Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. Ale drogie te obroże z USA xDD dzięki za link xDD
  2. Talia a masz link? xDD
  3. Widziałyście gdzieś obroże w groszki/kropeczki? xDD
  4. Chantell

    Ares...

    O cholera... ;/ Miejmy nadzieję, że to nic AŻ tak poważnego... :(
  5. Lady, ale patrz też na to z tej strony, że nie wszystcy mają pieniądze, żeby sobie wylać fundamenty, albo ktoś ma mega ogrodzenie i koszty są ogromne.
  6. Puchu a masz linka?
  7. Chantell

    Podklejanie

    Heh temat raczej z mojej strony nieaktualny, bo postawiliśmy na naturalność kłapaki zostały x)
  8. to jest nieludzkie. :((
  9. [quote name='fioneczka']Dorotko podpierdzielanie się mówi :eviltong: i to Brutek jest złodziejaszek z dłuższym stażem ;) bo bieganie z piłką to na ogrodzonym terenie i ona nie wybiega stamtąd bo "na zewnętrznym" chodzą ludziska ;) więc wcale nie ma zamiaru się tam udać a poza tym ten teren ona zaczęła traktować tak samo jak psy traktują przydomowe ogródki ... czyli jak własny :p kiedyś odpięliśmy ją nad wodą ale auto stało bardzo blisko więc wiedziałam że jak poczuje się zagrożona to da dyla do samochodu i tak właśnie było[/QUOTE] Aha... no to fajnie, że Wam nie ucieka aż tak. A Waszych przyjaciół też się boi czy nie?
  10. czy ktoś wie gdzie znajdę obroże w groszki/kropki?
  11. Ale ja ją często widzę bez smyczy na zdjęciach jak biega za piłeczką? :)
  12. Śliczna Mona <8 nie boisz się, że jak kogoś zobaczy to ucieknie? Bo widzę, że bez smyczy goni :)
  13. A no to my robimy tak samo, tylko, że wtedy zakładam 2cm ;)
  14. śliczne są faktycznie. Są półzaciski? jeszcze nie obejrzałam wszystkiego... ale fakt koło 80zł na obroże to gruba przesada, no ale w niemczech lepiej zarabiają. :roll:
  15. A stadion jest otwarty nie?
  16. Wiecie może o jakiś takich wystawach w małopolsce? ^^
  17. teren na powietrzu?
  18. Ja się chyba wybiorę ^^
  19. A gdzie to będzie? na powietrzu czy na jakiejś hali?
  20. Chantell

    Ares...

    [URL]http://i27.tinypic.com/219dhth.jpg[/URL] hyhy prawie york :D
  21. Ups literówka :/ Wystawiasz?
  22. Ja co prawda na ringu honorowym nic nie zrobiłam, bo już się zmyłam, ale mam sporo zdjęć. Wstawiłam na innym forum, więc jak ktoś chce link to pw, a jak nie to postaram się je gdzieś wrzucić jak wrócę z kursu. Na zachętę Caviś [URL]http://img690.imageshack.us/img690/579/dsc2236.png[/URL] (nie wrzucam od razu, bo szer mają 860) [img]http://i29.tinypic.com/347y1ko.jpg[/img] [img]http://i30.tinypic.com/11l4z5v.jpg[/img] ... ^^
  23. Oj i tego Wam życzę! Jak można aż tak psiom psychikę zmechacić w tak krótkim czasie. Zabiłabym.
  24. O kurcze... no to moja aż tak to nie, bo jak przechodzi obok kogoś to w ogóle nie zwraca uwagi, ale jak już się do niej odezwie czy coś to wtedy podkulony ogon i zakitranie między moimi nogami albo próbuje ominąć/zwiać. Makabra. Mona pod koniec się płaszczyła idąc? Biedna psina :(
  25. omg super :D z jakiej hodowli? ^^
×
×
  • Create New...