-
Posts
2180 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Chantell
-
Nicole właśnie dokładnie w tym terminie wypada, więc nie ma co ryzykować :/ no ale nakręciłam się na ten 'obozik' więc może coś z tego będzie :)
-
śliczna Dianula:loveu: ED mam do Ciebie sprawę. zaraz napiszę na pwucza
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
no właśnie wiem, więc trochę lipnie, bo moja suka ma 9 mieś i jeszcze cieczki nie miała. Więc mogę jedynie liczyć na szczęście, że nie wypadnie wtedy.
-
no i co z sukami z cieczką? no bo to nigdy nie wiadomo jak wypadnie...
-
co mniej więcej trzeba zabrać. klatkę? oprócz oczywiście tych podstawowych.
-
niom. więc lipa :P czekaaaam :D
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
wrzucaj na tinypica :D Augie po domu chodzi w 2cm, ale na spacerach się poddusza.
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0005-14.jpg[/URL] jaka minka kochana :loveu: photobucket zwalił Ci jakość zdjęć chyba, bo jakieś pixele w tle wyszły :/ o kurcze to masz dobrze. ja niestety piszę -.-
-
[quote name='WeronikaM']a 2 cm ? chyba byłby lepszy[/QUOTE]dla niej 2 są za cienkie XD no to czekam na foty
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Unbelievable']cofniesz się parę stron to będziesz wiedziała, zdjęć z linką jest całe mnóstwo, mam ci o niej opowiedzieć? traktuję tak każdego dzieciaka, włącznie ze swoim własnymi osobistymi siostrami.[/QUOTE] odezwała się dorosła. miałam na myśli bardziej ile ma metrów, a ze zdjęcia, to ja się raczej nie wyznam :roll:
-
Bosh jakaś Ty wredna jest dla mnie. Co ja Ci zrobiłam hę? takiego pytania jeszcze nie widziałam, ale skoro taka łaska, to dzięki. :roll:
-
aa xd a jaką masz? linkę zwykłą czy taśmę? bo ja mam jakąs taką cięką mechatą i mam jej dosyć -.- xD
-
zakagańcowany, nieszczęśliwy Gram xDD gdzie kupiłaś i ile metrów ma ta treningówka? Ja już mam dość mojej linki, która się plącze :roll:
-
[img]http://i40.tinypic.com/kn6e1.png[/img] i jak?
-
[quote name='WeronikaM']XL od 43 - 73 cm Diana ma gdzieś 43, więc myśle, że będzie ok, jeśli nie to sobie przerobie, ważne, że 2,5 cm (chociaż wolałabym szerszą)[/QUOTE] dobrze Ci. Ja bym chciała fiolet z nitką odblaskową 2,5cm na łańcuszku albo półzacisk, ale na Augie jest za wielkie :(
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Kora-'][B]Chantell[/B] w sumei masz rację. Dopiero teraz się temu tak bardziej przyjrzałam i widać kontury od rozjaśnienia. :)[/QUOTE] :) po prostu za mocno rozjaśniłaś jak na tak ciemne zdjęcie ^^ ja postaram się też dzisiaj coś do oceny wrzucić.
-
jak mam być szczea, to oryginał mi się bardziej podoba... za bardzo rozjaśniłaś tą prawą stronę.
-
baa pierwszy już przeczytałam :D
-
oo a jaką ma regulacje?
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
też tak próbowałam i coś jest nie tak xD może niebo za mało niebieskie xDDDD aha... szkoda :(
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
pasujecie do siebie :* jeej jak ustawiasz, że niebo wychodzi Ci niebieskie? Mnie ostatnio coś się skichało i jest cały czas szarobiałe xD a właściwie to co z flatem?
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
hihi ktoś napisze coś ciekawego jeszcze o tym oboziku? nie chce mi się 101 kartek stron :mdleje: