-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
ana666 replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Ja tez sie bardzo ciesze :D Tyle czasu Bolero musiał czekac na domek ale mysle za warto było i domek nie zawiedzie :) -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
ana666 replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Bolero ma domek, nie wiem nic wiecej dostałam tylko smsa, ponoc fajna Pani, pojechała tylko obejrzec i sie zajochała od razu i zabrąła psiaka, ja bede cos wiecej wiedziec to napisze albo moze Angel cos wie :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
postaram sie o fotki w najblizszym czasie, numer niestety musze zmienic i to nie jest zalezne ode mnie :( -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wiem czy oprócz cafeanimal zrobionego przez kochana Plichę Franek ma jakies ogłoszenia ale prosze Was o wstrzymanie sie na razie, ponieważ musze zmienic numer tel, w najblizszych dniach chce to wszystko załatwic i wtedy podam Wam ten nowy do ogłoszeń... -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ana666 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
super ze sa nowe ogłoszenia, może te zrobione prze aniao dadza szczescie dziewcyzna i przyczynia sie do znalezienia domku:) Trzymam cały czas kciuki -
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tinko ale sie zasiedziałas w tym hoteliku, przydałby sie domek na zimę :( -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hehe zdjecia ostatnio moja mama robiła franiowi ale z lekka jakies nieudane sa muszę ja poprosic znów o takie gdzie go lepiej widac ;) telefonu nie było ani jednego niestety :( zdrówko ok, nie ma żadnych problemów narazie :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzis doszła na moje konto wpłata od cioteczki kamy za listopad-20zł :) -
Pan zadzwonił i bardzo przepraszał ale nie wezmie soni bo włascicielka domu nie wyraziła zgody, chociaz wczesniej mówiła ze nie ma nic przeciwko.
-
no wiec jestem umowiona na jutro na 12
-
woczraj ten Pan był u mnie w domu, mnie nie było akurat i rozmawiał z moja mama, mówił ze bardoz mu zalezy na adopcji soni, i prosił o ta wizyte przedadopcyjna. nie wiem co teraz sadzic i robic, to jest mój numer tel 661 941 076 i prosze o kontakt czy mam tam isc czy nie, bo dla mnie nie jest problemem isc i albo sie utwierdzic w przekonaniu ze to nie ten dom albo przekonac sie ze to moze to...
-
jeśli chcecie moge isc na wizyte, ja wczorja mówiłam panu ze mozemy zorbic wizyte jak nie wie czy wyjedzie czy nie zeby widziec chociaz na przyszłosc czy w ogóle brac go pod uwage czy nie a on powiedział ze mamy sie wstrzymać, i jeszcze jest jedna sprawa o której nie chciałam pisac przed wizyta ale mieszkam na przeciwko tego Pana i oni mieli wczesniej jamnika, kóry czesto biegał po ulicy, bo mieli otwarta bramę, mieszkamy przy bardzo ruchliwej ulicy,a on tak sam bez nadzoru ;/ nie chcciałam tego Wam mówic tylko napier porozmawiac z Panem o tym ale dla mnie to było zawsze bardzo niepokojące...
-
Wizyta sie nie odbyla, poszłam tam a Pan powiedział mi przy bramie ze odstał oferte pracy za granica i dlatego póki nie wie czy wyjedzie nie mze podejmowac decyzji o psie i powiedzial ze w ciagu miesiaca sie odezwie ale raczej bym nie liiczyła na to ;/
-
wizyta w środe o 18 :) a Pana prześwietle ze wszystkich stron :evil_lol: zobaczymy jak Pan wypadnie, jak bedzie ok to super, będe mogła Sonie czesto dowiedzac :)
-
dostałam wiadomość o Zofiji, juz jej odpisałam tez na Pw ze moge przeprowadzic wizytę :) Nawet okazało sie ze Pan mieszka na przeciwko mnie na tej samej ulicy :) więc to nie problem, zadzwonie dzis sie umówic i trzymajcie kciuki ;)
-
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
ana666 replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Psy do tego DT dawała pani z TOZu, z tego co wiem była tam nie raz wiec widziałą jak Negra wyglada i reszta psów, dzwoniłam w piatek ale nie odbierała bede próbowac zeby porozmawiac o tym i zwrócic jej uwage na te psiaki tam -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Plicha musisz codziennie na nowo dodac ogłoszenie ;/ -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='martaamant']Tak jak napisałam wcześniej że [B]Ami uciekł około 10 sierpnia![/B] Nie wiem dlaczego Magdola napisała o maju!!! nawet na dogo są zdjęcia Amiego gdzie były robione na działce w maju![/QUOTE] nie rozumiem, czemu piszesz około? tzn ze nie wiesz kiedy dokładnie zaginął??? -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podaje mój numer 661 941 076 na cafeanimal mam konto i praktycznie wszystkie psy które tam dałam i dostąły sie do meta znalazły domy, nawet te stare i jeden slepaczek tez. Tylko te ogłoszenie tam trzeba najlepiej codziennie uaktualniać, ja nie mam tak teraz czasu zeby to robic ale gdyby nie miał kto moge sie tym zajac. Numer mozecie podawac mój bo ja znam Frania dobrze,a ciocia nie jest obeznana w tematach adopcji wiec lepiej zebym ja rozmawiała z potencjalnymi domkami. -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
ana666 replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Kilkakrotnie chciałam isc do negry ale pani z dt nigdy nie pasowało, a Negra nie wyglada jak pies zabrany z dt tylko ze schronu, jeszcze mówicie ze ma matowa siersc, brudna i smerdząca ;/ nie wiem co o tym myslec tak szczerze...Angel a Negra na pewno nie ma ksiazeczki? Sunia sie boi ale juz widac postępy bo mówisz nadziejo ze podnosi ogonek a to pierwsze dni dopiero wiec bedzie dobrze. Moja rada jest taka ze nic na siłe, mówcie do niej,przebywajcie z nia ale jak nie ma ochoty i sie boi to ja bym radziła nie głaskac na siłe, ona zobaczy ze nic jej nie grozi i z ciekawosci sama bedzie "zwiedzac" reszte mieszkania oraz coraz blizej do Was podchodzic az Wam całkiem zaufa:) Nadziejo zrobiłaś bardzo dobry uczynek dajac dom Negrze :) Aha, wczesniej pisalas ze ma siwą siersc, niektóre psy bardzo szybko siwieja i nie musza byc wcale stare,tak jak ludzie, mój pies, tez cały czarny juz w wieku 4 lat zaczał siwiec, teraz ma 8 i jest juz bardzo siwiutki, to juz taki urok :) wszystkiego najlepszego dla Ciebie Nadziejo i Twojej rodzinki :) -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
ana666 replied to Angel's topic in Już w nowym domu
super ze udało sie znalezc transport:D wreszcie negrusia bedzie miec dom, Nadziejo potrzeba czasu i musicie dać Negrze duzo miłosci to na pewno Was pokocha i zaakceptuje :) to jest przeurocza psinka :D -
Malutka , starsza Otka odeszła za TM
ana666 replied to borysus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki za mała, oby doszła do siebie... -
Teraz dopiero weszłam na watek i przeczytałam ze Kubuś zaginął :( Czy ktoś moze podac gdzie i kiedy? i namiary jak sie znajdzie? bo nie mam czasu przeszukiwac wątku a dodałabym info do pierwszego postu :(