[quote name='dOgLoV']hello ;)
a co za filmy lecą ?? :lol:
ja nie mam piwka :roll: poza tym jutro na rano do pracy ide to wole nie pić :diabloti:
a ja sie odchudzam i żrem właśnie winogrono :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
"siostry" i "z ust do ust", wybrałam ten drugi :)
Uwielbiam winogron biały :loveu:
[quote name='dOgLoV']ja mam całą paczke chipsów o smaku spagetti carbonara ale nie zjem ich , postanowiłam zrezygnowac z chipsów i czesci słodkiego ;)
:diabloti:[/QUOTE]
Nie lubię chipsów o takich dziwnych smakach, wolę tradycyjne, paprykowe, fromage, serowe i serowo-cebulowe :)
[quote name='magdabroy']Ja oglądam na TVN, bo polsat'u nie mam :eviltong: I piję radler'ka :loveu:[/QUOTE]
a ja lecha shandy czy jakoś tak :evil_lol:
[quote name='dOgLoV']zueee kobiety jestescie , ja nie moge wypić a Wy se pijecie :roll:[/QUOTE]
to za to sobie chipsy zjedz :diabloti: