Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. Cioteczki, już chyba wiem dlaczego Pinuś został bezdomniakiem... dzisiejszego 15-minutowego testu niestety nie zdał... jakimś cudem dostał się na parapet w pokoju, pozrzucał wszystko, połamał dzieciom antenę od radia i wylizał moje świeżo umyte okna... Poza tym drapie i skowyta sobie pod drzwiami... Będziemy ćwiczyć, zaopatrzymy się w smaczki do żucia - choć on raczej nie łakomczuch... No i zobaczy się co dalej.
  2. O ludzie! To tam jeszcze jakies zostały??
  3. Kolejne maluszki, straszne! Mają bajeczne umaszczenie i pewnie "rozejdą się jak świeże bułeczki"...tylko co z mamuśką? :(
  4. [CENTER][CENTER][SIZE=4][U][B][COLOR=DarkOrange] Wątek założony na potrzeby wyniszczonej sunieczki - ZUZI [/COLOR][/B][/U] [/SIZE] [/CENTER] [LEFT][SIZE=3][COLOR=Red][B] 27. IV PODJĘLIŚMY DECYZJĘ, ŻE ZUZIA ZOSTAJE Z NAMI NA STAŁE :loveu: 27.IV [SIZE=2][COLOR=Black]Dziś Zuzia miała [COLOR=Blue]USG nerek[/COLOR], bo wyniki ogólne moczu były nie najlepsze...[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black]Okazało się jednak, że wszystko jest w normie i prawdopodobnie taki wynik spowodowało [COLOR=Blue]ostre zapalenie pęcherza i dróg moczowych[/COLOR], z tendencją do nawracania. Ufff.... jak dobrze, że to nic z nereczkami... Zamówiłam też kolejny worek karmy, bo poprzedni skończył się 18 kwietnia i Zuzia jechała na zapasach Toffinkowych, które też się już skończyły...:roll: [/COLOR][/SIZE] 18.IV [COLOR=Black][SIZE=2]Skończyła się karma, zakupię drugi worek. Oczka pięknie się goją, już bliżej jak dalej do całkowitego wyleczenia:multi: Siusianie po Furaginie znacznie zelżało .[/SIZE][/COLOR] 10.IV[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=Blue]Zuzia znów sika!!![/COLOR] Od 2 dni zaczęło się to nasilać...[/B] [/SIZE][SIZE=3][SIZE=2][B]Dziś mocz jest już brązowawy co wskazuje na rozpoczynające się zapalenie dróg moczowych. W poniedziałek idziemy na badanie moczu... Takim to sposobem - wróciliśmy do etapu pampersów [/B]:-([/SIZE] [/SIZE] [/LEFT] [/CENTER] [B][SIZE=6] [SIZE=4][SIZE=3][COLOR=Red] 8.IV [/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [SIZE=2]- Zuzia [/SIZE][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Blue]3 tydzień bierze antybiotyk na zapalenie rogówek[/COLOR][/SIZE][SIZE=2]. Widać małą poprawę, ale do całkowitego wyleczenia jeszcze trochę brakuje ... - Chyba zwalczyliśmy zapalenie pęcherza, ale sunia nadal jest wyniszczona i wychudzona! - Przez to wyeksploatowanie [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Blue]została na razie wykluczona z zabiegu sterylizacji[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] i byliśmy zmuszeni podać jej [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Blue]zastrzyk hormonalny[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2] na wstrzymanie zbliżającej się cieczki. [/SIZE] [SIZE=2]- Trzeba ją też [/SIZE][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Blue]koniecznie zaszczepić[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] na wściekliznę i wirusówki, żeby niczego paskudnego nie złapała! W przyszłym tygodniu Zuzia jedzie więc się szczepić. Pomaleńku kończy nam się karma. [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Red][COLOR=Black] 2,5 kg worek Acany Pacifici, który zakupiliśmy - dla[/COLOR] 5kg psa wystarcza na ok.[U] 26-27 dni![/U][/COLOR][/SIZE] ========================================= [/SIZE][/SIZE][/B][CENTER][SIZE=2][B]Sunia została wyrwana ze schronu w Rudzie Śląskiej.[/B] [B] Poniższe zdjęcia przedstawiają bohaterkę wątku w momencie zauważenia jej przez jedną z dogomanek... w rzeczywistości było jeszcze gorzej...[/B][/SIZE] [/CENTER] [B][SIZE=6][SIZE=4] [SIZE=2][COLOR=Blue] Aktualne zdjęcia znajdują się na str: 5, 10, 11, 13, 14, 23, 36, 37, 46 - filmiki na str: 19, 20, 34, 43[/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=3][B][IMG]http://i39.tinypic.com/14o8wuu.jpg[/IMG][/B][B][IMG]http://i41.tinypic.com/11wbo1t.jpg[/IMG][/B] [B][SIZE=2]Początkowo nie wiadomo było czy to pies czy suczka... nie pozwalała się dotknąć nigdzie poza główką. Nie mogła się ruszać, bo nie pozwalał jej na to pancerz z włosa, który zlepił się od odchodów, błota i Bóg wie czego jeszcze...[/SIZE] [/B][/SIZE] [CENTER][SIZE=3][COLOR=Blue][B][U]Każdy ruch = cierpienie!!![/U][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [/SIZE] [/CENTER] [SIZE=3][SIZE=2][B]Pierwsze co trzeba było zrobić to wygolić biedactwo do zera. Niestety nie obeszło się to bez rozlewu krwi - sunia ma dużą ranę na tylnej łapce od maszynki :shake:[/B][/SIZE] [B][COLOR=Red][COLOR=Black] [SIZE=2]Po wizycie u fryzjera:[/SIZE] [IMG]http://i40.tinypic.com/2hqqx4l.jpg[/IMG] [SIZE=2]Gdy pozbyto się "pancerza" okazało się, że biedactwo jest potwornie wychudzone, ma odparzenia na uszkach i od ciężaru jaki musiała na sobie nosić - skórkę cienką jak pergamin, powyciąganą i z łupieżem... Do tego podejrzanie duży brzuch :roll:[/SIZE] [SIZE=2] Nie to jednak było najgorsze! Zuzia [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Blue]sikała co kilkanaście sekund[/COLOR][/SIZE][SIZE=2], nie można było tego opanować. Początkowo mocz był o normalnym zabarwieniu, po parunastu godzinach przybrał kolor różowy! Był to znak, że w moczu pojawiła się krew i coś się dzieje niedobrego :shake:[/SIZE] [SIZE=2]Pierwsza myśl: skoro ma wyłysienia, skórę w złym stanie, duży brzuszek i wielomocz to może to być - [/SIZE][U][SIZE=2]ZESPÓŁ CUSHINGA![/SIZE] [/U]J[SIZE=2]ustyna pojechała z nią do weta, zrobiono podstawowe badanie krwi - wyszło w normie, USG wykluczyło ciążę i choroby nerek... ALE CO DALEJ??[/SIZE] [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [CENTER][SIZE=3][SIZE=2][B][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Blue]ZUZIA PRZYJECHAŁA DO MNIE[/COLOR], GDYŻ NIE MOGŁA ZOSTAĆ U JUSTYNY.[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [/SIZE][LEFT][SIZE=2][B]Zrobiliśmy badania krwi nerek, próby wątrobowe i cukrzycę. Wszystko wyszło dobrze - jedynie kreatynina obniżona ze względu na wychudzenie.[/B][/SIZE] [SIZE=3] [SIZE=2][B]Zuzia dostała antybiotyk na6 kolejnych dni...Po 3 dniach można było zaobserwować poprawę.[/B][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][B] Okazało się jednak, że nasza malizna ma [COLOR=Blue]bakteryjne zapalenie rogówki[/COLOR], dość zaawansowane i trzeba kolejne antybiotyki brać! [/B]:shake::-( [/SIZE] [/LEFT] [/CENTER] [B][SIZE=6][COLOR=Red] [COLOR=Black][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=2]I tak to Zuzia ma zaostrzoną kurację antybiotykową i czekamy na poprawę. Po zakończeniu leczenia oddajemy mocz do analizy. Czekamy jeszcze aż leki wypłuczą się z organizmu, żeby wyniki nie były przekłamane. [/SIZE] [/SIZE][SIZE=2]Zuzia musi się dobrze odżywiać, żeby odbudować straty w organizmie jakich zaznała przez ostatni okres... jak długi? Nikt tak na prawdę nie wie... [/SIZE] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][CENTER][B][SIZE=6][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]Prosimy zatem dobre serduszka o pomoc. [U]KAŻDA ZŁOTÓWKA [/U]przybliża Zuzię do lepszego życia![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [B][SIZE=6][COLOR=Red]------------------------------------------[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5] [/SIZE][/B][CENTER][SIZE=4][B]ROZLICZENIE:[/B] [/SIZE][/CENTER] [B][SIZE=4][COLOR=SeaGreen]WPŁATY:[/COLOR][/SIZE] - 