Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. Cieszę się ze sie to wyjaśniło, mi też się to dziwne wydawało, dziwne tez temu ze dt w którym jest Sybir bedzie dożywotnie jesli nie znajdzie sie ds i zdziwiłam sie ze dali go do jakiegoś punktu adopcyjnego. Ostatnio ciągle jestem w poznaniu i nie mam jak ani kiedy jechać odwiedzić Sybirka ale w przyszłym tyg postaram sie go odwiedzić
  2. na razie nie ma zainteresowania trójłapkiem. W pierwszym poście podałam strony gdzie kotek ma ogłoszenia. Będe wdzięczna jeśli ktoś pomoże mi w ogłaszaniu
  3. Oj tego to ja już dopilnuję żeby był najlepszy na świecie, bo ten kotek tylko na taki domek zasługuje.
  4. nie, nie bywam i tak szczerze nie wiedzialam nawet że w Złotowie też jest punkt adopcyjny...
  5. Czyli Sybir znalazł DS? Swietnie!:multi: Bardzo się ciesze, należy mu się dobry dom na stare lata:loveu:
  6. Doszła wpłata od asl 5zł. Bardzo dziekuję :) Pani zainteresowana adopcją nie odpisuje więc wnioskuje że sie odmyśliła, szkoda, bo przez tel wydawała się sympatyczna i konkretna...
  7. [quote name='Kasia77']komplet z 60-70 zł chyba, sama wscieklizna 25zł ? - nawet nie wiem ile w tej chwili kosztuje dokładnie Prosiłabym o pieniażki na chocby wsciekliznę samą, jak ktos moze grosz na jedzenie tez proszę....[/QUOTE] Przypominam! Danka zapłaciła za szczepienia, ale może ktoś jeszcze mógłby wspomóc finansowo Kasię77 w opiece nad Ząbulkiem?
  8. Angel nie wiem jak Ci dziękować:Rose:
  9. [quote name='Pinesk@']Dropek dziś został wykapany i jutro w nocy rusza w podróż :)[/QUOTE] Super:multi:
  10. [quote name='EVA2406']Zgodnie z obietnicą, przelew zrobiony. Pewnie kasa jest już na rachunku.[/QUOTE] Tak Evo pieniądze doszły, ślicznie dziekuję :) Odezwała się do mnie pani chętna zaadoptować kotkę bez oczu której szukałam domu, kotka kilka dni wczesniej kicia znalazła ds i pani zaproponowałam 3łapka, wysłałam jej zdjęcia, Pani ma dać odpowiedz:) Może akurat się uda!
  11. Ja nie mogę uwierzyć! Sabinko w końcu Twoje allegra przyniosły skutek, i to jeszcze jaki! Taki domek! Olu25 jesteś wspaniałą osobą i to co robisz jest naprawdę piękne. Aż się wzruszyłam... Trzymam kciuki za transport
  12. Tym ludziom z czarnkowskiej to bym tego yorka nie oddawała jak sie znajdzie bo sa bardzo nieodpowiedzialni, kilka lat temu zaadoptowali taka jamniczkę fione z naszego schronu, sama im ją dałam a po jakimś czasie samochód ja rozjechał, mieli kota tez go auto rozjechalo, teraz tez mają jakąs kotkę i co chwile małe i do tego jeszcze ten mix yorka zaginiony:shake: aż sie zdziwiłam że ją w ogóle szukają
  13. Doszły wpłaty od Angel z bazarku 20zł KropeczkaJ 15zł Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu 3łapka :):) Mamy już 65 zł więc dług zmalał do 175, więc jeszcze trochę jest do spłaty... :( Kotek jest coraz bardziej śmiały, biega, skacze, bawi się, czasem sie zachowuje jakby zapominał że nie ma łapki-nie wiedziałam ze na 3 łapach może tak szybko biegać:) I jeszcze odkryłyśmy z mamą że potrafi aportować:evil_lol: Od samego początku polubił taką małą pluszową kaczuszkę i jak był unieruchomiony jeszcze to z nią spał a teraz przynosi ją mi i mojej mamie a jak mu rzucimy to z nią wraca i z powrotem kładzie pod nogi, codziennie rano mi już ja przynosi i kładzie na poduszce koło głowy:) Jest taki kochany i słodki:loveu:
  14. Mam wspaniałą wiadomość- Trixie ma dom:multi: Wzięła ja wolontariuszka TOZu, dziś dzwoniłam, zaprzyjazniła się z jej psami, dzieci tej pani ją pokochały, pani jest zachwycona Trixie:)
