-
Posts
10722 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucyna
-
Szukamy doświadczonego DS dla białego jamnika w czarne łaty, ze schronu.
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję za odwiedziny, dane do kontaktu to mail. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i tel. 513 091 251 Ewa Tak, ma sporo ogłoszeń z dwoma nico innymi tekstami to jest ten drugi [SIZE=4][U][I][B][COLOR=navy]Morisek – niepowtarzalny przyjaciel, czy ktoś da mu dom[/COLOR][/B][/I][/U][/SIZE] [B][COLOR=navy][I]Mieszanka jamnika i z Jack-Russel Terierem. Został znaleziony w lesie wygłodzony, zapchlony i bardzo przerażony (był przywiązany sznurkiem do drzewa prawdopodobnie przez kilka dni). Jest młodym psiakiem (ok. 1,5 roku), potrzebuje dużo miłości, zrozumienia i nade wszystko towarzystwa. Pomimo swoich przejść jest bardzo wesoły i radosny, lubi zabawy z dziećmi, gania za piłką jest niezwykle skoczny i ciągle się uśmiecha … Posłuszny, zachowuje czystość w domu, umie chodzić na smyczy. Bardzo kocha opiekunów, niestety ma lęk separacyjny, bardzo tęskni i pod ich nieobecność potrafi się okaleczyć. Obecnie przebywa w domu tymczasowym we Wrocławiu, został zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony - posiada książeczkę zdrowia. Jest pod opieką tylko jednej osoby, która wychodzi do pracy na 8 godzin. Moris źle znosi rozłąkę, nie może tam zostać, samookalecza się z tęsknoty pod nieobecność pani i na parapecie wyczekuje jej powrotu. Szukamy dla Moriska kochającego i wyrozumiałego domu, ze względu na jego lęk – rodziny kilkuosobowej, gdzie zazwyczaj jest ktoś w domu. Moris odwdzięczy się swoją miłością, szybko przyzwyczai się do nowych warunków. [/I][/COLOR][/B] -
Szukamy doświadczonego DS dla białego jamnika w czarne łaty, ze schronu.
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z opiekunką Moriska, niestety nie ma nikogo, kto mógłby odwiedzać go w domu. Do tej pory robił to jej narzeczony, ale wyjechał na 3 miesiące. Pani mieszka we Wrocławiu od niedawna i nie ma wielu znajomych. Wczoraj piesio był grzeczny pod jej nieobecnośc, cały czas jest uczony pozostawania samemu według wskazówek behawiorysty. Wyślę jeszcze ogłoszenie do wyborczej ... -
Szukamy doświadczonego DS dla białego jamnika w czarne łaty, ze schronu.
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Pokerku ... -
Szukamy doświadczonego DS dla białego jamnika w czarne łaty, ze schronu.
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Morisek jeszcze cały czas u opiekunki, ja klepię ogłoszenia z nowym tekstem i czekam. Niestety nie ma zgłoszeń. Rozmawiałam jeszcze wczoraj z opiekunką, ale nie poruszałam tematu sąsiadów. Wiem, że do niedawna dochodził do niego narzeczony (wyjechał na 3 miesiące za granicę). Jutro zadzwonię do niej z rana i porozmawiam chwilkę. Bardzo mi żal Moriska, boję się, że nie znajdzie domku:-(, a tak jak jest teraz to też niełatwa sytuacja dla niego. Jest to rejon ulicy Grabiszyńskiej. -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
U nas też srogi mróz, na dłuższy spacerek ubieram suczkom płaszczyki, a przy wyjściu na chwilkę biegają "gołe", pędzą do domku jak szalone bo doopki im mrozi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Fajna sunieczka, dobrze, że się zmienia. Podmienię zdjęcie gdzie się da ... i czekamy na telefon ... -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
do konta Nero dodaję jeszcze 15 zł z bazarku ogłoszeniowego i odejmuję kaskę za opłatę stycznia ... Rozliczenie kopiuję ze strony 1 [COLOR=black][FONT=Arial][I][B][SIZE=3][SIZE=5][COLOR=red]Rozliczenie: [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/I][/FONT][U][I][B][SIZE=3]wpłacone[/SIZE][/B][/I][/U][/COLOR] [SIZE=3][B][I][COLOR=blue]Lucyna[/COLOR] 100 + 100 + 100 [/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+ 100 [/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+ 100 zł [/I][/B][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2]za wrzesień, październik, listopad[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2], grudzień[/SIZE][/I][/SIZE] , styczeń [SIZE=3][B][I][COLOR=blue]Poker[/COLOR] - [/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]20+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20+20zł[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] za wrzesień, październik,[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] listopad, grudzień, styczeń[/SIZE][/I][/SIZE] , luty [SIZE=3][B][I][COLOR=blue]Ingrid44[/COLOR][/I][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][I]20+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]zł[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] za wrzesień, październik[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2],[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] listopad, grudzień[/SIZE][/I][/SIZE], styczeń, luty [B][SIZE=3][I][COLOR=blue]Li1[/COLOR][/I][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][I] - [/I][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][I]20+20zł[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20zł[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] za wrzesień, październik[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2],[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] listopad[/SIZE][/I][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=blue][I]olga7[/I][/COLOR][/SIZE][/B] -[SIZE=3][B][I]5+5[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]zł[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] za [/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2]wrzesień, październik[/SIZE][/I][/SIZE] [B][SIZE=3][I][COLOR=blue]kkasiiiar[/COLOR] - 10+10+10 zł[/I][/SIZE][/B] [SIZE=3][I][SIZE=2]za wrzesień, październik[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2],[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] listopad[/SIZE][/I][/SIZE] [SIZE=3][I][B][COLOR=blue]Bazarek[/COLOR] 109 zł[/B][/I][/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3][I][B][COLOR=blue]Bazarek Ewci[/COLOR] - 30 zł[/B][/I][/SIZE] [SIZE=3] [I][B][COLOR=blue]Hesia[/COLOR] - 50 zł[/B][/I][/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3][I][B][COLOR=blue]Pani Ewa G.[/COLOR] - 30 zł[/B][/I][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=blue][I][B]Pani Kamila [COLOR=black]- 30zł[/COLOR][/B][/I][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][B][I][COLOR=blue]Pani Ela[/COLOR][/I][/B][/SIZE] [SIZE=3] [B][I]- [/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]20+20+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]zł[/I][/B][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=blue][I]Pani Izabela[/I][/COLOR][/SIZE][/B] [I][B]-[SIZE=3]10 + 15 + 15zł[/SIZE][/B][/I] [B][SIZE=3][COLOR=blue][I]Pani Ewelina[/I][/COLOR][/SIZE][/B] -[I][B][SIZE=3]10 [/SIZE][/B][/I][I][B][SIZE=3]+ 10 [/SIZE][/B][/I][I][B][SIZE=3]+ 10zł[/SIZE][/B][/I] [SIZE=3][I][SIZE=2]za [/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2]listopad[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2], grudzień[/SIZE][/I][/SIZE], styczeń [B][SIZE=3][COLOR=blue][I]Pani Edyta[/I][/COLOR][/SIZE][/B] -[SIZE=3][B][I]5+5[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]zł[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] za [/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2]listopad, grudzień[/SIZE][/I][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=blue][I]DZIR[/I][/COLOR][/SIZE][/B] -[SIZE=3][B][I]10+10[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+10+10+10[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]zł[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] za [/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2]listopad, grudzień[/SIZE][/I][/SIZE], styczeń, luty, marzec [B][I][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=blue]fundacja Viva [COLOR=black]- 465 zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/I][/B] [SIZE=3][I][B][COLOR=blue]mój bazarek1 [/COLOR] - 70 zł[/B][/I][/SIZE] [SIZE=3][I][B][COLOR=blue]mój bazarek2 [/COLOR] - 95 zł[/B][/I][/SIZE] [SIZE=3][I][B][COLOR=blue]mój bazarek3 [/COLOR] - 130 zł[/B][/I][/SIZE] [SIZE=3][I][B][COLOR=blue]mój bazarek4 [/COLOR] - 176 zł[/B][/I][/SIZE] [SIZE=3][I][B][COLOR=blue]mój bazarek4 [/COLOR] - 57 zł[/B][/I][/SIZE] [B][I][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=blue]fundacja Viva [COLOR=black]- 220 zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/I][/B] [SIZE=3][I][B][COLOR=blue]mój bazarek5 ogłoszeniowy [/COLOR] - 111 zł[/B][/I][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkorange][I][B]razem 2673 zł[/B][/I][/COLOR][/SIZE][I][B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [B][SIZE=3][COLOR=black][I][COLOR=darkgreen]wydatki w styczniu[/COLOR][/I][/COLOR][/SIZE][/B][I][COLOR=darkgreen][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][/COLOR][/I][SIZE=3][COLOR=darkgreen][I]hotel 465 zł[/I][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkgreen] [I][B]razem wydatki 2459 zł[/B][/I][/COLOR][/SIZE][I][B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red] zostało 214 zł [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/I] -
Szukamy doświadczonego DS dla białego jamnika w czarne łaty, ze schronu.
