-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
Nie poszłam do schroniska bo jestem chora już od 3 tyg i nie sadziłam że jeszcze tak zle będe się czuć wczoraj:angryy: Jestem umówiona z kierownikiem na środę. Pisałam do wolontariuszek to dostałam taką odp."chowa się za buda w izolatce" więc jest w tej izolatce i tymi szczeniakami i pocieszające jest to że żaden pies jej nie zagraża i ma jedzenie oraz swoją budę....
-
Bo nie wiem czy jest sens szukać jakiegoś płatnego DT czy hoteliku? Czy zdążymy w ogóle?
-
[quote name='ana666'][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/741.jpg[/IMG] Mucha przebywa w schronisku w Obornikach Wielkopolskich od lipca 09r. Około roczna sunia, pełna energii i radości. Lubi towarzystwo ludzi, chciała by być tylko noszona na rękach i głaskana. Uwielbia spacery z dziećmi do lasu. Ma bardzo smutne oczka:-( Kontakt 603 545 654[/quote] Mucha dziś pojechała do nowego domu:loveu:
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ana666 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka103']Dziewczyny - wskakujcie na pierwszą stronę! Czyż one nie są śliczne :)[/quote] Pewnie że są śliczne :loveu: -
Collet i Wisena- dwie świnkodziewczynki maja dom :)
ana666 replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
I co? Są już dziewczynki u iwlajn? -
Rysia - maleństwo kocie zupełne - znalazła domek!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jak się czuje Rysia? -
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
ana666 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Może kupują wyprawkę dla Mirki i nie mają czasu zadzwonić :evil_lol: -
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
ana666 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Oby się wszystko udało:loveu: rodzina wydaje się być super! Dziekuje israel:loveu: za tą wizytę-tak szybko udało się ją zorganizować:multi:.Myslę że jak Mirka będzie mieć dużo ruchu, będzie wybiegana to dziecku krzywdy nie zrobi:p -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
ana666 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie mogę znalezc nigdzie nr konta.... nie wiem czy ślepa jestem:evil_lol: -
[quote name='Daga & Maks']taka wspaniała sunia i nikt jej nie chce :-([/quote] Najgorsze jest to że pełno takich wspaniałych psów, których nikt nie chce :shake::-(
-
Juz wysłałam fotki ;)
-
Jemu można tylko pomóc zabierając do DT lub DS. tam nie ma nawet żadnego budynku żeby go gdzieś przenieść :shake: Napisze do moda zeby przeniesiono wątek do forum Wielkopolskie, tam może go ktoś zauwazy:shake:
-
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
ana666 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Także trzymam kciuki:thumbs: -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'] za 150 to jest 13 wyróżnień allegra, pomnożyć to przez 14 dni rachunek prosty. A takie psy nie chodzą tyle tygodni na allegro. Kase jak już uda sie zebrać to lepiej na przykład wspomóc Kasię zakupem np karmy, Ząbek to nie jedyny jej psiak co wiadomo. A nie wydawać w kosmos.[/quote] Dobra, a kto będzie robic tyle tego allegro? ty 2 miesiące temu obiecywałaś i do dziś nie ma. :roll: [quote name='Isadora7'] [B]Jakoś nie została jeszcze zauważona część mojej wypowiedzi dotycząca np pomocy w zakupie karmy dla psiaków Kasi[/B]. Tym bardziej, że Pinezka zapewne będzie potrzebowała specjalistycznej :cool1:[/quote] To sama kup ta karmę ja tak się przejmujesz, ja też mam tymczasy, to może do moich psów i kotów też zrób taką zbiórkę:cool3: -
My w domu też mówimy Niunia, tylko w schronisku dostała Keti temu takie pomieszane. Asl :loveu:dziękuje za bazarek. Niunia ząbki ma już czyste, jest po sterylce, wszystko ją boli, cały czas leży i nie ma na nic ochoty, ale to pierwsze dni po operacji, nie ma co się dziwić:shake: miała też przepuchline(nigdy nie wiem jak się to pisze:oops:) wielkości orzecha włoskiego i to też ma już zrobione:p
-
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
ana666 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jejku, teraz doiero widze że nie dałam za pazdziernik:oops:. Przepraszam, myslałam że już wpłacałam, zaraz robię przelew:roll: -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
ana666 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystkie moje stare duże psy tez mają/miały te problemy, to poprostu starość i stawy nawalają, mój Rudi nie może wstać jak jest zmiana pogody i jak długo leży też nie może a potem sztywno chodzi aż nie rozrusza tych stawów.:-( -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Tylko Ząbulek allegro ma teraz, miał wcześniej robione prze Kocyk (o ile dobrze pamiętam) i nawet nikt nie zadzwonił, w ogóle na żadne z ogłoszeń nikt się nie odezwał, mimo iż trochę Ząbulek ich ma, a gazeta to 99 % szans, mysle że na pewno ktoś by się odezwał. Na allegro niech ma te 2000 wejść a taką gazetę np.Mój Pies kupuje 200 000 osób co miesiąc, róznica kolosalna:shake: 150 zł to dużo ale na wątku jest trochę cioteczek, niech tylko 10 osób da po 15 zł, a takie allegro też kosztuje niestety:shake: