_091127/IMG_4210.jpg[/IMG] Cudne psiaczki a jak pięknie razem śpiewają;-) [/CENTER] -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/psiaki_emir_091127/IMG_4199.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/psiaki_emir_091127/IMG_4200.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/psiaki_emir_091127/IMG_4201.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/psiaki_emir_091127/IMG_4202.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/psiaki_emir_091127/IMG_4203.jpg[/IMG] oto kilka fotek szczeniaczków [/CENTER] -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak to co? Ciotki pomogą i w grudniu i w styczniu i w lutym........ , Czy znacie jakąś ciotkę, która się odwróci od Niedziwadka i mu nie pomoże?? Ja nie;-) Niedzwiadek może liczyć na pomoc, zawsze!!! -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
ihabe replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
a czy mamy jakieś informacje z hoteliku od Pana? Jaki on jest teraz po kilku tygodniach;-)? -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
ihabe replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zrobiłam wyróżnione allegro dla Bilonka;-) [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=833500991[/URL] -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niedzwiadku co tam u Ciebie? Czy pieniążki dotarły? Lada chwila bedę miała nieco więcej kochaniutki dla Ciebie!! -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
ihabe replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Buraj nie jest większy, jest taki sam;-_ Do Morii jechać nie może gdyz nie lubi koty, musimy więc szukać mu innego hoteliku na starość.... Pomóżcie proszę!! -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Przeczytałam artykuły z linków ze Świnoujścia. Słów brakuje. Zabija człowiek zwierzęta, znęca się, męczy az do jego okrutnej śmierci a z powodu niskiej szkodliwości czynu dostaje wyrok np 4 m-cy w zawieszeniu...!!!!!!! Kodeks karny trzeba by było zmienić, ale widać są ważniejsze sprawy w naszym chorym kraju[/QUOTE] Kto decyduje o tym, ze czyn jest zakwalifikowany jako niska szkodliwość? Sędziowie? Cudowni ludzie!!! Płakać mi się chce .... -
To jest stara bardzo stara kamienica typu familok tuz przy bardzo ruchliwej ulicy , blisko torów. Taka trochę meneloska okolica, psiaki często same tam biegają, ja wtedy rozgladam sie dookoła czy aby jaki pod auto nie wpadnie;-( Trzeba szukać dalej dobrego domku;-)
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
ihabe replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Brawo Bianeczko!!!:loveu: Dzielna dziewczynko tak trzymaj kochana:loveu: Mona przepraszam, że dziś nie odebrałam fantów ale nagły wyjazd z pracy mnie dobił:diabloti: Przepraszam -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
ihabe replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tereniu, dziękuję za Twoje działania aby znaleźć dobre miejsce dla naszego dziadunia!!!:loveu::loveu: Kochani nie opuszczajcie Buraja teraz kiedy jest już bliżej niz dalej od swej emeryturki:loveu::loveu::-(:loveu::loveu: -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Rozawalił mnie sąsiad w repotażu, On jest zły, że zrobilismy bestię z Pani nauczycielki a psy miały godziwe warunki, nie były martretowane, a jakby działo sie cos złego to sąsiedzi porazmawialiby z Panią :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Co za .......:angryy: Reportaż bardzo bardzo dobry wg mojejgo skromnego zdania, podobał mi się prowadzący, tzn sposób w jaki to robił:loveu: no i jak do tego jednego maleństwa sie tulił:loveu: -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.tvs.pl/informacje/18634/[/URL] -
[FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][FONT=Arial]listopad:[/FONT][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][FONT=Arial][/FONT][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Sonikowa [B]30 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Bjuta: [B]10 z[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Sabina02 [B]250 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Renata5 [B]50 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Sonia1 [B]20 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Marysia55 [B]20 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]ihabe [B]50 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Gonia66[B] 5 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Kamilawa[B] 20 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Agata51[B] 20 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Gonia13[B] 20 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Sonikowa[B] 10 zł[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][/FONT] [/FONT][/FONT][/LEFT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]=======================[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][FONT=Times New Roman][B][SIZE=5][FONT=Arial]razem: 505 zł[/FONT] [/SIZE][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=6][B]przychody r[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=6][FONT=Trebuchet MS][B]azem ( V+VI+VII+VIII+ IX+X+XI) [U][SIZE=7]2301 zł[/SIZE][/U][/B][/FONT][FONT=Times New Roman][FONT=Trebuchet MS] [/FONT][/FONT] [I][B][U]Wydatki:[/U][/B][/I][/SIZE] [B][/B] hotelik maj: [B]300zł[/B] ( przelew 20 maj) hotelik czerwiec: [B]300 zł[/B] ( przelew 15 czerwiec) hotelik lipiec: [B]300 zł[/B] ( przelew 15 lipiec) hotelik sierpień: [B]300 zł[/B] ( przelew 15 sierpień) hotelik wrzesień [B]300 zł[/B] ( przelew 15 września) hotelik październik [B]300 zł[/B] ( przewlew 15.X.) paszport +chip [B]150 zł[/B] ( przelew 2 czerwiec) hotelik listopad [B]300 zł[/B] ( przewlew 15.XI.) ======================= [SIZE=5][U][B][COLOR=#ff0000]razem: 2250 zł[/COLOR][/B][/U] [/SIZE][SIZE=7][B][U][COLOR=#ff0000]51zł na plusie[/COLOR][/U][/B][/SIZE] [B][U][SIZE=5][COLOR=#ff0000]następna wpłata za hotelik 15.XII.2009 300zł[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=5][COLOR=#ff0000][I][COLOR=#0000ff]podsumowanie na dzień 25 listopada 2009 [/COLOR][/I] [/COLOR][/SIZE][/U][/B]
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Edytko byłaś cudowna, jaka Ty byłaś opanowana a Bajeczka cud miód, Felek taki grzeczny!!! Wspaniały program!!! Muszę powiedzieć, że TVS jest rewelacyjna jesli chodzi o jakość przekazu , meritum i profesjonalizm, wiele starszych stacji może się od nich uczyć:-) Ciekawe czy Oprawca tez to oglądał? -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
ihabe replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
ale jaki on śliczny, och Filipku, zakochałam się w Tobie nasz męski parówku :-)