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']On w pysiu ma coś z Amstaffa .Może podesłać do do Isadora7 lub Danka123, one są od jamniorków.[/QUOTE] Pokerku, jeśli możesz to proszę ... :roll: -
Szukamy doświadczonego DS dla białego jamnika w czarne łaty, ze schronu.
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Dostałam info od obecnej opiekunki [COLOR=darkslategray][B][I]Dzień dobry Pani Ewo. Dziękuje bardzo za zaangażowanie się poszukiwania nowego opiekuna dla Moriska. Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja i sama nie potrafię sobie z tym wszystkim poradzić, że muszę go oddać. Jednak dziś kolejny raz przekonałam się, że Mori potrzebuje właściciela, który będzie więcej czasu spędzał w domu niż ja. Po powrocie z pracy zastałam Moriska całego we krwi, wydrapał sobie ranki w uszach z tej tęsknoty. Stało się to pierwszy raz. W domu zostawiam mu jak wychodzę, jedzenie, zabawki, swoje ubrania oraz to co może pogryźć i zniszczyć. Jednak nic go nie interesuje tylko czeka przy oknie jak wrócę. Strasznie mnie to boli, że on tak tęskni za mną. Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która pokocha Morisa równie mocno jak ja i będzie więcej czasu spędzał w domu. Moris jest kochającym i wdzięcznym psem. Podczas mojej obecności Mori się bawi i śpi. Pozdrawiam [/I][/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/russel_6.jpg[/IMG][/URL] Właściwie teraz ma na imię Moris [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/russel_7.jpg[/IMG][/URL] -
Szukamy doświadczonego DS dla białego jamnika w czarne łaty, ze schronu.
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Wynegocjowałam z obecną opiekunką, że piesek może zostać do czasu znalezienia domku. Miałam dzisiaj jeden telefon, domek niestety z kotami, tak więc odpada. Jest uczony pozostawania sam w domu, ale to i tak nie rozwiązuje sytuacji. On potrzebuje pełnej rodziny, jest bardzo kochanym psiakiem z lękiem separacyjnym. Dzięki, że zajrzałyście na wątek ... Ja nie widzę w nim amstafa, chociaż jak się spojrzy na te oczy ... Miałam z nim kontakt na żywo, bardzo miłe i kochane cudeńko ... -
Szukamy doświadczonego DS dla białego jamnika w czarne łaty, ze schronu.
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
zrobiłam mu wydarzenie na fb zrobiłam pakiet ogłoszeń na 50-ciu poralach może ktoś się zdecyduje adoptować to cudo? [COLOR=black] [/COLOR][I][B]Opiekunka zdecydowała zatrzymać go do czasu znalezienia nowego domku ... [/B][/I] -
[SIZE=3][COLOR=red][I][B]Rasel - Moris nie może trafić do schroniska ...[/B][/I][/COLOR][/SIZE] :-( [SIZE=3][COLOR=red][I][B]niestety trafił !!! [/B][/I][/COLOR][/SIZE] [B][FONT=Georgia][SIZE=3]Jest śliczny, ale z lękiem separacyjnym. Został znaleziony przez moją koleżankę[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3] w lesie przywiązany do drzewa. Mógł zostać u jej mamy, domek na wsi ... Wszedł jednak w konflikt z rezydującym tam rotkiem, trochę ganiał koty. Został przewieziony do Wrocka, zamieszkuje u młodej dziewczyny, pracującej 8h, czyli Moris musi być w domu sam przez 9h. Niestety nie radzi sobie, skacze po meblach i podgryza to i owo. Trzeba go od niej zabrać, ale gdzie? Sprawa jest pilna ... ostatnio zaczął się samookaleczać podczas jej nieobecności [/SIZE][/FONT][/B]:-( [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/bazareko/russel_1.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/bazareko/russel_3.jpg[/IMG][/URL] [B][FONT=Georgia][SIZE=3] W nowym domu powinien być jako jedyne zwierzę, jest ciut dominujący. Generalnie to przemiły i niezwykle inteligenty psiak, widziałam go i miałam okazję poobserwować, kocha człowieka i jest bardzo posłuszny. Problem pojawia się gdy zostaje sam na dłużej ... co robić? Gdzie go zabrać?[/SIZE][/FONT][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/bazareko/russel_2.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/bazareko/russel_4.jpg[/IMG][/URL] Tak go ogłaszam ... [COLOR=darkslategray][I][B][COLOR=black]Biały jamnik w czarne łaty, czeka na najwspanialszy domek…[/COLOR] Raselek zarówno z wyglądu jak i z charakteru jest mieszanką jamnika z Jack-Russel Terierem. Został znaleziony w lesie wygłodzony, zapchlony i bardzo przerażony (był przywiązany sznurkiem do drzewa prawdopodobnie przez kilka dni). Jest młodym psiakiem (ok. 1,5 roku), potrzebuje dużo miłości, zrozumienia i nade wszystko towarzystwa. Pomimo swoich przejść jest bardzo wesoły i radosny, lubi zabawy z dziećmi, gania za piłką jest niezwykle skoczny i ciągle się uśmiecha … Posłuszny, zachowuje czystość w domu, umie chodzić na smyczy. Z pewnością przeżył niejedną traumę - zdarzają się osoby, na które szczeka, czasami podgryza kapcie - jak to szczeniak. Obecnie przebywa w domu tymczasowym we Wrocławiu, został zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony - posiada książeczkę zdrowia. [/B][/I][/COLOR] [COLOR=darkslategray][B][I]Szukamy dla Raselka kochającego i wyrozumiałego domu – właściciela, który go pokocha i pokaże, że otaczający świat może być przyjazny oraz da mu schronienie już na zawsze.[/I][/B][/COLOR]
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
ani jednego zapytania ... :-( -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Witaj Anula, to do mnie tak pędzisz? ... aż ci języczek wachluje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Nie zapomniały, wczoraj odwiedzały ... :loveu:
-
Ja też zaglądam i się cieszę ... :loveu:
-
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']O ludzie, ile to pracy , dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki.[/QUOTE] ....Nie dziękuj proszę, jak się jest na etacie, to trzeba pracować ... :loveu: Ja niestety nie mogę mieć tymczaska, a marzę o tym, tym sposobem mam ciutkę udziału w tym ogromie pracy. Ty Pokerku masz jej duuuuużo więcej :loveu: Jak będziesz mi tak ciągle dziękować to się zwolnię :diabloti: nie przepadam za tym jak mi ktoś dziękuje za to co robię z przyjemnością... kocham piesie :oops::oops::oops: -
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
cieszę się bardzo, że Perełka zaczyna ufać ... Jako stały etatowiec wklejam resztę obiecanych linków :evil_lol::evil_lol::evil_lol: 30. [URL]http://www.oglosili.pl/index.php?action=details&id=26417&method=jobs[/URL] 31. [URL]http://www.ojej.pl/aktywacja_ogloszenia.html/kod=07d540021e2410e6a93748934a52b824[/URL] moderacja 32. [URL]http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?Id=308136596&ts=1327689918[/URL] 33. [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Mala_Perelka_czeka_na_dom_-_stracila_pania_...,529593[/URL] 34. [URL]http://wroclaw.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/652173-mala_perelka_czeka_na_dom_stracila_pania.html[/URL] 35. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/mala-perelka-czeka-na-dom-stracila-pania/43351[/URL] 36. [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=103413&title=mala-perelka-czeka-na-dom-stracila-pania[/URL] 37. [URL]http://www.przygarnij.pl/index.php?action=SHOW&id=3586[/URL] 38. [URL]http://www.przygarnij.pl/index.php?action=SHOW&id=3587[/URL] 39. [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-1359/mala-perelka-czeka-na-dom--stracila-pania-.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/1359-big-1-1327693509.jpeg[/URL] 40. [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-323768.html[/URL] 41. [URL]http://sloniu.pl//191/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/23863-Mala_Perelka_czeka_na_dom_stracila_pania_.html[/URL] 42. [URL]http://tablica.pl/oferta/mala-perelka-czeka-na-dom-stracila-pania--IDGY5j.html[/URL] 43. [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Wielorasowe,ogloszenie,878768.html[/URL] 44. [URL]http://wybierzmiska.pl/index.php?option=com_classifieds&Itemid=99&task=confirm&id=1806&controlofid=693405814953f60e176febb1da6be0ba[/URL] do akceptacji administratora 45. [URL]http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/ogloszenie-726/mala-perelka-czeka-na-dom--stracila-pania-.html#http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/uploads/images/726-big-1-1327696059.jpeg[/URL] 46. [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/265_mala-perelka-czeka-na-dom.html[/URL] 47. [URL]http://www.123info.pl/ogloszenia/1836/Mala_Perelka_czeka_na_dom_stracila_pania[/URL] 48. [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/dolnoslaskie/wroclaw/psy,594/mala-perelka-czeka-na-dom-stracila-pania,3448421.html?type=free[/URL] 49. [URL]http://eszukam.pl/psy-do-adopcji-dodaj-ogloszenie,4,2125[/URL] 50. [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/107509[/URL] -
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Bardzo dziękuję niezawodnej jak zwykle Lucynce, co ja bym bez Niej zrobiła?[/QUOTE] Przecież ja jestem u Ciebie na stałym etacie i proszę nie dziękować na przyszłość ... :evil_lol: -
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ja też obecnie próbuję dać swoim suczkom suchą karmę odchudzającą (córcia zaleciła ...:cool3: ). Frezja coś tam dziubie, a Lucy ma problem. Już drugi dzień żebrze o coś innego :p. -
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dla Perełki 29 portali, jutro reszta ... :lol: 1. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,47733,Lw==.html[/url] 2. [url]http://www.adopcje.org/doadopcji-1-82-3-0-Wroclaw.html[/url] do akceptacji 3. [url]http://www.adopcjepsow.org//animalinfo.php?id=4233[/url] 4. [url]http://www.afisze.pl/detail.php?siteid=27343&ti=MQ[/url] 5. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20540065_mala_perelka_czeka_na_dom_stracila.html[/url] 6. [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/35003-ma-a-pere-ka-czeka-na-dom[/url] 7. [url]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1088/mala-perelka-czeka-na-dom--stracila-pania-.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/1088-big-1-1327605772.jpeg[/url] 8. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mala-Perelka-czeka-na-dom-stracila-pania,56974[/url] 9. [url]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/antyki_i_sztuka/13668/mala_perelka_czeka_na_dom__stracila_pan.php[/url] 10. [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/90943/Mala-Perelka-czeka-na-dom---stracila-pania-/[/url] 11. [url]http://www.dajogloszenie.pl/szczegoly.php?og_id=60531[/url] 12. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/33316/mala-perelka-czeka-na-dom---stracila-pania-___[/url] 13. [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mala-Perelka-czeka-na-dom-stracila-pania-W0QQAdIdZ349388379[/url] 14. [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/214875-mala-perelka-czeka-na-dom-stracila-pania--oferta/[/url] 15. [url]http://wroclaw.kokosy.pl/zwierzaki/psy/45955.html[/url] 16. [url]http://www.krolestwozwierzat.pl/zwierzaki,pokazZwierzaka,234[/url] 17. [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/mala-perelka-czeka-na-dom-stracila-pania/1471535[/url] 18. [url]http://wroclaw.lento.pl/mala-perelka-czeka-na-dom-stracila,273169.html[/url] 19. [url]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,mala_perelka_czeka_na_dom_straci,41868.html[/url] 20. