Jump to content
Dogomania

*kleo*

Members
  • Posts

    4637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *kleo*

  1. [URL]http://img227.imageshack.us/img227/5449/dxd2.jpg[/URL] następny, co się skarpetami bawi :eviltong:
  2. [quote name='Nati28']To moze wpadne :)[/QUOTE] Wpadaj wpadaj, ja też mam zamiar się na gdyńską wystawę wybrać. Cześć Martyna :multi:
  3. [quote name='Nati28'][URL]http://img27.imageshack.us/img27/5581/p1030909.jpg[/URL] prawdziwe studenckie lozko :evil_lol: fajnie ze masz ja ze soba :)[/QUOTE] No tak nie w 100% studenckie, bo to nie ten standardowy tapczanik, tylko moje własne, drewniane łóżko przywiezione z domu :) Ale bałagan faktycznie godny studenta :evil_lol: [quote name='tigrunia']A kiedy koniec tych egzaminów? Fajnie, że masz Graculę :multi: A Ulka to co? :roll:[/QUOTE] [quote name='chrupcia']Cześć Klaudia:) ale Gracja szczęśliwa że z Pańcią przyjechała!:) ale Uli mi brakuje.. ;)[/QUOTE] [quote name='Yorkomanka']To Gracka pewnie zadowolona:lol: a biedną Ulinkę zosawiłaś?:shake:[/QUOTE] [quote name='Princess_York']No to Ulce smutno będzie :evil_lol: . Cześć w poniedziałek :loveu:[/QUOTE] Koniec egzaminów tak za około 2 tygodnie. Ulka została niestety, ale z dwiema to więcej czasu potrzebne, z resztą Gracja bardziej za mną tęskni, a Ulka jest taki czubek mały że jeszcze wszystkich kocha :eviltong: No i my tak sobie lubimy od czasu do czasu tylko we dwie z Gracją posiedzieć, a w domu nie ma zbyt często możliwości. A Ulce jeszcze Tina została i koty, więc smutno jej nie będzie ;)
  4. [URL]http://img156.imageshack.us/img156/8106/20100529zima0378.jpg[/URL] moje też się tak nie raz kładą tam, gdzie słońce na podłogę pada :) Fajnie, że wróciliście :multi:
  5. [quote name='tigrunia']Jess miała wczoraj z rana pranie - przed deszczem :angryy: A Buff właśnie mam w ręczniku bo niedługo do Pana doktora idziemy więc musi być pachnąca :evil_lol:[/QUOTE] Gracka była prana raz, że zmokła, a dwa - żeby była ładna na wyjazd ;)
  6. Ja też trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze skończyło.
  7. [quote name='Viky i Ja'][URL]http://img263.imageshack.us/img263/6894/201005281191.jpg[/URL] fajna gromadka :) Ale miejsca dla Ciebie to tam już raczej nie ma ;)[/QUOTE] Dlatego siedziałam na krześle :eviltong: Z rana zajechałam do Olsztyna, zostaję już do końca egzaminów i... zobaczcie, kto przyjechał ze mną :multi: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5581/p1030909.jpg[/IMG] (tylko na ten jubel na łóżku nie patrzcie :evil_lol:)
  8. [quote name='dzasta']O tak ja więcej jedynaków nie chce o nie ale z drugiej strony lżej mi dzisiaj dostałam kolejną porcję zdjęć Monaco i jest taki szczęśliwy na nich :D[/QUOTE] Dwójka to też za mało ;) Ale to fakt, że jak się widzi 'synka' zadowolonego to zaraz lepiej na sercu, tak samo jak widzę, że mój Aluś jest u Emili szczęśliwy, a ona bardzo dba o niego :)
  9. [quote name='chrupcia']Witam śliczna Fredzie i jej Panią;) rzeczywiście ma bardzo ładnie ścięte ucholki, nie to co mój przezemnie.. :D[/QUOTE] To wbijaj do nas Kasia, moja mama Jazzikowi uszęta zrobi ;)
  10. Mój brat z kolei miał wrodzoną wadę serca - zwężenie zastawki. I żeby było śmieszniej nikt by o tym nie wiedział, bo po urodzeniu lekarze nic nie wykryli, a okazało się u pediatry kilka miesięcy później przy osłuchiwaniu z powodu przeziębienia :shake: Dla rodziców szok, bo przecież urodził się jako zdrowy. Ale na szczęście szybko załatwiono zabieg w Centrum i wszystko jest ok do tej pory. I miał szczęście, bo gdyby to było parę lat wcześniej to miałby operację na otwartym sercu, a tak to miał zabieg przez tętnicę udową. No i chwała pediatrze, że to wykrył, bo inaczej w wieku 30-kilku lat serce mogłoby nie wytrzymać, albo i wcześniej...
