[quote name='agaciaaa']Tak, w plasterki. Jak duża cukinia to obieram i wykrajam nasiona, jak mała to nie robię ani tego ani tego ;) Koniecznie z pomidorkiem na chleb! Tak jadłam cukinię pierwszy raz w życiu i do tej pory taką lubię najbardziej, mmmm :p[/QUOTE]
ok to spróbuję :)
nie lubię dyni, kojarzy mi się, że smakuje jak surowy kartofel :evil_lol: