Jump to content
Dogomania

iwoniam

Members
  • Posts

    7087
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwoniam

  1. biedactwa, wystawiłam u siebie inf.... biedactwa...
  2. ;-( wszyscy tu teraz pewnie płaczą ;-( [*] kurcze....
  3. jak tylko będę coś wiedzieć dam znać, na razie nie znam nikogo stamtąd, a to jednak ciut daleko.. ale tu, w Krk i okolicy pomogę.
  4. dobrze, bo pół nocy o niej myślałam, jak w razie czego lapinporokoira - jesteśmy w kontakcie, będę pomagać sprawdzać domki tylko dawaj znać na kom ;)
  5. Dzięki Tamb w imieniu nas wszystkich, ale z tą sterylizacją to trzeba się spieeeeszyć. Jaka szkoda, że ja w moim mikro mieszkaniu nie mogę mieć więcej piesków choć na kilka dni. Pod opieką mam jeszcze od dziś jednego olbrzyma, a nie ma mi kto pomóc... Co robić ? Co robić? Jeden z moich staruszków rzuca się na inne psy, a ja nawet nie mam jak ich odseparować... yhhhhhh Będę telefonować po znajomych w sprawie dt na tydzień, choćby na tydzień ale najpierw czekam na wieści, może ktoś coś wymyśli..
  6. [quote name='lapinporokoira']własnie rozmawiałam z iwoniam, już jedzie do pani, jak wróci to napisze co i jak, a my do tego czasu musimy być cierpliwe.[/QUOTE] Przekazałam lapinporokoira wiadomości na temat Państwa, Mamy pewne ustalenia, krótko mówiąc - opisałam co widziałam, jak wyglądało spotkanie/rozmowa z panią i .... nie jestem przekonana... ale to nie ja decyduję, damy znać jutro :-)
  7. licytujcie na bazarku... jeszcze jeden dzień i koniec :-(
  8. Moje małe biedactwo... tyle ich jest, każdy z nas ma w domu małe zoo i nadal setki tysięcy zamknięte w klatkach schronisk...
  9. ona jest taka piękna, cudo.... my tu też mamy taką jedną niemożliwą do złapania.. powodzenia Kochana..
  10. Cieszę się bardzo ;-) Oby wszystko było tak wspaniale jak jest teraz. Powodzenia !
  11. Witam, mojej siostrze udało się dostarczyć moją surowicę Missieek, mam nadzieję, że ona pomogła, wróciłam już ze swojego małego szpitala, tak na przyszłość - jeden lekarz w Krk na pewno zawsze ma surowicę - w razie czego (nie wiem czy tu mogę pisać) mogę podać namiary. Nie jest ona tam tania, ale jest. Samą załatwiałam w święta i była. Mam nadzieję, że Wasze pociechy mają się dobrze, pozdr !
  12. ojjjj... ja tu całą swoją biżuterię na Lenkę przeznaczyłam, mój mąż się ze mnie śmieje, że wszystkie szkatułki itp opróżniłam, zostało mi właściwie to, co mam na sobie + kilka drobiazgów - prezentów, a tu nie ma chętnych... Kupujcie, to dla Lenki... :-(
  13. Mam 2 surowice - 503 497 207, Kraków - jesteście w stanie to jakoś tam dostarczyć? gdyby były potrzebne proszę o kontakt.
  14. Neronciu [IMG]http://i54.tinypic.com/ehdh00.jpg[/IMG]
  15. poszedł przelew i na pożar u Journey też. ;-(
  16. poproszę o nr konta i dane do przelewu na priva Iwonia
  17. Jaka jest teraz sytuacja u pieska? czytam coś o transporcie do hotelu. Napiszcie w skrócie jak wygląda sytuacja na początku lub na końcu, no w sumie nie ma szczegółów, a nie mogę(możemy) czytać wszystkich stron, aby coś konkretnego znaleźć, plizzz napiszcie krótko jak z nim teraz, nr konta i propozycje co z nim, gdzie ma iść. odnośnik do zdjęć - prosimy....
  18. Beatka, wysyłam Ci zdj Neronka na mail, nie mogę dodać załącznika..... :-(
  19. [quote name='krakowianka.fr']a Neron ma fantastyczne kolezanki (psinki) i super mame...[/QUOTE] U Neronka w porządku, staruszek ma się dobrze, wkleję fotki ;-)
  20. Wyślijcie na mój nr kom - 503 497 207 adres pod którym są koty = wyślę wam karmę kurierem z telekarmy
  21. C u d o w n i e ! ! ! cudownie....
×
×
  • Create New...