-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
byłam dziś u rapiego, ma sie bardzo dobrze, uważam ze ma lepsze warunki niż w obornikach, bardzo dobrą opiekę ma, bardzo sie cieszył na widok opiekunki wiec widać ze sie nim dobrze zajmuje, jest w boksie z dwoma psami, wybieg jest zabiezpieczony zeby nie uciekał, miska pełna jedzenia :)
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wiadomo dokładnie ale zęby ma całkiem starte, nic nie pogryzie, jest siwy, śpi większosc czasu, przygłuchawy, niedowidzi raczej młody nie jest, ale teraz ma tak dobrze że mimo iż niemłody to moze sobie pożyć :) -
W Jędrzejewie koło Czarnkowa jest doberman, jego numer TU 33, psiak ma około 6 lat, jest wykastrowany, w schronie od maja 2009 roku, nie zgadza sie z innymi psami, musi trafić do domu bez zwierząt. kontakt: 691 995 888 [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bbbc12168a7804fd.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/243/bbbc12168a7804fdmed.jpg[/IMG][/URL]
-
W jędrzejewie koło Czarnkowa jest przepiękna spanielka. jej numer: J 418 , młoda około roczna sunia, w schronie od niedawna, niedługo będzie sterylizowana, sunia ma obcięty ogon, zostala przeżucona przez płot na teren schroniska, bardzo potrzebuje domku. Prosze o pomoc w oglaszaniu suni :( [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c2f468dcbf98cf55.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/238/c2f468dcbf98cf55med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8fdd5b3e81289d7e.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/243/8fdd5b3e81289d7emed.jpg[/IMG][/URL] niestety nie mam lepszych zdjęc suni. kontakt: 691 995 888
-
w jędrzejewie koło Czarnkowa jest kilka bulowatych: amstaff numer DE 96, ma okolo 5 lat, jest spokojny, przyjazny w stosunku do ludzi, ale nie zgadza sie z psami, w boksie jest z suczkami i jest ok. wykastrowany [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be6bdd72a15649aa.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/155/be6bdd72a15649aamed.jpg[/IMG][/URL] Przeurocza sunia buldog amerykański, jej numer to G205, była zle traktowana przez poprzedniego własciciela, który trzymal ja w ciemnej szopie, wlasciciel schronu sie o tym dowiedział i zabrał, ma koło 5lat, widać ze miała male i to nie raz :/, domowa sunia, siedzi na fotelu cały czas, pracownicy trzymają ją w biurze bo zimno jej w boksie, miała na dodatek jakieś rany na całym ciele, już prawie zagojone, może isc do domu z dziećmi, przytulała sie caly czas do mnie, bardzo fajna, w schronie od niedawna, jest już wysterylizowana [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/edd70895ee32402f.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/243/edd70895ee32402fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a2d32905544fd3f9.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/243/a2d32905544fd3f9med.jpg[/IMG][/URL] Szczeniak amstafowaty janeczka (TA380) ma bardzo mocną krzywice, tylnie nózki mocno wykrzywione ma koło 4 miesięcy, jest bardzo przyjacielska, pierwsza do głaskania [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8e23ad255f556fad.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/243/8e23ad255f556fadmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/80f51d4c0fa6dd76.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/242/80f51d4c0fa6dd76med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2a9b095dc76227c1.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/239/2a9b095dc76227c1med.jpg[/IMG][/URL] kontakt do schronu:691 995 888
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bylam odwiedzić Franka, przytył od ostatniego razu, żeber to już mu normalnie nie widać, główka bardziej wyprostowana, kurcze aż sie popłakałam z radość, to całkiem inny pies, ciocia mówi ze dziś wyjechała do miasta na chewile a jak wróciła to Franek machał ogonkiem i szczekał z radosci, ale tak ogólnie nie narzuca sie tak sie zachowuje jakby go nie było, jakby nie chciał robić problemu ale jak podeszłam do niego przytulił sie i ....pobiegł do cioci, nie chciał zebym go głaskała, jest tak wpatrzony w ciocie... W sylwestra spał, mieszka na wsi wiec hałasu petard nie było, w domu zachowuje czystość, ciocia mówi ze zaczyna popiskiwać jak chce na dwor, jak go nie raz wypusci to franio załatwia swoje potrzeby i biegnie pod szklane dzwi na tarasie i stoi zeby ciocia go wpuściła, kurde, becze cały czas jak to pisze ale to jest inny pies już, to nie jest ten Franiu którego brałam ze schronu.... suchej karmy franiu nie je za bardzo, nawet namoczonej bulionem, dostaje puszki i troche makaronu, nie wiem jak zje tą karme co zamówiłyscie... a te tabletki które dostaje to KARSIVAN 50 mg, toz w miare możliwości pokryje koszty u weta. a to kilka fotek: Franio wita sie z moją mamą, głowe już trzyma do góry, jest mniej przekzywiona żeber wcale nie widać prawie :) wpatrzony, całkowicie zakochany w cioci :) -
Muffi, 3 miesięczna psia kruszynka - ma własny dom na zawsze!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
najpierw nie szło napisać, teraz post zdublowany :/ -
Muffi, 3 miesięczna psia kruszynka - ma własny dom na zawsze!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Śmiszna taka :) -
Muffi, 3 miesięczna psia kruszynka - ma własny dom na zawsze!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Śmiszna taka :) -
Donka a co u kuby słychać???
-
Bela - piękna, młoda ruda w typie belga - pojechała do super domu!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Również trzymam kciuki za domek :thumbs: -
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
ana666 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Lara to zmień tytuł, bo tego telefonu już sie nie doczekamy ;/ -
Hoooop! :)
-
maja wraca na pierwszą strone po domek ;)
-
podnosze tą nocną porą
-
Jamniczka Daisy i Zosia już w swoich kochających domkach!!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
moja jamusia tez nie zyje ;( 8 grudnia 2009 odeszla za TM :( [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1511.jpg[/IMG][/URL] ale przez to daliśmy dom jej siostrze: [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/2194.jpg[/IMG][/URL] -
ja z niecierpliwościa czekam na finał tej sprawy...
-
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
11, 50 które zostało przekaże na jamnisie z małym, tak jak ciocteczki zadecydowały :) -
ale kto ma pisać co aktualnie sie u niego dzieje? Znasz jakiś wolontariuszy z tego schronu gdzie jest? Bo ja nie... no watek moze sobie jeszcze być...można zadzwonić też do tego schronu sptyać jak sie Rapi ma :)
-
[quote name='Tola^^']Ja nie wiem też co robić bo nigdy nie byłam w tamtym schronisku możemy zostawić mu wątek w psach do adopcji jak w najbliższych miesiącach nie będziemy nadal o nim nic wiedzieć to wątek przesuniemy...[/QUOTE] i tak jak nic nie bedziemy pisać bo nie bedzie o czym jak psa nie ma to wątek zamkną, tak jest w regulaminie.
-
[quote name='Tola^^']Ja nie wiem też co robić bo nigdy nie byłam w tamtym schronisku możemy zostawić mu wątek w psach do adopcji jak w najbliższych miesiącach nie będziemy nadal o nim nic wiedzieć to wątek przesuniemy...[/QUOTE] i tak jak nic nie bedziemy pisać bo nie bedzie o czym jak psa nie ma to wątek zamkną, tak jest w regulaminie.
-
[quote name='Tola^^']Znalazłam stronę schroniska: [url]http://www.wetserwis.com.pl/s/schronisko1.php?n=men2&z=s_j[/url][/QUOTE] ja też znalazłam ja ale jak klikałam to wyswietlała mi sie not found, teraz moge tam wejść :)