18.III - [U]kostki mięsne (7x 250g)[/U] - justyna85 :loveu: -------------------------------------------------------------------- - 18.III - [COLOR=Red]100zł [/COLOR]- JOMA :loveu: - 19.III - [COLOR=Red]40zł [/COLOR][/B][B]- divia_gg :loveu: - 21.III - [COLOR=Red]5zł [/COLOR]- megi82 (forum shih-tzu) :loveu: - 22.III - [COLOR=Red]6zł [/COLOR]- asl :loveu: - 22.III - [COLOR=Red]30zł [/COLOR]- Edyta1064 (forum shih-tzu) :loveu: - 22.III - [COLOR=Red]52zł[/COLOR] - Monika z Katowic :loveu: - 22.III - [COLOR=Red]10zł [/COLOR]- caha :loveu: - 22.III - [COLOR=Red]20zł [/COLOR]- Dorotka87 (forum shih-tzu) :loveu: - 22.III - [COLOR=Blue]10zł [/COLOR]- Agucha - 23.III - [COLOR=Red]50zł[/COLOR] - POKER i p. Bożena :loveu: - 24.III - [COLOR=Red]50zł[/COLOR] - skarpeta kudłaczy :loveu: - 6. IV - [COLOR=Red]26zł [/COLOR]- justyna85 - bazarek :loveu: - 6. IV - [COLOR=Blue]24zł [/COLOR]- Agucha - bazarek justyny85 - 8.IV -[COLOR=Red] 60zł[/COLOR] - Basiapron - bazarek :loveu: --------------------------------------------------------- [/B][LEFT][SIZE=5][COLOR=RoyalBlue][B]483zł[/B][/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [B] [COLOR=SeaGreen][SIZE=4] WYDATKI:[/SIZE][/COLOR] - 18.III - [COLOR=Blue] [U]60zł[/U][/COLOR] - antybiotyk w zastrzyku i Synergal 250mg w tabletkach (x5) - 19.III - [COLOR=Blue][U]70zł[/U][/COLOR] - szczegółowe badanie krwi - 22.III - [U][COLOR=Blue]10zł [/COLOR] [/U]- antybiotyk do oczu - Gentamicin WZF 0,3% ([COLOR=Blue]biorę na siebie[/COLOR]) - 23.III -[COLOR=Blue] [U]50,90zł[/U][/COLOR] - Acana Pacifica 2,5kg [/B]( [URL]http://www.krakvet.pl/acana-pacifica-25kg-p-12587.html[/URL] )[B] - 29.III - [COLOR=Blue]10zł[/COLOR] - antybiotyk do oczu - Gentamicin [/B][B]([COLOR=Blue]biorę na siebie[/COLOR])[/B] [B]- 8.IV - [COLOR=Blue]74zł [/COLOR]-[/B] [B]zastrzyk hormonalny na wstrzymanie cieczki ([COLOR=Blue]50zł[/COLOR]) + Fiprex ([COLOR=Blue]14zł[/COLOR]) + antybiotyk do oczu ([COLOR=Blue]10zł[/COLOR])[/B] [B]- 14.IV - [COLOR=Blue]18zł[/COLOR] - badanie moczu[/B] [B]- 27.IV - [COLOR=Blue]40zł[/COLOR] - USG nerek[/B] [B]- 27.IV - [COLOR=Blue]49,88zł[/COLOR] - karma Acana Grasslands Dog 2,5kg[/B] [B]- 28.V [/B]- [COLOR=Blue][B]101,90zł [/B][/COLOR]- [B]karma Brit Care 7,5kg[/B] ([URL]http://www.krakvet.pl/brit-care-adult-small-breed-lamb-rice-75kg-p-11179.html[/URL]) [B] ----------------------------------------------------------------- [SIZE=5][COLOR=RoyalBlue]- 484,68zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][B][COLOR=RoyalBlue][U] [COLOR=SeaGreen]SUMA:[/COLOR][/U][/COLOR][/B][B][SIZE=3] [SIZE=2]483zł[/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][B][SIZE=2] - 484[/SIZE][SIZE=2],68zł [/SIZE]= [COLOR=Red][SIZE=5]-1[/SIZE][/COLOR][SIZE=5][COLOR=Red],68zł [SIZE=3]--------------------------------------------------------------------------------------[/SIZE][SIZE=4][COLOR=Blue] [SIZE=3][COLOR=Black][SIZE=2]= antybiotyk - zastrzyk i tabletki=[/SIZE] [IMG]http://i41.tinypic.com/111m3iv.jpg[/IMG] [SIZE=2]=badanie krwi=[/SIZE] [IMG]http://i40.tinypic.com/apit6e.jpg[/IMG] [SIZE=2]=wyniki badania krwi=[/SIZE] [IMG]http://i42.tinypic.com/24zbuj8.jpg[/IMG] [SIZE=2]= zastrzyk hormonalny, Fiprex i antybiotyk do oczu =[/SIZE] [IMG]http://i42.tinypic.com/sxcak6.jpg[/IMG] =Faktura za Acanę= [IMG]http://i40.tinypic.com/qxo1z6.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]
  5. [B]No to jeszcze jeden filmik na dobranoc i gonimy na spacerek[/B] ;) [video=youtube;mV-TnSdjc-U]http://www.youtube.com/watch?v=mV-TnSdjc-U[/video]
  6. Obiecana niespodziewanka 4 posty wyżej ;)
  7. Łaciata benia ma DT, a beżowa z mamą chyba nie.
  8. On ma takie pasemka przy pyszczku i faktycznie wygląda jakby coś miał w zębach :) Jak mi się uda to zaraz będzie niespodziewanka dla cioteczki Moniki i nie tylko ;) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Proszę cioteczko Moniko i wszystkie inne cioteczki, które przyczyniłyście się do tego, że Pinuś może być u mnie ;) Nie martwcie się, będzie dobrze :loveu: [SIZE=4][B]Oto dzisiejszy spacerek [/B][/SIZE];) [URL="http://www.youtube.com/watch?v=acMOl5xmL3U"][video=youtube;acMOl5xmL3U]http://www.youtube.com/watch?v=acMOl5xmL3U[/video][/URL] [URL="http://pl.tinypic.com/r/np3pea/5"] [/URL]
  9. Taka tam metamorfoza w wielkim skrócie...a to jeszcze nie koniec :cool3::cool3::cool3: [IMG]http://i42.tinypic.com/6hkkxu.jpg[/IMG] --------------------------------> [IMG]http://i42.tinypic.com/qx4fug.jpg[/IMG] --------------------------------> [IMG]http://i40.tinypic.com/2604fx5.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. Oj całuśnik z niego niemożebny :D ;)
  11. Brud zmyliśmy i same włoski się podniosły ;) Przystojniak, że hej!
  12. Dalej nic nie wiadomo?? Teoretycznie wszystko było dograne a teraz stanęlo i psina nadal bez konkretnego schronienia :(
  13. [B]"A kuku"[/B] [IMG]http://i39.tinypic.com/2ebsw8j.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/255kxvl.jpg[/IMG] [B]Taki jestem mięciutki teraz [/B]:) [IMG]http://i40.tinypic.com/28lgpcm.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/333bggn.jpg[/IMG]
  14. [B]Moje dwa psiuty[/B] :) [IMG]http://i44.tinypic.com/24ysm7d.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/3509dw2.jpg[/IMG] [B]"Takie miałem zakręcone, białe druciki na grzbiecie"[/B] [IMG]http://i41.tinypic.com/34y91qo.jpg[/IMG]
  15. [B]Elizko[/B], tak faktura będzie od weta z Rybnika ;) [B]divia[/B], nawet nie wiesz jak porządnym...pomimo tego, że niedługo bez-jajecznym :)
  16. Jak się masz Zarko?? jak Ci w nowym domku?? Może jakieś zdjęcia z nową rodzinką? ;)
  17. Nianiu, co z maluchami i mamą?? Czy coś się ruszyło? Obiecałaś mi, że dasz znać co i jak ;)
  18. W końcu! ;) Czekam z niecierpliwością na zdjęcia :) Dogo zaczęło normalnie chodzić więc się nie wymigasz
  19. Elizo, dziś umawiałam kastrację (piątek, godz. 12) i ustalilismy z wetem, że wystawi fakturę na przelew :) Luuudzie, w końcu Dogomania działa!! Może uda mi się świeże fotki wykąpanego i podstrzyżonego Pinusia wstawić ;)
  20. [B]Pinuś odpoczywa po spacerku, jeszcze przed zabiegami upiększającymi[/B] ;) [IMG]http://i43.tinypic.com/35k5opu.jpg[/IMG] [B]"Pomocy..."[/B] [IMG]http://i40.tinypic.com/otg1o4.jpg[/IMG] [B] ...od brudu szampon się pienić nie chciał, ale podołaliśmy[/B] ;) [IMG]http://i42.tinypic.com/3178kmc.jpg[/IMG] [B]"Jeszcze tylko się stelepnę..."[/B] [IMG]http://i39.tinypic.com/2epj5nd.jpg[/IMG] [B]"...i gotowe! Teraz jestem czysty i pachnący zielonym jabłuszkiem:p"[/B] [IMG]http://i43.tinypic.com/16hsv4o.jpg[/IMG]
  21. Wczoraj [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]mieliśmy kudełkową niedzielę, 4 h spędziłam na wycinaniu kołtunów i wyczesywaniu starego podszerstka... [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Po wycięciu dreda na jajeczkach i ptaszku okazało się, że nasz chłopczyk jest jednostronnym wnętrem... niezwłoczne ciachanie potrzebne. Ogólnie [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]bardzo dzielnie znosił zabiegi wszelakie[/FONT][/COLOR] :) [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Chodzi za nami krok w krok, nawet teraz śpi pod krzesłem przy komputerze :D [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Ani razu nic w domu nie zbroił[/FONT][/COLOR], grzecznie prosi jak chce na dwór i czeka ;) Zjada prawie całą porcję karmy, także z jedzeniem problemów nie ma. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Zamówiłam Pinusiowi dziś Acanę Small Breed, bo ją ładnie je więc nie widzę sensu mu zmieniać.[/FONT][/COLOR] Na sierść dostaje Omegan - dobry i sprawdzony ;) [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Wycięłam mu dziś te portki i teraz ma zgrabną, okraglutką pupcię :) Póki co 10-minutowy test na zostawanie samemu w domu przeszedł pomyślnie. Leżał pod drzwiami, piszczal sobie po cichutku pod noskiem i 2 razy drapnął w drzwi. Jednak wszystko na spokojnie... po powrocie dostało mi się, poszczypał mnie troszkę :D Jest juz po kąpieli i odrobaczeniu. Jesteśmy w tkacie postrzyżyn, ale piszę póki dogo działa... Ogólnie [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000]jest cudowny!!! dziś spał z nami w pokoju, całą noc na podłodze...po 5 nad ranem znalazł sobie grzechocząca piłeczkę i zaczął ją sobie podrzucać :D Później przerzucił się na gumową kość - cudnie się sam bawi :) [/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Potem wlazł na mnie i popatrzył sobie - ja udawałam, że śpię i go nie widzę :D potem wlazł na TZa, ale on na prawdę spał i go nie zauważył[/FONT][/COLOR] :D [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]poszłam dziś z nim i Toffiną do lasu, piękny, świeży śnieg spadł to korzystaliśmy :) Polatał, poszczekał, wytarzał się, patyczki ponosił, Toffi pozaczepiał i jak zaległ po powrocie tak praktycznie całe popołudnie przespał ;)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Coraz bardziej powątpiewam, że on ma powyżej roku... ja mu daję ok. 8-10 miesięcy ... zachowuje się jak typowy podrostek[/FONT][/COLOR].
  22. [quote name='Agucha']W domu konsternacja czy ma zostać Fredkiem czy Alfem, ha ha ;) I z tego i z tego coś ma... zobaczy się na co chętniej będzie reagował.![/QUOTE] ... no i został - PINusiem :D
  23. W domu konsternacja czy ma zostać Fredkiem czy Alfem, ha ha ;) I z tego i z tego coś ma... zobaczy się na co chętniej będzie reagował. Coraz bardziej utwierdzam się w tym, że to anioł nie pies! Wczoraj ostatni spacer był ok. 23, Fredzik caluśką noc grzecznie przespał a rano, przed 8 zaczął drapać w drzwi :) Co ja bym dała, żeby mój prywatny pies taki był ... Cudnie potrafi bawić się patyczkami, które sobie wczesniej sam wynajduje. Nadal nie chce sam jeść z miski, tylko z rąk córki :) Z moim suczydłem zawiesili broń i teraz kulturalnie się unikjaką :D Elegancko wchodzi do windy i z zaciekawieniem zagląda do lustra. Na wczorajszym spacerku obwarczał sąsiada, który zatrzymał się przy nas żeby porozmawiać. Byłam dumna z takiego obrońcy!
  24. ................ [IMG]http://i39.tinypic.com/20mfqb.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/w7893.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/242em1k.jpg[/IMG] [B]No! Koniec tego dobrego na dziś. Zmykamy spać [/B];)
  25. [B]Tutaj jestem lekko wyczesany[/B] :) [IMG]http://i43.tinypic.com/3177fjs.jpg[/IMG] [B]Taki ze mnie "baran", po zabiegach pewno trochę schudnę[/B] :) [IMG]http://i42.tinypic.com/33advkg.jpg[/IMG] [B]...profil...[/B] [IMG]http://i43.tinypic.com/14wvp14.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...