Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. Zapisuje wątek. A gdzie są te psiaki?
  2. Ali [*] :( tak mi przykro :( Biegaj Aliś szczęśliwy i bez bólu po łąkach tęczowego mostu:(
  3. Na konto Ziuzia wpłynęło 5zł od Livki z bazarku, bardzo dziekuję :) mam ogromną prośbę- czy ktoś z Was ma konto na miau i mógłby założyć tam wątek trójłapkowi?
  4. Jestem na zaproszenie Wali. Finansowo nie mogę niestety pomóc, ale już szykuję bazarek. Kurde tak mi żal psiaka:(:( Tak myślę żeby go wziąć ale mieszkam na 3 piętrze a on z tymi stawami nie da rady wejść i zjeść po schodach:( jeszcze koty w domu, nie wiem jak na nie zareaguje. Kurde no!
  5. Beatko pięknie dziękujemy :Rose:
  6. Kochane cioteczki ponieważ Bingo znalazł domek, może któraś z Was chciałaby przełożyć swoją deklaracje na muszkieterów? [url]http://www.dogomania.pl/threads/200790-Ponad-1000-z%C5%82-na-minusie!-Muszkieterzy-ton%C4%85-w-d%C5%82ugach-([/url] Psiaki mają ponad 1000zł długu:shake::-(
  7. Polu to naprawdę duzo:) Nawet te 20zl to o 20 zł mniejszy dług :) I tak małymi kroczkami spłacimy to :)
  8. Ziuziu się zrobił ostatnio jeszcze gorszy jesli chodzi o jego nastawienie do innych kotów, ja nie wiem co o tym myśleć bo miałam wiele róznych kotów i nie raz sie nie dogadywały ale nie mialam nigdy takiej sytuacji zeby było aż tak zle. ziuziu rzuca sie na mojego Rambina, potrafi go zaatakować i zacząc gryzc nawet kiedy tamten spi! Ja nie wiem czy to ja popełniłam jakiś błąd czy co ale ziuziu nie może iśc do domu z innymi kotami bo on dostaje furii jak widzi kota-wystarczy ze zobaczy kocyk na którym lezał inny kot to zaczyna syczeć na ten kocyk i sie rzucac, nawet ostatnio poczuł na mojej ręce zapach Rambo i tez zaczął syczec. Ziuziu to naprawdę grzeczny kochany kot, chodzi cały dzień ze swoją zabaweczką kaczuszką i mamy mu ją rzucać, nie psoci, nie rozrabia ale jak widzi kota czy psa to wpada w szał :(
  9. A czy ma aktualne te ogłoszenia? bo widzę ze Asia_Rawicz robiła jej w sierpniu więc już trochę czasu minęło...
  10. To super :) A może ktoś by zrobił banerek? ja niestety nie umiem, a może to by przyciągło wiecej osób na wątek...
  11. dobrze ze już rusza do przodu i dług się zmiejsza. Oby tak dalej dziewczyny:multi:
  12. Może tytuł w stylu: [U]Labrador? Bernardyn? - Megi z bardzo oryginalną urodą szuka domu[/U] wydaje mi się ze ludzie z ciekawości będa wchodzić na aukcje
  13. Ja także trzymam kciuki:happy1:
  14. Evo jakie fajne te Twoje kociaki:loveu: Tylko takie tulić i miziać:) Wyglądają jak bracia:) Takie kocie trójłapki mają naprawdę w sobie coś wyjątkowego co mnie w nich urzeka. co do stanu konta Ziuzia to wpłynęło 50zł od Sabiny02 więc dług u weta zmniejszył się do 49 zł:multi: (dokładne rozliczenie w pierwszym poście). Bardzo dziękuje za pomoc:Rose:
  15. Czyli jest w schronisku? Boże bo ja wczoraj tak ją zauwazyłam dopiero na dogo i nie moge spać:shake: tak mi żal tej kruszynki:-(