  15. Już drukuję plakat, rozwieszę w Poznaniu, Szamotułach i Obornikach.
  16. [quote name='koosiek']Mam Portosa, ale ze starymi zdjęciami. Pokombinuję zaraz coś ze zdjęciami od Figi.[/QUOTE] To fajnie :) jakbyś zrobiła, ja chętnie porozwieszam u siebie w Poznaniu:)
  17. koosiek a masz jakieś ogłoszenie(plakacik) psiaków zeby wydrukować i porozwieszać?
  18. Jestem. Obecnie sama walcze z długiem kota którego mam na dt i musiał mieć amputowaną łapę(w moim podpisie jego wątek). Będe zaglądać do chłopaków, jak ureguluje długi za swoje zwierzaki i tymczasy to obiecuję że wpłacę coś na chłopaków a teraz to tylko mogę zaglądać
  19. [quote name='Amarylis']mam nadzieję, że w końcu się przyzwyczają : )[/QUOTE] No ja też mam taką nadzieję, tak samo mam nadzieję że trójłapek znajdzie dobry DS :) [quote name='KropeczkaJ']Zaglądam do koteczka. Dziękuję za zaproszenie. Moja wpłata wyjdzie jutro.[/QUOTE] Kropeczko :Rose: Naprawdę dziękuję, sama bym nie dała rady...
  20. Kociak się czuje dobrze, biega, bawi się, jest bardzo pocieszny, ale nadal nie moze sie przyzwyczaić do Rambo i trzymam ich osobno niestety :( codziennie otwieram drzwi oddzielajace jedno piętro domu od drugiego żeby byli razem ale zawsze kończy sie na tym ze Rambo idzie do 3łapka i chcąc sie bawić goni go po całym domu a tamten z przerażeniem ucieka:/ Doszły wpłaty: Javena :loveu:10zł ESKI :loveu: 20zł czyli razem 30zł a więc dług zmniejszył się do 210zł(było 240) Bardzo dziekuję za wsparcie i pomoc wszystkim którzy zaglądają do trójłapka :)
  21. dziękuję bardzo w imieniu kociaka :* jutro sprawdzę wpłaty i odnotuję :)
  22. [quote name='EVA2406'] Podaj nr konta.[/QUOTE] Evo numer konta jest na pierwszej: TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI W POLSCE ODDZIAŁ W OBORNIKACH WIELKOPOLSKICH UL.1-go Maja 32 A 64-600 OBORNIKI WLKP. PKO BP S.A. [B]66 1020 4128 0000 1202 0049 9319[/B] W tytule proszę napisać " na kotka bez łapki" co do przyzwyczajania to u mnie jest tak ze jak sie nie widzą to sie tak zachowują jakby nie bylo innych kotów, żaden pod drzwi powąchać nie pójdzie, potem zauważą nowego kota to jest wielkie zaskoczenie i 3łapek od razu zaczyna syczeć a Rambo dobiega i chce sie bawić, potem 3 łapek ucieka a Rambo jeszcze za nim biegnie bardzo zdziwiony czemu sie z nim nie chcą bawić:/ bo moj 3 kot jest juz starszy i on to jest "neutralny" moga być inne koty, mogą być psy, papugi, świnka itd. jego to nie interesuje. Najgorzej z 3łapkiem który się panicznie boi wszystkiego, nawet chomika, Rambo sie chce ze wszystkimi bawić a mój zwierzyniec tylko ucieka na jego widok w popłochu, bo ani świnka ani chomik ani zaden inny zwierzak nie ma ochoty na zabawy z Rambo:(
  23. Kremcia wygląda jak nie ten sam pies :) Super że jest u mrowy! :)
  24. Olga dziękuję za wytłumaczenie, już potrafię wstawiać foty a nie tylko linki:)
×
×
  • Create New...