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/90943/Mala-Perelka-czeka-na-dom---stracila-pania-/[/url] 21. [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=127331&naz=&fltt=pere%C5%82ka[/url] 22. [url]http://www.neeon.pl/198536-mala-perelka-czeka-na-dom-stracila-pania.html[/url] 23. [url]http://www.offer.pl/show.php?id=13419[/url] 24. [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/932899472/wroclaw-Mala-Perelka-czeka-na-dom-stracila-pania.html[/url] 25. [url]http://www.ogloszenia.com/wroclaw/oferta/mala-perelka-czeka-na-dom-stracila-pania-60215.html[/url] 26. [url]http://ogloszenia.drobne.pl/detail.php?id=40429[/url] 27. [url]http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,112569407,kat,5797,o,Mala-Perelka-czeka-na-dom-stracila-pania,s,agt,ogloszenie_drobne.html?S%5Bq%5D=pere%B3ka&S%5Bsid%5D=on&S%5Bkat%5D=5585[/url] 28. [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art24791,mala-perelka-czeka-na-dom-stracila-pania-.html[/url] 29. [url]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=1124[/url] -
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ja też pamiętam, wczoraj wysłałam nawet zdjęcia i info do Piotra. Dzisiaj dostałam odpowiedź, że też się bardzo cieszy. Proszę pozdrowić kochaną rodzinkę i suczkę od całej drużyny ... :lol: -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
nowe ogłoszenia dla Nero, jeszcze jutro popracuję 1. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,47706,Lw==.html[/URL] 2. [URL]http://www.adopcje.org/index.html[/URL] do akceptacji 3. [URL]http://www.adopcjepsow.org/animalinfo.php?id=4224[/URL] 4. [URL]http://www.afisze.pl/detail.php?siteid=27315&ti=MTQ[/URL] 5. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20522211_przyjazny_duzy_i_piekny_pies_do_adopcji.html[/URL] 6. [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/34942/[/URL] 7. [URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1075/przyjazny-duzy-i-piekny-pies-do-adopcji--nero.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/1075-big-1-1327491506.jpeg[/URL] 8. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Nero,56885[/URL] 9. [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/13629/przyjazny_duzy_i_piekny_pies_do_adopcji.php[/URL] 10. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/90619/Przyjazny-duzy-i-piekny-pies-do-adopcji--Nero[/URL] 11. [URL]http://www.dajogloszenie.pl/szczegoly.php?og_id=60392[/URL] 12. [URL]http://eszukam.pl/psy-do-adopcji-dodaj-ogloszenie,4,2125[/URL] 13. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/33248/przyjazny_-duzy-i-piekny-pies-do-adopcji--nero[/URL] 14. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Przyjazny-duzy-i-piekny-pies-do-adopcji-Nero-W0QQAdIdZ348794377[/URL] 15. [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/214392-przyjazny-duzy-i-piekny-pies-do-adopcji-nero-oferta[/URL] 16. [URL]http://warszawa.kokosy.pl/zwierzaki/psy/45717.html[/URL] 17. [URL]http://www.krolestwozwierzat.pl/zwierzaki,pokazZwierzaka,231[/URL] 18. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/przyjazny-duzy-i-piekny-pies-do-adopcji-nero/1470858[/URL] 19. [URL]http://warka.lento.pl/przyjazny-duzy-i-piekny-pies-do-adopcji,269907.html[/URL] 20. [URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,przyjazny_duzy_i_piekny_pies_do_,41792.html[/URL] 21. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/90619/Przyjazny-duzy-i-piekny-pies-do-adopcji--Nero[/URL] 22. [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=127076&naz=&fltt=nero[/URL] 23. [URL]http://www.neeon.pl/198281-przyjazny-duzy-i-piekny-pies-do-adopcji-nero.html[/URL] 24. [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=13360[/URL] 25. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/554114657/warszawa-Przyjazny-duzy-i-piekny-pies-do-adopcji.html[/URL] 26. [URL]http://www.ogloszenia.com/warka/oferta/przyjazny-duzy-i-piekny-pies-do-adopcji-nero-60044.html[/URL] 27. [URL]http://ogloszenia.drobne.pl/detail.php?id=40347[/URL] 28. [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/107207[/URL] 29. [URL]http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,112567393,kat,5971,o,Przyjazny-duzy-i-piekny-pies-do-adopcji-Nero-,s,agt,ogloszenie_drobne.html?S[/URL] 30. [URL]http://www.oglosili.pl/index.php?action=details&id=26307&method=jobs[/URL] -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ale ma śliczną chusteczkę ... :lol: -
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1244']Odwiedzam. Ogłoszeń już kilka zrobiłam, ale jak ktos chce zrobic dużo duzo więcej - zapraszam do pomocy :)[/QUOTE] jutro zrobię jej pakiecik 50 portali ... :loveu: