Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. z tym brudzeniem to trzeba go bardzo pilnowac i czesto z nim wychodzic, teraz duzo czasu spedza z ciocią na podwórku wiec nie jest to takim problemem jak zima kiedy był cały czas w domu
  2. Widziałam wczoraj Kremcię, faktycznie jest bardzo zdołowana i smutna, ona psychicznie tego nie wytrzyma :(
  3. Niestety nie dostałam ani numeru ani adresu do tych ludzi :(
  4. Lalunia jest wysterylizowana i zaszczepiona, jej ksiazeczke bedziesz miec wysłana przez poczte, a ta babcinka nie wiem czy została w schronie zaszczepiona, znając ich to nie zdązyli ;/
  5. Papi bedzie w DT u Borysusa razem z Lalunią z tego schronu :)
  6. Yorija juz w drodze z psinkami, Lalunia wcale nie zwracała uwagi na Papi, a papi z tego co widze jest bardzo przyjacielsko nastawiona do psów, do Laluni jak i moich własnych wiec mysle ze u Borysusa nie bedzie problemów ;) Papi jest bardzo płochliwą sunia, w samochodzie w drodze ze schronu sie bardzo bała, w domu tez, siedziała cały czas pod krzesłem, na podwórku z poczatku chciała dać dyla ale potem juz machała ogonkiemi biegała z moją Perełką :) Zrobiła siusiu w domu ale wczesniej chodziła, pewnie szukałą miejsca i to moja wina ze sie nie zorientowałam i nie wyszłam, potem zawsze jak wychodziłam od razu sie załatwiała wiec raczej wie gdzie sie załatwia swoje potrzeby :) Lalunia w domu potrafi zachować czystość ;) borysus- mam nadzieje ze masz duże łózko bo Lalunia tam chętnie bedzie spac hehe, przynajmniej dziś ze mna spała:)
  7. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/41f011bfec18128d.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/311/41f011bfec18128dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c3ba0340232d4bea.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/311/c3ba0340232d4beamed.jpg[/IMG][/URL] na łózku było niewygodnie więc Lalunia przeniosła sie na stół [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/949aba2572aa7485.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/310/949aba2572aa7485med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/58a4f2787396b039.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/307/58a4f2787396b039med.jpg[/IMG][/URL]
  8. Dziś zabrałam Lalunie ze schronu, jutro pojedzie do dt do borysusa. Sunia jest bardzo grzeczna. Podczas kapieli chciala uciekac z początku ale dałam rade;) z poczatku bała sie troche moich psów, na papugi i gryzonie obojetnie reaguje, kota nie widziała wiec nie wiem... troche jest jej gorąco w domu, z resztą sa straszne upały to nie ma sie co dziwić, bylismy nad rzeka ale tylko przy brzegu chodziła za to pływała w basenie z nami wiec sie ochlodziła troche:p ciagle sie pcha na kolana, daje buziaki i chce byc głaskana, przeurocza jest:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dfb4f06a72fdd80c.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/311/dfb4f06a72fdd80cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/42ce0a430591748d.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/310/42ce0a430591748dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/516e08ef7a0514bc.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/310/516e08ef7a0514bcmed.jpg[/IMG][/URL]
  9. ja moja lipcowa deklaracje dopiero w sierpniu przeleje, bo obecnie naprawde nie mam, bardzo przepraszam:(
  10. Ja moge zbierać na moje konto i przekazywać wolontariuszkom na leki itp.jeśli chcecie. Sylo to Ty dzwoniłaś do mnie? ja taka zakrecona ostatnio, jutro cały dzień chodze z telefonem przy tyłku zeby odebrać jak zadzwonisz ;)
  11. dziewczyny byłyscie ostatnio w schronie? Jak sie czuje Maja?
  12. Słuchajcie jest DT dla Laluni :) Jak wszystko wyjdzie Lalunia juz niedługo tam pojedzie, tymczas darmowy ale mysle ze jakieś pieniązki będą potrzebne chociazby na wykupienie suni czy tez zeby pomóc dt w razie wizyt u weta czy zakupu karmy... co myslicie? Ja moge przekazać fanty na bazarek, sama nie potrafie zrobić, moze ktoś by mógł? no i zbieramy deklaracje na nowe życie Laluni, chociaz po 5zł ale zeby cos miała w skarpecie :) Sabinko wielkie dzieki za allegro :)
  13. franio wakacjuje ;) ogólnie chłopak zdrowy, nic nie dolega, jako że wiekowy duzo śpi, bardzo lubi na podwórku na trawce siedziec, tylko w upały sie chłodzi w domu na płytka siedzi lub na zacienionym tarasie :) Doszła do mnie wpłata o d Kamy za lipiec i sierpień 40zł, Goniu w tym miesiacu tylko 260 mi wysyłasz, bo w zeszłym było 300zł od Ciebie i 20 od Kamy,a za lipiec Kama tez juz zapłaciła-tak dla przypomnienia :)
  14. Angel a to Ty podejmujesz decyzje co do DS? bo wczoraj rozmawiałam z osoba z TOZu i mówiła mi o całkiem innym domu ze jak Sniezynka wyzdrowieje to tam jedzie... takze ja widze tu całkiem rózne dwie wersje...
  15. ja mam dom chętny tylko skąd jest ta koteczka i jak wyglada sprawa transportu?
  16. ogolnie to sie boi bo został pogryziony kiedyś ale z nasza Perełka sie bawi, sam zacheca ją z resztą do zabawy, a jak zobaczy Dede pewnie popatrzy i sobie pojdzie gdzies dalej tak dla bezpieczeństwa :)
  17. dziekuje za zaproszenie na wątek, szkoda ze to teraz, nie mam nic na dt obecnie ale psa nie moge wiasc, od przyszłego tygodnia bede miec praktyki a rodzice wyjezdzaja wiec pies byłby sam całe dnie :( obecnie wezme na dt tylko kota jak juz...
  18. a gdzie mieszka kotka? we Warszawie?
  19. ja mu wznawiam cały czas ogłoszenia... poczęstowałam sie banerkiem;)
  20. ja nie moge tu wchodzić na ten wątek, kocham psy ale do duzych mam szczególny sentyment a Mirka jest przepiękna...bardzo załuje ze nie moge wziasc kolejnego psa...
  21. co do tych lekow juz po raz drugi chyba pisze, czy nie mozna caniviton zastapic chociaby arthrofos, skład jest bardzo podobny a działanie to samo a jest przynajmniej u mnie o połowe tańszy jest ten lek...
×
×
  • Create New...