  11. [URL]http://img594.imageshack.us/img594/9886/m050.jpg[/URL] a co będzie na gołej ziemi leżeć :evil_lol: Ładna ta Twoja działeczka, nawet jeśli zachwaszczona jak piszesz (chociaż ja nie widzę :eviltong:). Też bym chciała, niestety póki co muszę się ewentualnie do znajomych wpraszać ;)
  12. Z moim bratem też trzeba jeździć na kontrolę co roku do Centrum Zdrowia Dziecka. Dobrej nocy Aga :)
  13. Całkiem całkiem ta mamusia :) W porównaniu do tego co się widzi to ładna z niej kobita :) Włos na fotkach źle nie wygląda ;)
  14. [URL]http://i48.tinypic.com/wqrc7t.jpg[/URL] ta piłka jest włochata? :) Nowa? Bo chyba jej jeszcze nie widziałam ;)
  15. U nas też dziś pranie było :) Donek bardzo ładny :p
  16. [URL]http://i47.tinypic.com/28ic4f7.jpg[/URL] no tak, trzeba wycieranie poprawić po pańci ;)
  17. To teraz już jedna mała Ci została w domu? Moje lasencje dziś zmokły na działce, więc jak wróciliśmy to od razu było pranie...
  18. [quote name='megi82']Legnica?a to może mnie odwiedzić,bo ja blisko mieszkam-zabierz się z nią:lol: [URL]http://img263.imageshack.us/img263/6894/201005281191.jpg[/URL] o proszę jak ładnie śpiochają sobie[/QUOTE] O nie nie, nie chce mi się taki kawał jechać :eviltong: Chyba, że kiedyś na wystawie się znajdę w tych rejonach, wtedy chętnie z zaproszenia skorzystam ;) [quote name='Yoko2009'][URL]http://img263.imageshack.us/img263/6894/201005281191.jpg[/URL] coś mi za dużo tych śpiochów.....jeszcze któryś synuś śpiocha z mamusią i ciotkami?[/QUOTE] Taaak, Aluś przyszedł mamusię odwiedzić :p [quote name='chrupcia']Wydawało mi sie że koło Gracji leży jeszcze jakiś yoreczek;) a to jej się tak włos ułożył:)[/QUOTE] Hehe faktycznie, Gracka ma taką 'burzę' włosów, że spokojnie na dwa by starczyło :diabloti: [quote name='FREDZIU']Cześć, fotki rodzinne fantastyczne, zapraszamy do nas;)[/QUOTE] Już lecę :) [quote name='Mawe']Witamy niedzielnie już niestety deszczowo :([/QUOTE] Witamy niestety też deszczowo. Przed południem było ładnie, a jak zebraliśmy się na grilla to zaczęło padać :-(
  19. [quote name='Izoldas']Ja w zeszłym roku płaciłam 150 zł za 1 dawkę.[/QUOTE] Ja tak samo.
  20. [quote name='Patka']Kleo wielkie dzięki za odpowiedź :) MOja jak widzisz włosów dużo nie ma i boje się, że będzie wyglądała nieciekawie :evil_lol:[/QUOTE] Widzę, widzę :) Ja też się bałam, że może Gracji cycuchy się nie wciągną. Fakt, że u niej zawsze można to włosami zamaskować, ale teraz wygląda tak, że nawet gdybym ją obcięła na krótko to byłoby dobrze. Jedynie sutki są trochę wyraźniejsze, ale ogólnie brzuszek płaski i ładnie podkasany jak dawniej :p
  21. [URL]http://i50.tinypic.com/2ptwej4.jpg[/URL] rozczochraniec mały :) oj widać, że już się oczka kleją ;)
  22. Fajnie tam, trochę podobnie było w tym Parku co łosia głaskałam ;)
  23. Moja suka w ciąży dostawała prawie że to samo, co przed, czyli karmę zmieszaną z mięchem. Tylko adult zmieniłam na puppy. A potem dojadała z dzieciakami RC Starter. Mleka miała od groma, i tak samo jak u [B]panbazyl [/B]karmiła długo. A teraz prawie nie widać po niej, że kiedykolwiek karmiła ;) [B][URL="http://www.dogomania.../members/83912-panbazyl"][/URL][/B]
  24. [quote name='Karolina&Lucky']Ojtamojtam...od razu w muzeum :diabloti: Nie mogłam se wilka na żywo zobaczyć i mu cyknąć fotki?! :diabloti: :obrazic: [COLOR=PaleTurquoise] Klaudia!! To miało być wiesz... takie zaskakujące, nieprawdopodobne, każdy miał się dziwić jak mi się udało zrobić zdjęcie wilka i jednocześnie wrócić cało, a ty zburzyłaś mi całą koncepcję :evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Sory :diabloti: Wilka to jeszcze luz, mogłaś se widzieć. Nawet dwa, bo widzę, że coś tam przed nim biegnie. Ale wilka na śniegu o tej porze roku? :evil_lol:
  25. [quote name='niunka04']No ja te bym bardzo chciała żeby mała przybrała na wadzę.. Gdzie ta Gracja podtuczona??? Świetną ma figurę...;)[/QUOTE] Podtuczona, wiem co mówię ;) Ale to podtuczenie to takie pozytywne, dzięki temu właśnie lepiej wygląda :)
×
×
  • Create New...