[quote name='Aneta Nowak']:evil_lol: Na razie nazywana jest..niecenzuralnie..Glorią jest jak wreszcie padnie ze zmęczenia :D. A takie a nie inne imię,bo gloria=chwała :D[/QUOTE]
Nie mówię, że imię jest brzydkie bo nie jest ;) Mi się bardzo podoba i na pewno pasuje do małej :) Ale pieska, który miałby na imię Ophra na co dzień to nie spotkałam ;)