-
Posts
6950 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vege*
-
[quote name='Luzia'] Pamiętasz może jak się nazywał? Znam taką jedną co się do dogów ślini, to bym jej podesłała :evil_lol: [/QUOTE] No właśnie nie pamiętam :( Ale poszukam w spisie ;) Gratuluję małego diabła w domu :p
-
Warzywka są pyszne :loveu:
-
[quote name='Luzia']A to Ty Vege ćwiczysz z książką? Myślałam że na jakimś jutjubie czy coś :)[/QUOTE] Napisałam, że nie ćwiczę z książką tylko z YT ;)
-
jest pełno na YT, wpisz tylko ewa chodakowska i ci wszystko wyskoczy :)
-
Jednak AD nie zakończył produkcji:p Według mnie to chamskie co zrobili tak nabijać ludzi w butelkę.
-
[quote name='Ty$ka']To muszę w końcu dorwać Chodakowską w księgarni. Zastanawiałam się czy jest warta swojej ceny i na razie się powstrzymywałam od zakupu :p[/QUOTE] Ja książki nie kupowałam, ćwiczę z tymi filmikami co są na youtube :)
-
[quote name='Ty$ka']I co, widzisz efekty? :D[/QUOTE] Jasne, że tak :) Jestem smuklejsza i lepiej się czuję po ćwiczeniach :) Tak lekko :lol:
-
[quote name='dOgLoV']a ja frytki kocham takie mrożone ale odsmażone na tłuszczu [B]a warzyw nie lubie[/B] :eviltong: [/QUOTE] A ja właśnie takich z tłuszczu nie lubię, są fujka :P warzyw nie lubisz? :mdleje:
-
[quote name='dOgLoV']jak ja bym miała nie jesć wszystkiego za czym nie przepadam to bym chyba jadła tylko fastfoody :eviltong:[/QUOTE] Ja z fastfoodów lubię tylko pizzę i frytki z piekarnika :evil_lol: A na co dzień to jem zupy bo uwielbiam :loveu: albo warzywka, owoce:evil_lol:
-
Chodakowską, wcześniej skalpel, teraz skalpel 2. Ćwiczyłam chwilę mel b, jest fajna wyciska poty, ale nie ma po tym zakwasów :)
-
Ja też się nie tnę hahhaha, ja sobie zaczęłam ćwiczyć, żeby je ujędrnić i czuć się lepiej :) Dzięki, sklep mam 20m od domu, ale nie chce mi się iść :evil_lol:
-
Ja lubię kasze, ryże i makarony :loveu: ziemniaki zjem, ale nie przepadam za nimi ;)
-
cześć :) :) :)
-
[quote name='magdabroy']Zazdrosna? :diabloti: Theoś pójdzie spać o 19:30 ;) A Bogdan kończy pracę o 0:00 :roll:[/QUOTE] To niech Theoś chodzi spać równo z tobą :evil_lol: [quote name='Ty$ka']Ja też mam kompleksy i dobrze mi z tym :lol:[/QUOTE] Każdy ma kompleksy, bo nie wierzę, że gdzieś jest osoba, która ich nie ma. Jednak czasami dopowiadamy sami sobie aż za dużo i sobie niszczymy tym psyche :evil_lol: Muszę iść zaraz do sklepu po koncentrat, mam ochotę na pomidorówkę :loveu:
-
Hahaha właśnie :diabloti:
-
Dokładnie, sami sobie wmawiamy coś i później siada to na psyche.
-
No nic :eviltong: Ostatnio oglądałam jakiś program i nastolatkowie mówili co im nie pasuje w wyglądzie, później pytali się przypadkowych ludzi o to i powiedzieli, że nawet nie zauważyli tych 'wad', które oni wymienili :evil_lol:
-
Ja nie chodzę bo za grube nogi mam :evil_lol: ale za 13 zeta miałam nie kupić? :diabloti:
-
[quote name='dOgLoV']hejka ;) u nas w galerii jest taki sklep "szachownica" i tez niedawno kupiłam tam zajebiaszcze spodenki za 15 zł , nadaja sie nawet żeby na miasto w nich wyjść :razz:[/QUOTE] Te moje to też normalne spodenki takie ciemne beżowe z materiału jakby jeans, tylko ja na co dzień nie chodzę w krótkich bo wiecznie mam nogi podrapane, albo w siniakach dlatego napisałam, że to z Nuką na spacery :evil_lol: [quote name='magdabroy']A ja chyba jutro zrobię wypad na shoping, bo Bogdan ma 2 zmianę i będę się nudzić popołudniu :p[/QUOTE] Ja chyba się jutro przejdę po jakiś szampon do włosów [quote name='dOgLoV']a jak on jest to sie nie nudzisz ?:eviltong:[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Nie, bo "wciskam" mu dzieciaka i wchodzę na dogo :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']hahahahhaa dobre , ja dzisiaj usycham z nudów a męża mam w domu , nawet na lody nie szło go wyciągnąć taki gbur , siedzi i czyta książkę :roll: chyba czas zmienić męża :eviltong:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='magdabroy']Szybko chcesz go wymienić na nowszy model :diabloti: Od 2 lat Bogdan nie miał drugiej zmiany, więc ten tydzień chyba wykituję, zanim się przyzwyczaję, że wieczory spędzam sama :([/QUOTE] Masz Theosia :) [quote name='dOgLoV']bo sie nudze :eviltong: przyzwyczaisz sie ;)[/QUOTE] właśnie ;) [quote name='Ty$ka']A te rozgadały się w kilku galeriach :siara: :lol:[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']a co , jak szaleć to szaleć :diabloti:[/QUOTE] Chwilę mnie nie było a tu tyle mi nagadały :diabloti:
-
[quote name='dOgLoV']hello ;)[/QUOTE] cześć :) Wróciłam z warszawy, myślałam, że trafię jeszcze na jakieś fajne promocje w H&M a tu kicha, nie ma nic. To poszłam sobie do C&A i kupiłam krótkie spodenki za całe 12.90:diabloti: Na łąki z Nuką jak znalazł :evil_lol:
-
[quote name='dOgLoV']pyry z sosem i mięso :eviltong: burgery ?? takie wegetarianskie pewnie :eviltong: [/QUOTE] Co to są pyry? :oops: Tak wegetariańskie z marchewki pychota :loveu: i robi się je w piekarniku więc nie mają zbędnego tłuszczu :)
-
[quote name='dOgLoV']hejka ;)[/QUOTE] no cześć :) [quote name='Pixeloza']bo ona chce :evil_lol: Ja i moja mama to dwa różne światy :roll: A propos mamy.. właśnie wlazła mi do pokoju i wypiła połowę szklanki pepsi... o co cmon? :icon_roc:[/QUOTE] To co, że chce, ale to twoje włosy są przecież :)
-
[quote name='Angi']no bo są za duże i kropa :p Ale jakoś szkoda mi ich sprzedawać :>[/QUOTE] to zostaw dla następnego psa :evil_lol:
-
U mnie jest ciepło ale na pewno nie jest to taki upał jak był wtedy :lol: ja jeszcze obiadu nie robiłam bo moja mama pojechała na zakupy i ma mi kupić składniki na burgery :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
vege* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
No pestki są ok :) Ja dziś na obiad zrobię wegeburgery :loveu: