Kochana,malutka Bunia:-(
Nie sądziłam,że nasze majowe spotkanie,będzie juz tym ostatnim...
Najpierw odeszła Pelasia( towarzyszka z Palucha) a teraz Ty.
Znów razem,ale już za T.M
Obie sunieczki trafiły na koniec swych dni do wyjątkowych osób.Odeszły kochane do końca.
Żegnajcie Maleńkie :-(