  16. Co ze śliwką? Nadal czeka na dom?
  17. Kolejny bazarek dla chłopaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/215640-Bluzeczki-sweterki-i-inne-na-muszkieter%C3%B3w.-Do-17.10?p=17756175#post17756175[/url]
  18. Tak na szybko bazarek książkowy dla chłopaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215605-Na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-muszkieter%C3%B3w-ksi%C4%85%C5%BCki-o-zwierzakach-i-nie-tylko.-Do-15.10?p=17750535#post17750535[/url] zaraz się biorę za następny z ciuchami, nie wiem czy dam radę dziś, a jak nie to jutro wystawię
  19. W dzień lubi spać u mojej mamy w sypialni.... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2a4e13b844278bd.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1082/a2a4e13b844278bd.jpg[/IMG][/URL] albo na ławie w pokoju gościnnym:p [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4519f5125725809d.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1087/4519f5125725809d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2cf8fca328cbc608.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1110/2cf8fca328cbc608.jpg[/IMG][/URL] tutaj asystuje mojej mamie przy szyciu firan [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/af48ecd261a497b2.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1110/af48ecd261a497b2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d4300eeaf8f76d1.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1120/2d4300eeaf8f76d1.jpg[/IMG][/URL]
  20. Z imieniem do kotka to cięzko było, siostra zaczeła go wołać Ziuziu i tak zostało;) Więc mamy Ziuzia Wklejam obiecane fotki: Ziuziu bardzo lubi siedziec na parapecie na oknie od ulicy i obserwować wszystko [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/edcafb717c3c25e4.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/933/edcafb717c3c25e4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/505d89385d6a82f3.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1111/505d89385d6a82f3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/06266f270287841b.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1087/06266f270287841b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/42bc8bbc58232b3d.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1111/42bc8bbc58232b3d.jpg[/IMG][/URL]
  21. Na konto kotka wpłynęło 30zł od eski z bazarku zrobionego przez Angel, w pierwszym poście jest dokładne rozliczenie finansów kotka. Wczoraj byliśmy u weta, pytałam o odrobaczanie ale mówił ze był ostatnio odrobaczany 5 sierpnia wiec nie trzeba na razie. Zaszczepiłam malucha versifelem. Dałam 15zł. Zapraszam na spódniczkowybazarek dla kotka [url]http://www.dogomania.pl/threads/215292-Sp%C3%B3dniczki-na-3%C5%82apka!-Do-5.10[/url] Mam jeszcze nowe zdjęcia kociaka ale wstawię jutro bo dziś padam z nóg
  22. [quote name='Sabina02']To przesle 50 zl, tylko prosze o dane kontaktowe na PM.[/QUOTE] Konto wysłane- wybacz że dopiero dziś ale byłam bez internetu. Na konto kotka wpłynęły pieniądze z bazarku Angel: blaira1 28zł supergoga 8zł razem 36zł Bardzo dziękuję
  23. Najlepsza wiadomość jaka mogła być :) Nowa rodzina Bingusia będzie na pewno bardzo zadowolona z psiaka, bo Binguś jest wspaniały :)
  24. Kociak jest teraz w Obornikach Wielkopolskich, tj 30 km od Poznania ale za 2-3 miesiące jak skończę remont mieszkania zabiorę go do Poznania ze sobą :)
  25. [quote name='ulka 1108']Anetko, po 20-tym wpłacę jakąś kwotę na konto TOZ-u[/QUOTE] Bardzo dziekuję w imieniu kotka i swoim :) [quote name='EVA2406']I ja zaglądam do kotka, który skradł moje serce.[/QUOTE] Evo dziekuję że zagladasz do koteczka, ja niestety jestem w trakcie przeprowadzki do Poznania i nie mam internetu teraz za bardzo zeby czesciej być na dogo niestety... [quote name='Sabina02']Jakis czas temu dostalam PM z linkiem do watka kotka. Mialam do niego wrocic, ale przez te wszystkie inne biedy, zapomnialam. :oops: Teraz sobie dopiero przypomnialam. :splat:Ile jeszcze brakuje malenstwu do splacenia dlugu?[/QUOTE] Do spłacenia długu brakuje 150zł, teraz bedzie cos z bazarku Angel ale nadal zostanie ponad 100zł [quote name='supergoga'][URL]http://allegro.pl/ziuziu-kociak-trojlapkowy-blaga-o-szanse-o-dom-i1815708152.html[/URL] Mały na allegro i na stronie Fundacji Animalia. Szukamy domku![/QUOTE] Supergogo :Rose: Dziękuję że zawsze mogę liczyć na Waszą pomoc i nigdy się jeszcze nie zawiodłam:)
×
×
  • Create New...