Jump to content
Dogomania

*kleo*

Members
  • Posts

    4637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *kleo*

  1. Ulka czasami po wysikaniu tak śmiesznie tylnymi łapami drze. A jaką zadowoloną minę ma przy tym :evil_lol:
  2. [quote name='filodendron']Mnie jeszcze dodatkowo tłumaczono, że po to są trzy dawki, żeby trafić w lukę immunologiczną, bo tak naprawdę nie wiadomo, w którym momencie zanika ochrona uzyskana z mleka matki. Czy to prawda?[/QUOTE] Mnie też tak uczono.
  3. Aaaa to ja już chyba widzę, który to Darii M ;)
  4. To jakaś nowość te królicze uszy? Jakoś nigdy nie natrafiłam na nie ;)
  5. [quote name='tigrunia']Które imię? Bella czy Banja?[/QUOTE] Bella :p (i 10 znaków :eviltong:)
  6. [quote name='Anastazja&Aleksander']najwyrażniej mały miałam wybór, jestem u brata na wczasach znalazłam ogłoszenie i kupiłam a ze bylo malo czasu i spieszylismy sie wzielam co mi dano a w zeby nie patrzyłam.[/QUOTE] To mnie powaliło... Nie był pierwszy lepszy, ale się spieszyłam i wzięłam co dali... Może ja jestem jakaś dziwna, ale jak dla mnie NIGDY nie powinno się kupować psa 'na szybko'.
  7. [quote name='niunka04']wczesniej matura teraz egzamin... współczuje...[/QUOTE] Noo... i to nie jeden, dużo tych zaliczeń się uzbierało w tej sesji... [quote name='Princess_York']No Klaudia to się ucz :-D[/QUOTE] No też właśnie zaraz to zrobię, ale nie mogłam się opamiętać i najpierw stronkę zaktualizowałam :eviltong: [quote name='chrupcia']Czesc Klaudia wieczorkiem:) egzamin pewnie na 5 napiszesz:)[/QUOTE] Oj chyba nie, egzamin jest z hodowli bydła, a ja o krowach to akurat mało wiem, nie interesują mnie za bardzo :roll: [quote name='Karolina&Lucky']Cześć Klaudia! [URL]http://img15.imageshack.us/img15/9096/dsc02790y.jpg[/URL] Widać że Ula lubi się pokazywać :) Super Wam idzie, oby tak dalej :thumbs:[/QUOTE] Oby ;) Na razie mamy miesiąc przerwy w wystawach, a od lipca ruszamy w szczeniakach :) [quote name='Mawe']Witam wtorkowo wieczorowo.[/QUOTE] Cześć :)
  8. [URL]http://images47.fotosik.pl/298/81671fcadf94392amed.jpg[/URL] ta to mi wygląda na takiego małego zbója ;) Be ukradłaś mi imię :eviltong: Jak za rok się pojawią następne szczyle to jedna dziewczynka ma się tak nazywać, tylko w trochę innej pisowni ;)
  9. [quote name='tigrunia']Klaudia jak znajdziesz to daj znać bo też nie mogę trafić w tv :eviltong:[/QUOTE] Spoko, chociaż jak na razie też nie znalazłam :roll:
  10. Rudnik? :cool3: A nie chciała się Fredzia wykąpać w jeziorku? ;)
  11. Ja też nie widziałam... ale może na youtube się znajdzie :evil_lol:
  12. [quote name='megi82']Gratulacje....u nas jest podwójny kieł i rusza się,rusza się i nie może rozruszać się-chyba jednak w czerwcu będziemy rwac...jeden ząb a narkoza....trzymam kciuki za Ulcię-żeby jej ząbki wszystkie ładnie wyszły[/QUOTE] Gracja też miała narkozę na jeden ząb, dlatego zastanawiam się jak to z Ulką będzie ;) [quote name='Pegaza']No nastepna nagadana galeria;) ale znalazlam slodką Ule:loveu: [URL]http://img8.imageshack.us/img8/1985/dsc02678x.jpg[/URL] gratki dla Was:)[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='laurin']cześć Klaudia :)[/QUOTE] [quote name='Princess_York']Cześć wtorkowo :loveu:[/QUOTE] [quote name='agamewa']Cześć dziewczyny:)[/QUOTE] [quote name='Connected']Hej :)[/QUOTE] Hej hej :p Oblecę szybko Wasze galerie, a potem siadam do nauki. Pojutrze egzamin :roll:
  13. Ja mam do zębów płyn Fortan, kropi się na wacik i wyciera zęby.
  14. [quote name='Aga&Dakar']Cześć Klaudia. Serdecznie gratuluję zasłużonych sukcesów. U mnie właśnie rozpętała się burza to tak apropo wiosny...[/QUOTE] Dzięki :) Ja zaraz zobaczę co u mnie za oknem słychać, siedzę ze słuchawkami na uszach i nie wiem co się na zewnątrz dzieje ;) A z tego wszystkiego zapomniałam Wam napisać - Ulka już się duża baba robi, zęby zaczyna gubić ;)
  15. [quote name='Borówka16'][URL]http://img8.imageshack.us/img8/1985/dsc02678x.jpg[/URL] Cudny pyszczek :loveu:[/QUOTE] Tym pyszczkiem mnie kupiła. I nie tylko mnie ;) [quote name='niunka04'][url]http://img8.imageshack.us/img8/1985/dsc02678x.jpg[/url] piękna jest... a te kolorki normalnie miodzio!!!:) No i serdecznie gratuluje całuski stokrotne!!!;)[/QUOTE] Dziękujemy bardzo :)
