hihi xD Augie na szczęście przeszło kupojadztwo xD
pamiętam tylko, jak moje Barnadynka prysła przez ogrodzenie i po 15 minutach wróciła CZARNA z gówien. Nie wiem skąd ona to wzięła i jak to zrobiła, że wszystko tym było usyfione, ale smród był NIE do zniesienia _._