Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. ana666

    Rapi

    byłam dziś u rapiego, ma sie bardzo dobrze, uważam ze ma lepsze warunki niż w obornikach, bardzo dobrą opiekę ma, bardzo sie cieszył na widok opiekunki wiec widać ze sie nim dobrze zajmuje, jest w boksie z dwoma psami, wybieg jest zabiezpieczony zeby nie uciekał, miska pełna jedzenia :)
  2. Nie wiadomo dokładnie ale zęby ma całkiem starte, nic nie pogryzie, jest siwy, śpi większosc czasu, przygłuchawy, niedowidzi raczej młody nie jest, ale teraz ma tak dobrze że mimo iż niemłody to moze sobie pożyć :)
  3. W Jędrzejewie koło Czarnkowa jest doberman, jego numer TU 33, psiak ma około 6 lat, jest wykastrowany, w schronie od maja 2009 roku, nie zgadza sie z innymi psami, musi trafić do domu bez zwierząt. kontakt: 691 995 888 [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bbbc12168a7804fd.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/243/bbbc12168a7804fdmed.jpg[/IMG][/URL]
  4. W jędrzejewie koło Czarnkowa jest przepiękna spanielka. jej numer: J 418 , młoda około roczna sunia, w schronie od niedawna, niedługo będzie sterylizowana, sunia ma obcięty ogon, zostala przeżucona przez płot na teren schroniska, bardzo potrzebuje domku. Prosze o pomoc w oglaszaniu suni :( [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c2f468dcbf98cf55.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/238/c2f468dcbf98cf55med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8fdd5b3e81289d7e.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/243/8fdd5b3e81289d7emed.jpg[/IMG][/URL] niestety nie mam lepszych zdjęc suni. kontakt: 691 995 888
  5. w jędrzejewie koło Czarnkowa jest kilka bulowatych: amstaff numer DE 96, ma okolo 5 lat, jest spokojny, przyjazny w stosunku do ludzi, ale nie zgadza sie z psami, w boksie jest z suczkami i jest ok. wykastrowany [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be6bdd72a15649aa.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/155/be6bdd72a15649aamed.jpg[/IMG][/URL] Przeurocza sunia buldog amerykański, jej numer to G205, była zle traktowana przez poprzedniego własciciela, który trzymal ja w ciemnej szopie, wlasciciel schronu sie o tym dowiedział i zabrał, ma koło 5lat, widać ze miała male i to nie raz :/, domowa sunia, siedzi na fotelu cały czas, pracownicy trzymają ją w biurze bo zimno jej w boksie, miała na dodatek jakieś rany na całym ciele, już prawie zagojone, może isc do domu z dziećmi, przytulała sie caly czas do mnie, bardzo fajna, w schronie od niedawna, jest już wysterylizowana [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/edd70895ee32402f.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/243/edd70895ee32402fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a2d32905544fd3f9.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/243/a2d32905544fd3f9med.jpg[/IMG][/URL] Szczeniak amstafowaty janeczka (TA380) ma bardzo mocną krzywice, tylnie nózki mocno wykrzywione ma koło 4 miesięcy, jest bardzo przyjacielska, pierwsza do głaskania [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8e23ad255f556fad.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/243/8e23ad255f556fadmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/80f51d4c0fa6dd76.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/242/80f51d4c0fa6dd76med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2a9b095dc76227c1.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/239/2a9b095dc76227c1med.jpg[/IMG][/URL] kontakt do schronu:691 995 888
  6. Bylam odwiedzić Franka, przytył od ostatniego razu, żeber to już mu normalnie nie widać, główka bardziej wyprostowana, kurcze aż sie popłakałam z radość, to całkiem inny pies, ciocia mówi ze dziś wyjechała do miasta na chewile a jak wróciła to Franek machał ogonkiem i szczekał z radosci, ale tak ogólnie nie narzuca sie tak sie zachowuje jakby go nie było, jakby nie chciał robić problemu ale jak podeszłam do niego przytulił sie i ....pobiegł do cioci, nie chciał zebym go głaskała, jest tak wpatrzony w ciocie... W sylwestra spał, mieszka na wsi wiec hałasu petard nie było, w domu zachowuje czystość, ciocia mówi ze zaczyna popiskiwać jak chce na dwor, jak go nie raz wypusci to franio załatwia swoje potrzeby i biegnie pod szklane dzwi na tarasie i stoi zeby ciocia go wpuściła, kurde, becze cały czas jak to pisze ale to jest inny pies już, to nie jest ten Franiu którego brałam ze schronu.... suchej karmy franiu nie je za bardzo, nawet namoczonej bulionem, dostaje puszki i troche makaronu, nie wiem jak zje tą karme co zamówiłyscie... a te tabletki które dostaje to KARSIVAN 50 mg, toz w miare możliwości pokryje koszty u weta. a to kilka fotek: Franio wita sie z moją mamą, głowe już trzyma do góry, jest mniej przekzywiona żeber wcale nie widać prawie :) wpatrzony, całkowicie zakochany w cioci :)
  7. najpierw nie szło napisać, teraz post zdublowany :/
  8. Cos sie nie moge zabrać za te ogłoszenia:oops:
  9. przydałby sie zdjecia fajne żeby robić ogłoszenia. A jest zamykany na noc w boksie?
  10. Donka a co u kuby słychać???
  11. Również trzymam kciuki za domek :thumbs:
  12. Lara to zmień tytuł, bo tego telefonu już sie nie doczekamy ;/
  13. Sylu kochana życze Szczęsliwego Nowego roku Tobie, synowi i psiakom :)
  14. Hoooop! :)
  15. maja wraca na pierwszą strone po domek ;)
  16. podnosze tą nocną porą
  17. moja jamusia tez nie zyje ;( 8 grudnia 2009 odeszla za TM :( [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1511.jpg[/IMG][/URL] ale przez to daliśmy dom jej siostrze: [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/2194.jpg[/IMG][/URL]
  18. ja z niecierpliwościa czekam na finał tej sprawy...
  19. 11, 50 które zostało przekaże na jamnisie z małym, tak jak ciocteczki zadecydowały :)
  20. ana666

    Rapi

    ale kto ma pisać co aktualnie sie u niego dzieje? Znasz jakiś wolontariuszy z tego schronu gdzie jest? Bo ja nie... no watek moze sobie jeszcze być...można zadzwonić też do tego schronu sptyać jak sie Rapi ma :)
  21. ana666

    Rapi

    [quote name='Tola^^']Ja nie wiem też co robić bo nigdy nie byłam w tamtym schronisku możemy zostawić mu wątek w psach do adopcji jak w najbliższych miesiącach nie będziemy nadal o nim nic wiedzieć to wątek przesuniemy...[/QUOTE] i tak jak nic nie bedziemy pisać bo nie bedzie o czym jak psa nie ma to wątek zamkną, tak jest w regulaminie.
  22. ana666

    Rapi

    [quote name='Tola^^']Ja nie wiem też co robić bo nigdy nie byłam w tamtym schronisku możemy zostawić mu wątek w psach do adopcji jak w najbliższych miesiącach nie będziemy nadal o nim nic wiedzieć to wątek przesuniemy...[/QUOTE] i tak jak nic nie bedziemy pisać bo nie bedzie o czym jak psa nie ma to wątek zamkną, tak jest w regulaminie.
  23. ana666

    Rapi

    [quote name='Tola^^']Znalazłam stronę schroniska: [url]http://www.wetserwis.com.pl/s/schronisko1.php?n=men2&z=s_j[/url][/QUOTE] ja też znalazłam ja ale jak klikałam to wyswietlała mi sie not found, teraz moge tam wejść :)
×
×
  • Create New...