-
Posts
4637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *kleo*
-
[quote name='jot11']Ula dostała NBwR ? :loveu:[/QUOTE] Tak :p (10 znaków :evil_lol:)
-
O losie, gdzie ta Wasza galeria tak daleko uciekła? Wracaj bo się gdzieś zakopie na amen.
-
[quote name='agamewa']Przyszłam zobaczyć w końcu foteczki-nie będę cytować bo wszystkie są naj......hmmmm..Ty jesteś z Błonia?????tego pod Warszawą?????[/QUOTE] Pozwolę sobie odpowiedzieć skoro Fredziowej pani nie ma. Chodzi o błonia nadwiślańskie nasze, Fredzie mieszkają w tym mieście co ja ;)
-
[URL]http://i48.tinypic.com/3007fbq.jpg[/URL] jeszcze nie tak źle, nie byłam zobaczyć, tak straszyli, myślałam że gorzej tam wygląda. [QUOTE]Ale poziom wody na serio wzrósł ;O U mnie tak nie ma .. To drzewo się topi przecież ;O[/QUOTE] Martyna u nas tak zazwyczaj jest, to jeszcze nie masakra ;)
-
Też wolę fioletowy bez, ale czy jeden czy drugi - każdy pięknie pachnie :loveu: Ciągle się zbieram, żeby sobie w domu postawić, ale jakoś zapominam...
-
Dziękujemy wszystkim :) Jola bejbików było tym razem dużo, bo 5 (3 pieski, 2 suczki), fotka akurat z porównania o NBwR ;) A z tą ilością różnie, ale coraz więcej jest maluchów, ludzie którzy planują jakąś większą karierę a nie tylko hodowlankę wystawiają dzieciaki :)
-
[URL]http://images45.fotosik.pl/298/a62d0bd9d661e58cmed.jpg[/URL] ale się Was ekipa uzbierała na tym spacerze :)
-
Super masz Ula ten taras :loveu: Mi dzisiaj image się zbuntował... :roll:
-
[URL]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1848.jpg[/URL] Tina ma taką samą miskę :)
-
[URL]http://images41.fotosik.pl/293/ac42a4b0b177534dmed.jpg[/URL] ta jest świetna!!! :)
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
*kleo* replied to Princess_York's topic in Galeria
[quote name='Princess_York']Zabierasz Gracke ze sobą ? :lol:[/QUOTE] Zobaczę, jeszcze nie wiem z kim będę jechała, wszystko się okaże. Ale jak będzie możliwość to zabiorę :) -
[quote name='Katie']Heej Klaudia :lol: ohh, ale Ulinka jest cudowna :loveu::loveu: hehe, juz nie wiem co tu napisac jeszcze o niej, w kazdym razie baardzo mi sie podoba :loveu::loveu: ** a jak tam matura z bio poszla? pewno wszystko wiedzialas juz po studiach :eviltong:[/QUOTE] Nie chwal, nie chwal :eviltong: A zobaczymy co tam mądrego nawypisywałam, nie powinno być źle. Ale wsztstkiego nie wiedziałam, roślinek, ekologii i takich tam trochę się pozapominało, za to bardzo mnie ucieszyły zadania z genetyki ;)
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
*kleo* replied to Princess_York's topic in Galeria
[quote name='Princess_York']Myślę nad Szczecinem to w czerwcu by była jedna .Potem w Lipcu do Olsztyna ,Gdynia i może Koszalin a potem będę myślała o innych ;)[/QUOTE] No to w Olsztynie się widzimy :) -
[quote name='Mawe']Witamy i gratulujemy. :multi: Wydawało mi się, że już studiujesz ale ta matura mnie zmyliła :eviltong: - choć też miałam ucznia, który poprawiał maturę. Na jaki kierunek chcesz zmienić?[/QUOTE] Weterynaria mi się marzy... [quote name='Gucci13']ślicznie:loveu:co dostały dziewczynki?:razz:[/QUOTE] Ula WO, Naomi doskonała. [quote name='Princess_York']Piesek obok to Brylancik ! :) . No właśnie mogłaś pokazać :diabloti: . Następnym razem pokażesz ;) . Jeszcze raz gratuluję :loveu:[/QUOTE] Spoko, tylko nie wiem kiedy będzie ten następny raz, na razie chyba będzie mały przestój.
-
Na zdjęciu wygląda ok ten włos. Ja kiedyś też miałam akcję z kudłami Gracji, mało miejsca przy ringu, nie było można psa na podłogę postawić, cały czas w rękach zanim weszłyśmy i... włos się wygniótł, co obniżyło jej ocenę.
-
Hej Aga :) [quote name='agamewa']moja 8 latka nie zna się tak na pielęgnacji,więc trochę bała bym się.....[/QUOTE] No to niech się pozna o ile ją to interesuje ;) Jak złapie wystawowego bakcyla to będzie jej w przyszłości łatwiej, jak zacznie od małego w tym siedzieć ;)
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
*kleo* replied to Princess_York's topic in Galeria
Hej :) A gdzie się teraz wybieracie? -
[quote name='Princess_York']Jest czym jest ;) . Jak wystawiałaś tamtą suke, to pierwsze co pomyślałam że to Gracka :lol: .[/QUOTE] To była Naomi, ale Grackę też miałam, kibicowała :) W sumie tak sobie myślę, że mogłam Ci ją pokazać, bo kiedyś pisałaś że byś chciała ją zobaczyć, ale z tego wszystkiego zapomniałam. No to dam Wam parę fotek :) Jeszcze przed oceną [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5856/dsc02676edited.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/1985/dsc02678x.jpg[/IMG] No i już na ringu [IMG]http://i46.tinypic.com/2q3nas0.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9096/dsc02790y.jpg[/IMG] i gratis z Naomi - takie sobie, bo humoru do pokazywania się nie miała. Całe szczęście to ostatni raz :diabloti: [IMG]http://i45.tinypic.com/2v30doj.jpg[/IMG]
-
[quote name='Chantell']kurcze przekopałam pół galerii i nie mogę znalexć odpowiedzi na moje pytanie zadane wczoraj (?) xDD[/QUOTE] Hmmm... to zapytaj jeszcze raz, wieczorkiem jak wrócę to odpowiem ;) [quote name='Mawe']Witam się wieczorowo. Dobrze, że są poruszane różne tematy zawsze coś ciekawego można się dowiedzieć. :eviltong: Nie ma co zawcześnie martwić się o wyniki może wszystkim nie najlepiej poszło (choć nikomu tego nie życzę). O jakich studiach myślisz?[/QUOTE] Ja już jestem na studiach, chciałam tylko poprawić wynik żeby przenieść się na inny kierunek ;) [quote name='Princess_York']Klaudia pochwal się co z wystawy :evil_lol: ;) .[/QUOTE] Eeee tam, nie ma czym :eviltong:
-
[quote name='laurin']postaram się wpadać jak najczęściej[/QUOTE] Liczę na to :) A widziałaś, że u mnie stadko się powiększyło? :cool3:
-
[quote name='laurin']Cześć :) Przyszłam się przywitać po dłuuugiej przerwie ;)[/QUOTE] Cześć, witam u nas z powrotem :)
-
No ja też się nie załapałam na 100 stronkę, ale wpadam z piwkiem ;)
-
Daria super, gratulacje ogromne!!!:laola: