Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. [quote name='elaja']Spróbujcie wrzucić Nero na tę stronkę [URL]http://www.skrzydlatypies.pl/[/URL][/QUOTE] sporóbuję ... dzięki i obiecane zdjęcie w kagańcu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero83.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero82.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero84.jpg[/IMG][/URL]
  2. Czy są jakieś wieści od malizny?
  3. Rzeczywiście króciutko była, prawda jest taka, że małe piesie mają większe szanse. Ten mój nieszczęśnik jest duży. Wiele piesków znalazło domy poprzez moje ogłoszenia. Zdarza się, że na drugi dzień po ich ukazaniu się, ale są przypadki trudniejsze. Nero jest właśnie takim przypadkiem. Zmieniane teksty, zdjęcia i nic ... Teraz robimy nową akcję ... mam nadzieję, że się uda. Zaglądałam na ten wątek, ponieważ poleciłam suczkę zainteresowanym adopcją pieska. Na końcu już nie wiedziałam, czy jedzie nad to morze ... czy była wizyta i co dalej z domem dla suni. Nie pytałam, ponieważ wstąpiłam tu przypadkiem. I nagle info, że Fiszka w nowym domu :crazyeye::crazyeye::crazyeye: i zaskoczyło to mnie :lol: oczywiście pozytywnie, miałam wrażenie, że coś przegapiłam ;) Wszystkiego dobrego dla Fiszki w nowym domku :multi::multi::multi:
  4. Ja zrobiłam już trzy razy wydarzenie na fb dla psiaka i nic z tego nie wyszło. Jak dla mnie to portale internetowe 30-50 szt, plus wydarzenie na fb oczywiście. Jak długo Fiszka była w DT?
  5. No to super, że podzieliłyście się rolami ...;)
  6. [quote name='DORA1020']Lucynko,poprosilam kotavenusa,ktora adoptowala Zahirka,zeby rozwiesila w swojej dzielnicy/Wlochy/ plakaty Nerusia,prosze skontaktuj sie z nia.[/QUOTE] tak zrobię ... :lol:
  7. [quote name='olga7']Dziś poszedł przelew dla Nero na kwotę 20 zl ,zalegla kwota. Lepiej pozno niż wcale podobno.Oby tak jeszcze lada m-c Nero doczekal w końcu swego domu..[/QUOTE] bardzo , bardzo dziękujemy ... :loveu::loveu::loveu:
  8. Pokerku ja też się cieszę, bardzo ... Jak fajna historia z tą panią, wierzyć się nie chce ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ma Perełka szczęście. Bardzo chcę ją zobaczyć, może się uda ... :lol:
  9. [quote name='Ingrid44']Wysylam dobra energie dla Nerusia i wierze ze niedlugo znajdzie swoj domek na zawsze .[/QUOTE] To ja też, ja też .... dzięki DZIR:loveu: i Ingrid
  10. Dzięki kochane za pomoc i słowa otuchy, bardzo bym chciała, żeby Nero miał swoich ludzi, Jamor mówi, że to bardzo fajny pies. Wkleję Wam jeszcze jego zdjęcie w kagańcu ... W poniedziałkowy wieczór Nero będzie na 80 portalach. W ogłaszaniu pomogą mi koleżanki z pracy. Każda się wyszkoliła w swoich portalach i ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. jest cały album 488 sztuk :crazyeye::crazyeye::crazyeye:, od Jamora z hoteliku. Robi je Jamor. Podam linka [url]http://www.fotosik.pl/u/jamor/zdjecie/65/album/785508[/url] Ostatnio są tylko czarno - białe. Czarny Nero - biały śnieg
  12. [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero/nero60.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero/nero63.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero/nero52.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero/nero49.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero/nero57.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero/nero55.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero/nero54.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero/nero53.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero/nero51-1.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero/nero47.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero/nero19.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero/nero9-1.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero/25.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero/nero22.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero/nero5.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Nikaragua']poproszę Patrycje, żeby zajrzała do niego gdy będzie w schronie[/QUOTE] bardzo dziękujemy ...
  16. Nic nie wiemy, nie wiem, czy ktokolwiek będzie śledził jego losy ... w schronisku :-(
  17. Dorka, będą rozwieszane plakaty Nero w Warszawie. Są tam namiary na Ciebie. Czy one są aktualne?
  18. Plakaciku nie zmienię, ponieważ jest gotowy i nie potrafię zmienić. Zrobimy tak, ja plakat wyślę DZIR do córci Twojej w formie takiej jak jest. Natomiast do internetu zapakujemy tekścik elaja ... Co Wy na to? Powybieram fruwającego Nero ...:bigcool::bigcool::bigcool: Dzięki cioteczki za pomoc, nowe spojrzenie było potrzebne... żeby mi dodać energii do walki :-x:-x:-x Jeszcze będą konsultacje w sprawie fotek ... Na plakacie są namiary na DORĘ1020 - to jej podopieczny, ale Dorka ma ich niezliczoną ilość w Szczebrzeszynie :-( Muszę się dowiedzieć, czy kontakt jest aktualny.
  19. [quote name='DZIR']Rozmawiałam z moją młodszą córką . POwiedziała cyt." prześlij mim plakat na e-maila, ja wydrukuję i porozdaję, porozsyłam wśród znajomych. , powieszę na tablicy ogłoszeń gdzie będę mogła." Ogłoszenia darmowe w lokalnych gazetach są bez zdjęć. Nię jestem pewna czy są darmowe, W Wyborczej to możesz we Wrocławiu zamówić na W-wę.[/QUOTE] Jeśli córcia tak zrobi, to byłoby super. Co do wyborczej to zobaczymy jak będzie tekścik, mała modyfikacja i może pójdzie. Wklejam plakacik, zapewne już nieaktualny ... oceńcie ... [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/nero/1.jpg[/IMG][/URL]
  20. Będzie w gazecie, ale dopiero w kwietniu ... we Wrocławiu drukuje Wyborcza, niestety o Warszawie nic nie wiem. Mam plakaciki, ale kogo poprosić o rozlepianie? Mogę w zamian zrobić pakiecik dla jakiegoś biedaka. Np. rozlepienie 10 plakatów za pakiet 30-tu ogłoszeń. Tylko dla ciotek z Warszawy ...:lol:
  21. Tak naprawdę to nie wiadomo, czy on by uciekał. Nie jest uciekinierem, jednak ma możliwość pokonania ogrodzenia. I tutaj jest "pies pogrzebany". Ja myślałam o takim rozwiązaniu: Nero do domu i w ogrodzie pod okiem właścicieli (może okazać się z czasem, że nie przeskakuje ogrodzenia). Na noc i podczas ich nieobecności - do kojca, skoro jest już do niego przyzwyczajony. Wydaje mi się to lepszym rozwiązaniem, niż schronisko. Wiecie co tam z nim zrobią ... U Jamora mu całkiem dobrze, ale kto to sfinansuje?
  22. Dobra wiadomość, konto Nero powiększyło się o 100 zł. Wpłata wpłynęła na pomoc dla niego do Fundacji... :loveu: 100 zł wpłacone na konto Zaginał Dom 8 lutego. Darowiznę przelała Pani Katarzyna E. z Warszawy dziękujemy serdecznie :multi::multi::multi: Tak więc na koncie psiaka [COLOR=red][I][B]484 zł[/B][/I][/COLOR] - mamy na opłatę lutego :lol::lol::lol:
  23. Dlatego taki z nim problem. Gdyby mieszkał sam w ogrodzie? Nie jesteśmy pewni, czy z niego nie umknie ... jak się będzie nudził :roll: tego nie wiemy, natomiast ogrodzenie to dla niego żaden problem :shake: :p ... dlatego wspomniałam o kojcu pod nieobecność właściciela. Jeśli nie znajdzie domu, będzie musiał być oddany do schroniska?
×
×
  • Create New...