Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. hie hie podać Ci adres do wysyłki? Wolisz kurieem czy priorytet? xD
  2. [quote name='Unbelievable']nic dziwnego skoro iso1600... [/QUOTE] łoo. A tak właściwie, po co są potrzebne tak wysoki Iso? ja jestem jeszcze nierozgarnięta w tym terenie xD =.='
  3. dobra dawaj xD nie zapomnij o jakiejść obroży jeszcze, zebym ją miała na czym prowadzać. xDD
  4. ślicznie mu w tym lupinku :loveu: :mdleje: szumy jakieś spore...
  5. oo Ty z Tych jesteś :D To mogłabyś mi powiedzieć na jakiej ulicy jest najbarrdziej wypasiony zoologiczny w katowicach albo sosnowcu? pls :D bo wybieram się niedługo znowu i chciałabym sobie wstąpić ^^
  6. hihi ^^ no to super, że wszystko się dobrze skończyło
  7. bbłagam zlitujcie się gdzie mogę w necie znaleźć kółka/półkółka/regulatorki/zatrzaski w jednym miejscu? Kółka chcę na 12/16mm i jakieś 2,5mm i 3mm i 4mm, regulatorki na te wymiary do kółek i zatrzaski mile widziane 10, 12 albo 16... Pls... pomożecie? Najlepiej, zeby wszystko w jednym miejscu było i można było to kupić.
  8. [URL]http://img148.imageshack.us/img148/6408/pict8677.jpg[/URL] diabeł :D :loveu:
  9. http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/Aza-wiosna/DSC_6488.jpg ukrradnę Ci ją :loveu:
  10. jaka gromadka :D
  11. Chantell

    Diana :)

    fajne fotki :) teraz foty Diany :D
  12. a za to jakie ładne zdjęcia wychodzą ^^
  13. jakie kochane psiątko ;*
  14. tee miałam na myśli stronę hodowli tuQu :P Tamte przecież już widziałam :loveu:
  15. a sztywniejsza od zwykłego rogza 11mm?
  16. czemu tam zaraz zabytkowym :P
  17. My tu pierwszy raz. Azowa mnie zachwyciła :loveu: no i cudne fotki. Czym focisz? ps zapraszamy także do nas :)
  18. nie mogę edytować=.= niech mi ktoś powie czy ta 'seria' [URL]http://www.allegro.pl/item969410525_rogz_obroza_s_nitelife_fioletowa.html[/URL] jest tak samo miękka jak te z serii miękkie i lekkie?
  19. hehe :D a ja jeszcze zalegam z pokazaniem obróżek xD
  20. noo przydałoby się. No i Ulciaka też dodać, bo nie widzę. :mad:
  21. [quote name='gops']nowe jescze nie sa dostepne :)[/QUOTE] emm.. miałam na myśli jakie szelki z ezy doga wzieła Unbelievable :) a jakie mają być 'nowe'? :)
  22. które szelki z ezy doga? :)
  23. [quote name='tigrunia']Bez lampy to zrób jak jutro na słoneczku się będą wygrzewać - na pewno wyjdzie :multi: Moje cały dzień się dziś smażyły na slonku :loveu:[/QUOTE] popieram! :D
×
×
  • Create New...