Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. Już nie będzie czekał długo, ja wam to mówię ...
  2. Domek będzie i to już niedługo ...
  3. Dziękuję ślicznie w imieniu Cynii :loveu: Cyni ?
  4. agaciaaa na podstawie allegro można robić ogłoszenia Cyni, jeśli możesz i masz czas to bardzo proszę
  5. [B] Bazarek ogłoszeniowy [/B] Ogłoszenia dla Łatusia : 1 [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] 2 [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL] 3 [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] 4 [URL="http://www.zwierzeta.low.pl/"]www.zwierzeta.low.pl[/URL] 5 [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] 6 [URL="http://www.przygarnij.pl/"]www.przygarnij.pl[/URL] 7 [URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL] 8 [URL="http://www.wstawaj.pl/"]www.wstawaj.pl[/URL] 9 [URL="http://www.owi.pl/"]www.owi.pl[/URL] 10 [URL="http://www.hodowcy.com.pl/"]www.hodowcy.com.pl[/URL] 11 [URL="http://www.zwierzeta.5aleja.pl/"]www.zwierzeta.5aleja.pl[/URL] 12 [URL="http://www.drobne.pl/"]www.drobne.pl[/URL] 13 [URL="http://www.dwukropek.pl/"]www.dwukropek.pl[/URL] 14 [URL="http://www.isu.pl/"]www.isu.pl[/URL] 15www.szerlok.pl 16 [URL="http://www.aukcjezwierzat.pl/"]www.aukcjezwierzat.pl[/URL] 17 [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] 18 [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] 19 [URL="http://www.neeon.pl/"]www.neeon.pl[/URL] 20 [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL]
  6. No to ja też 30 PLN wpłacę ... Proszę Klaudia uzupełnij pierwszą stronę. Ja wpłaciłam 16.01. swoją deklarację i nie ma mnie w rozpisce, nie ma Ingrid i doroty - zajrzyj na konto i uzupełnij - proszę
  7. Dzisiaj przelałam 20 za luty
  8. Tak, ja też myślę, że nic nie zostało. Chcę wiedzieć tylko, czy w hoteliku nie ma zaległości i czy wydadzą Bilona. Myślę, że wszystko jest ok, ale chcę być pewna. Jeśli nie to trzeba pomóc. Poker, cieszę się, że Bilon pojedzie do domu, będę myślała o nim, żeby był grzeczny ... :mad:
  9. To ja wyślę swoją deklarację na luty, będzie na karmę troszkę więcej ...
  10. Pokerku, co tam u naszej kruchej istotki słychać ... Potrzebujemy tekstu do ogłoszeń ...
  11. Możemy, lub DS. Nie wiemy jak z finansami, Klaudus powinna napisać czy coś zostało, czy jest dług
  12. Lilutosi, prosimy o adres mailowy, nie mogę odnależć, może ktoś zna?
  13. ok, będziemy podrzucać, Sylwio wracaj do zdrowia i dzięki za bazarki :p:loveu::p
  14. W razie czego mam tel. kom. do hoteliku
  15. No tak, sentyment został, ale ztymi głaskami to szczęściara z Ciebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Poker, a w hoteliku wiedzą, że może Bilonik wyjechać? Klaudus miała dryndnąć, czy się mylę?
  16. wystawiłam allegro [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=900165987[/url] myślę, że ok jeśli macie uwagi to proszę pisać, może maila do Lilutosi? skrót do albumu zdjęć?
  17. tak kciuki się przydadzą, ja też będę trzymać :p
  18. Jak dobrze, że odwiedziłaś nasz wątek - poszczęściło się chłopakowi, dziękujemy Dorotko
  19. Ok, zamawiam ... ten Łatuś to mógłby już znaleźć domek ... taki śliczny i kochany. Czasami jak się coś zmieni, to zaskoczy. Mam taką nadzieję ... jesteśmy tu dla Łatusia.
  20. A zdjęcia też te z allegro?
  21. A zdjęcia też te z allegro?
  22. A zdjęcia też te z allegro?
  23. A zdjęcia też te z allegro?
×
×
  • Create New...