-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
malutka sunia-szczeniaczek ze schronu ... ma dom
ana666 replied to grzybkowa's topic in Już w nowym domu
pewnie że trzymamy:thumbs: -
Oborniki- szukamy DT dla kociaków najlepiej w Wielkopolsce
ana666 replied to ana666's topic in Kotki już w nowych domach
nie, tak jak pisalam wszystkie odeszły za TM oprocz jednej kotki która była u mnie na DT a potem znalazła dom. Kociaki z tego zdjęcia nie zyją :( -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
magdolo tylko nie dawaj za dużo jej jeść, ona od środy była praktycznie na głodowce lepiej nie dawać za dużo. -
Ori- podobny do ratlerka znalazł WSPANIAŁY DOM !!!!
ana666 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
a jutro będą fotki już robione u mnie :) mam nadzieje ze mnie Giguś polubi... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
to psiak Magdoli :) Ajra(jak nie przekręciłam) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Ale Baka chyba nie chodzi na spacerki bez smyczy ?[/QUOTE] też tak to zrozumiałam :crazyeye: to dosłownie kilka fotek Bakusia cała droge przespała u mnie na kolanach, była bardzo grzeczna [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3d15de5756d99912.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/235/3d15de5756d99912med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7b2a03a780687262.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/236/7b2a03a780687262med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9fe630543ec6176f.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/239/9fe630543ec6176fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/97d17aa5bac96e08.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/240/97d17aa5bac96e08med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d038ad4430aa56cf.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/236/d038ad4430aa56cfmed.jpg[/IMG][/URL] jutro zeskanuje i wkleje bilety, ze 130 zl Bakusiowych nic nam nie zostało prawie, do szczecina jechaliśmy PKP Przewozy regionalne i było 31,50za dwie +4zł bilet Bakusi ale do domu już jechałysmy PKP intercity, my sie nie znamy, takie nam kobieta sprzedała a potem patrzymy ze droższe jeszcze okazałao sie ze tola ma nieważna legitymacje i musiała kupić bilet normalny wiec za bilety wyszło ok.100zł + taxi 20zł z domu magdoli do dworca. jutro podam dokladne ceny. -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
rana po sterylce ładna, ma szwy wewnętrzne,szycie było małe, wiec rana jest malutka, Baka nic sobie tam nie robi i ładnie jej sie to goi :) a z reszta za kilka godzin sama zobaczysz :) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']I różową czapkę z daszkiem ocieplaną... oczywiście Barbie... ;))) Moje dziecko to "rozpieszczona różowa landrynka";) Mam nadzieję, że Baka nie jest szkodnikiem w domu, bo to by była tragedia, moja Aira już mi tyle rzeczy "zjadła".........[/QUOTE] szkodnikiem? Baka jest taka spokojna i tak sie zachowuje jakby jej wcale nie było, no jedynie ze ktos je to stoi obok i popiskuje cichutko bo chce dostać:roll: założe sie ze nawet by nigdy nie pomyślala zeby narozrabiac w domu! Teraz śpi na łozku i kreci nosem:evil_lol: -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']na pewno ubrana na różowo;) Na pewno się poznamy;)[/QUOTE] ja zawsze jestem ubrana na czarno to sie poznamy :) widziałam we wiadomościach że pociągi nie jezdza i są opóznienia, mam nadziej ze my dotrzemy do Szczecina... -
malutka sunia-szczeniaczek ze schronu ... ma dom
ana666 replied to grzybkowa's topic in Już w nowym domu
to poczekamy do niedzieli , jak pan Suzi nie wezmie porobie jej jeszcze troche ogloszeń :) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
mała dobrze, teraz oczywiście siedzi u mnie na kolanach. już chodzi po całym domu głównie w celu poszukania jedzenia :) apetyt ma ogromny :) jeszcze troche sie boi, raczej jest psem jednego pana. zgadza sie z moimi zwierzakami, na papugi i gryzonie nie zwraca uwagi, na widok psów merda ogonkiem i chce sie bawić kota jeszcze nie widziała... juz szykujemy sie do drogi, znajoma ma jeszcze podżucić mi torbę zebyśmy tam małą trzymały.magdo to będziesz jutro za nami czekać na dworcu? twój numer mamy w razie co takze bedziemy z Tola dzwonic jakby były opóznienia. -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Bakusia uwelbia być na dworze i chodzić na spacery :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8bf55a453f59d58a.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/239/8bf55a453f59d58amed.jpg[/IMG][/URL] powrót [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c40b4b9949a05ac0.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/235/c40b4b9949a05ac0med.jpg[/IMG][/URL] a po spacerku jemy deserek :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1d18a21a30d40738.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/151/1d18a21a30d40738med.jpg[/IMG][/URL] i sie oblizujemy po jedzonku :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5e80dd0e9d9ad86c.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/235/5e80dd0e9d9ad86cmed.jpg[/IMG][/URL] -
Ori- podobny do ratlerka znalazł WSPANIAŁY DOM !!!!
ana666 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT'] I jakoś to dogramy :)[/QUOTE] już jesteśmy dograne :) w niedziele rano Giguś do mnie przyjeżdza :) -
Dropsiu ma swój raj na ziemii. Już w nowym domu :))
ana666 replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Pinesk@']Niestety na dzień dzisiejszy nie wiem, trochę mnie w schronisku nie było. Jutro go odwiedzę to zdam relację :)[/QUOTE] to czekamy :) -
malutka sunia-szczeniaczek ze schronu ... ma dom
ana666 replied to grzybkowa's topic in Już w nowym domu
i co z domkiem? Grzybkowa wyślij mi na PW Twój numer to zrobie jej cafeanimal,moze tam sie domek odnajdzie dla malizny... -
Dropsiu ma swój raj na ziemii. Już w nowym domu :))
ana666 replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
jak sie ma ślepotek? -
Podnosze nasze psiaki piękne :)
-
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
juz jesteśmy po nocy, bakusia tak "pachnie" ze zostawilam ją u mnie w pokoju na łóżku żeby spała a ja poszłam do pokoju gościnnego, calął noc przespała, bardzo grzeczna, nie załatwia sie w domu, teraz lecimy na dwór na siusiu :) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
doszło te 30 zł ze skarpety kudłaczy, przedtem sprawdzałam i nie było ale teraz już jest :) wiec razem mamy 130zł na podróż :)