-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
Szarik ma chore ślinianki, potrzebuje domu i twojej pomocy...
ana666 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
teraz święta, ludzie myślą o kupowaniu prezentów i sprzątaniu może temu. Na pewno prędzej czy pózniej znajdzie sie najlepszy dom jaki Szariczek mógłby sobie wymarzyć :) -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
ana666 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isiak']Zapraszam na bazarek dla dziewczynek - fanty podarowała Owieczka :) I obfociła, i opisała - rany, tyle pracy :crazyeye: Tak więc zapraszam i kupujta ciotki ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219694-MEGA-BAZAR-wszystko-mający-prawie-90-pozycji-na-3-sunie-do-28.12.-do-23.00?p=18229923#post18229923[/URL] Sunie są cudne, najchętniej zabrałabym obie do siebie, ale nie mogę :([/QUOTE] Już zaglądam na bazarek;) Ja też bym sunie zabrała do siebie gdybym mogła, ale nie zmieszczę do kawalerki kolejnych zwierzaków :( -
Szarik ma chore ślinianki, potrzebuje domu i twojej pomocy...
ana666 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Witamy Szariczka przecudnego:loveu: Był jakiś odzew z ogłoszeń czy na razie cisza? -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
ana666 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zakochałam sie w dziewczynach, są prześliczne:loveu: Po weekendzie mogę pomóc w ogłoszeniach -
[quote name='diana79']ja proponuję ogłaszać sunie na Warszawę i Kraków bo na Lublin nie ma żadnych adopcji ogłaszam je od kilku miesięcy i zero zainteresowania[/QUOTE] spróbuję też na Poznań, ja mieszkam w poznaniu i u nas najwięcej jest adopcji własnie małych suczek i ja na dt też zawsze najkrócej mam małe suczki bo szybko znajdują domki :)
-
Szarik ma chore ślinianki, potrzebuje domu i twojej pomocy...
ana666 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Super:multi: tyle ogłoszeni!! może przyniosą Szariczkowi szczęście i święta spędzi w nowym domku:) -
Niestety, ja też nie mam żadnych wieści o Kubusiu:( Kontakt z domkiem chyba miała tylko Gonia66 która ma bana, napisałam maila do właścicieli Kuby ale nie dostalam żadnej odpowiedzi :(
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
ana666 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
i ja zrobiłam bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219433-Ksi%C4%85%C5%BCki-ciuszki-na-Fant%C4%99-i-Fig%C4%99.-Do-27.XII.-Zapraszam?p=18192544#post18192544[/url] -
Bard, szczeniak ze śmietnika trafił na salony :)
ana666 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
jestem u psiaka, na razie zapisuję ;) -
[quote name='_ogonek_'][B]W poniedziałek odbędzie się transport psiaka z Uciechowa(okolice Wrocławia) do Wolsztyna. Czy są jacyś chętni z wielkopolski do przyłączenia się w drodze powrotnej? Transport PŁATNY. Szacowany całkowity koszt to 250 zł. Po podziale na pół wyjdzie po 130 zł (plus minus), ale jeśli transport miałby być do Wrocławia to wyjdzie dopłata ok. 30 zł, gdyż przewoźnik jest z Legnicy. Zainteresowanych proszę o telefon: 790 241 451 [/B][/QUOTE] Kurcze a ja szukam z Poznania do Wieliczki :( Szkoda :(
-
ja też w 3 poście nie widzę żadnej mojej wpłaty a 2 czy 3 razy(nie pamiętam) wpłacałam z bazarków
-
Już nawet jedza z jednej miski: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2faf2887a7b3291.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1205/a2faf2887a7b3291.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e97e751ccf32b07.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1259/5e97e751ccf32b07.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/adcf164a7a9f841a.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1221/adcf164a7a9f841a.jpg[/IMG][/URL]
-
Obiecane zdjęcia Ziuzia z moim Rambinem ;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5d602c724c7d645.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1260/a5d602c724c7d645.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec66a6a2a73d3bc6.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1259/ec66a6a2a73d3bc6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1c123d93b2d478ba.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1212/1c123d93b2d478ba.jpg[/IMG][/URL]
-
Szarik ma chore ślinianki, potrzebuje domu i twojej pomocy...
ana666 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
mizianki dla Szariczka:loveu: -
Ozoneczek dostał w prezencie świątecznym nowy domeczek .
ana666 replied to piesia's topic in Już w nowym domu
dziękuję za zaproszenie na wątek :) śliczny piesek z niego, kurde szkoda ze nie mogę obecnie dać mu dt:(