  16. [quote name='Borówka16']Taki "kieszonkowy" ,10kg wilczarz :D[/QUOTE] Wiem, wiem, że jest sporo mniejszy ;)
  17. [quote name='FREDZIU']Piekne fotki, jeszcze raz gratuluje:loveu::loveu::loveu:ziomalom:evil_lol:. Jutro idziemy do fryzjerka, zrobic Fredziuli nowy fryz w koncu wiosenka na całego:evil_lol:[/QUOTE] Jeszcze raz dziękujemy :) Taaa wiosna na całego - gdyby tylko nie padało...
  18. I znów te Wasze piękne kokardy na fotkach :loveu:
  19. [URL]http://i45.tinypic.com/2a610gg.jpg[/URL] o matko, jaki blondynek!!! Faktycznie jasny się zrobił w mgnieniu oka!!
  20. [QUOTE]Tak woda jest bardzo wysoka:crazyeye: i ciągle poziom się podnosi, nieprawda, że u nas to normalne, obecnie woda wdziera sie na ulice, nie tak bardzo jak w innych miastach ale zawsze, do tego wylewa Osa i zaczyna zalewać inne rejony naszego miasta. Dziś kulminacje trzymajmy kciuki.:shake: Mi nic nie grozi ale sa osoby, które płacza, bojąc sie ponieważ maja wodę o kilkanaście metrów od domu:-( [/QUOTE] Ale dół pod schodami zazwyczaj był zalany. A że Osa wylewa to też słyszałam, a myślałam, że ludzie jaja se robią. Do mnie też nie dojdzie na szczęście, ale ciekawa jestem jak nasza Łyna w Olsztynie, zaraz idę na balkon zobaczyć ;)
  21. [URL]http://img99.imageshack.us/img99/1627/pict9331.jpg[/URL] jeszcze okulary i wyglądałaby prawie jak ten kudłaty z rodziny Adamsów :eviltong:
  22. [quote name='karkakarka']hejka :) Mało zdjęć :foch:[/QUOTE] Niestety coś się w ustawieniach aparatu porąbało i większość wyszła poruszona albo ciemna :roll: [quote name='tigrunia']No wiecie - wszystko zależy od tego jak pies jest wychowywany, w jakim środowisku i do czego przyzwyczajany.. Zdarza się tak , że pies jest pierwszy raz na wystawie a czuje się jak ryba w wodzie.. pewnie dlatego, że na co dzień ma do czynienia z wieloma psami np. na spacerach, przyzwyczajany jest do hałasu/zgiełku..[/QUOTE] Jeszcze dodajmy charakter. Moje dziewczyny od małego chowane w mieście, hałasu i tłumu się nie boją, ale Gracja nie lubi się pokazywać i koniec, chociaż nic jej nie straszne. A Tina i Ulka to urodzone showmanki :) [quote name='karkakarka']No ja mam nadzieję, że Cleonia będzie się czuć jak ryba w wodzie... niestety nie dane nam startować w bejbikach i szczeniorach :roll:[/QUOTE] Co się odwlecze to nie uciecze, może się okaże, że Cleośka lubi jak na nią patrzą ;)
  23. [quote name='Pegaza']Ja jej zawsze tego tarasu zazdroscilam;) ale tez juz mam hehe a jeszcze bedzie wiekszy bo bedziemy taras powiekszac... a teraz czytam ze ma okno nad lozkiem i znow jej zazdroszcze hehe tyle ze okna takiego dachowego to nie mam gdzie se wstawic;) Mejsulka juz ma dlugie wlosiska:loveu:[/QUOTE] A ja mam u siebie okno dachowe ;) ale ja wiem czy ono takie fajne? Okno jak okno :eviltong: [URL]http://img198.imageshack.us/img198/8969/img9139y.jpg[/URL] też kiedyś Gracji plotłam warkoczyk, dłuższy był, ale cieńszy, taki mysi ogonek :evil_lol:
  24. [URL]http://i50.tinypic.com/2r7blg2.jpg[/URL] sympatycznie wygląda :) Pysior trochę jak wilczarz ;)
  25. [quote name='jot11']Czyli mam rozumieć,że jak ktoś nie wystawia w kl.szczeniąt to już kariery nie zrobi? [/QUOTE] Nie nie, nie o to mi chodzi broń Boże. Po prostu ja uważam (i nie tylko ja), że im szybciej się maluch przyzwyczai do ringu tym lepiej. A że nie mam się czego u Ulki wstydzić, to tym bardziej pokażę ;) No i mnie też by cieszyło, gdyby ktoś kiedyś pokazywał ładnego szczeniaka z mojej hodowli. Ale jakbym miała taką drugą Gracunię, to bym na pewno tak z nią już nie szalała ;) [quote name='tigrunia']Klaudia no BIS był czy nie :eviltong:[/QUOTE] No gdzie tam BIS, byłyśmy na finałach, ale na pudło się nie załapałyśmy. Za to kumpela z ruskim toyem poszła :) [quote name='Doti1986'][url]http://img269.imageshack.us/img269/5856/dsc02676edited.jpg[/url] śliczna:) i gratulaje:)[/QUOTE] Dziękujemy :)
×
×
  • Create New...