[quote name='Vitka']przeżyjemy to jakoś... potem będzie już ładna pogoda! (oby!) :roll:[/QUOTE]
taa dzisiaj zapowiadali, że ma lać do 25.05 w czym sobota z piorunami :mad:
[quote name='RCookie']Ale Ski mają chyba tylko jeden rząd nitki odblaskowej.
Ja mam pomarańcz, czerwień i fiolet, pomarańcz lubię najbardziej :loveu:.[/QUOTE]
tu z 1 [URL]http://drpets.pl/?92,szelki-s-z-odblaskowa-nicia-(ssj14[/URL])
a tu z 2 [URL]http://www.allegro.pl/item1043207951_rogz_szelki_odblaskowe_dla_psa_utility_s.html[/URL]
ale z dwoma nie ma fioletu :placz:
[quote name='Vitka']U nas dziś zrzucili...
Ale są też inne miejsca niż las, więc nie byłoby problemu, gdyby nie pogoda! :placz:[/QUOTE]
u mnie też, ale i tak wszystko zatopione ;/
aha, sorki, ale szelki z rogza kupowałam tylko raz xD
Dzięki.
Już nie będę truć. Muszę się tylko zastanowić czy wziąść z jedną wszytą nitką czy z dwiema wszytymi.... i jaki kolorek xD
[quote name='smallpati'][URL="http://www.dogomania.pl/www.drpets.pl"]www.drpets.pl[/URL]
[URL]http://www.as.wroclaw.pl/index.php?cat_id=19[/URL]
[URL="http://animalia.pl/sklep.php?firma=Rogz&przeznaczenie=&cena=&tylko=&sort=0&kat=70"]www.animalia.pl[/URL]
i w tele zoo[/QUOTE]
dzięki :loveu:
[quote name='Vini.']Chantell- wlasnie spojrzalam na p-m i szelki 11 mm odblask to chyba są guardy. Patrzylam na symbole. A czemu szorki koniecznie?[/QUOTE]kurcze... czyli to jednak nie szorki? :(
wolę szorki. Szybciej się zakłada xD
[quote name='Shel']Dżisas, wchodzisz w allegro ---> fotografia ---> obiektywy ---> sony i szukasz.[/QUOTE]
spokojnie. Tak tylko zapytałam. Kusi mnie makro obiektyw, ale na razie mnie nie stać xD
Uzupełniamy się xD ja mam niby pancerną szybę założoną rok temu i jest pęknięta przez pół. Tak zimno wieje, ze masakra -.- xD
[quote name='Shel']Znajoma rysowała obrazki.
Tą sigmę którą kupuję we wrześniu - to jest do makro.
A na ścianie troszkę się leje.. ZNOWU tylko w innym miejscu... ZNOWU.. fachowcy...[/QUOTE]
jeżu -.-' chodziło mi o tą sigmę. Nie wiem skad mi się wziął nikkor xD niezły sprzęt.
Kurcze no to masz utalentowaną koleżankę :)
nie wyświetlają się te zdjęcia :(
ale cegła faktycznie niezła :D
Edit
Powiedz mi czy ten nikkor co to pożyczyłaś ma mocowanie do alfy? I jego zastosowanie jest do makro czy jak...?