-
Posts
7087 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwoniam
-
1,5kg z łańcucha - PO OPERACJI MÓZGU - ODESZŁA [*]
iwoniam replied to Yorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
;-( wszyscy tu teraz pewnie płaczą ;-( [*] kurcze.... -
1,5kg z łańcucha - PO OPERACJI MÓZGU - ODESZŁA [*]
iwoniam replied to Yorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
biedactwo małe.... -
Sunia ma domek - zostaje na zawsze u swojej opiekunki.
iwoniam replied to lapinporokoira's topic in Już w nowym domu
jak tylko będę coś wiedzieć dam znać, na razie nie znam nikogo stamtąd, a to jednak ciut daleko.. ale tu, w Krk i okolicy pomogę. -
Sunia ma domek - zostaje na zawsze u swojej opiekunki.
iwoniam replied to lapinporokoira's topic in Już w nowym domu
dobrze, bo pół nocy o niej myślałam, jak w razie czego lapinporokoira - jesteśmy w kontakcie, będę pomagać sprawdzać domki tylko dawaj znać na kom ;) -
Sunia ma domek - zostaje na zawsze u swojej opiekunki.
iwoniam replied to lapinporokoira's topic in Już w nowym domu
Dzięki Tamb w imieniu nas wszystkich, ale z tą sterylizacją to trzeba się spieeeeszyć. Jaka szkoda, że ja w moim mikro mieszkaniu nie mogę mieć więcej piesków choć na kilka dni. Pod opieką mam jeszcze od dziś jednego olbrzyma, a nie ma mi kto pomóc... Co robić ? Co robić? Jeden z moich staruszków rzuca się na inne psy, a ja nawet nie mam jak ich odseparować... yhhhhhh Będę telefonować po znajomych w sprawie dt na tydzień, choćby na tydzień ale najpierw czekam na wieści, może ktoś coś wymyśli.. -
Sunia ma domek - zostaje na zawsze u swojej opiekunki.
iwoniam replied to lapinporokoira's topic in Już w nowym domu
[quote name='lapinporokoira']własnie rozmawiałam z iwoniam, już jedzie do pani, jak wróci to napisze co i jak, a my do tego czasu musimy być cierpliwe.[/QUOTE] Przekazałam lapinporokoira wiadomości na temat Państwa, Mamy pewne ustalenia, krótko mówiąc - opisałam co widziałam, jak wyglądało spotkanie/rozmowa z panią i .... nie jestem przekonana... ale to nie ja decyduję, damy znać jutro :-) -
Zamarzające szczeniaczki - bardzo proszą o pomoc w ogłaszaniu!
iwoniam replied to leni356's topic in Już w nowym domu
podnoszę z oddali.. -
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
iwoniam replied to fizia's topic in Już w nowym domu
licytujcie na bazarku... jeszcze jeden dzień i koniec :-( -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
iwoniam replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moje małe biedactwo... tyle ich jest, każdy z nas ma w domu małe zoo i nadal setki tysięcy zamknięte w klatkach schronisk... -
Zamarzające szczeniaczki - bardzo proszą o pomoc w ogłaszaniu!
iwoniam replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Witam, mojej siostrze udało się dostarczyć moją surowicę Missieek, mam nadzieję, że ona pomogła, wróciłam już ze swojego małego szpitala, tak na przyszłość - jeden lekarz w Krk na pewno zawsze ma surowicę - w razie czego (nie wiem czy tu mogę pisać) mogę podać namiary. Nie jest ona tam tania, ale jest. Samą załatwiałam w święta i była. Mam nadzieję, że Wasze pociechy mają się dobrze, pozdr ! -
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
iwoniam replied to fizia's topic in Już w nowym domu
ojjjj... ja tu całą swoją biżuterię na Lenkę przeznaczyłam, mój mąż się ze mnie śmieje, że wszystkie szkatułki itp opróżniłam, zostało mi właściwie to, co mam na sobie + kilka drobiazgów - prezentów, a tu nie ma chętnych... Kupujcie, to dla Lenki... :-( -
Zamarzające szczeniaczki - bardzo proszą o pomoc w ogłaszaniu!
iwoniam replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Mam 2 surowice - 503 497 207, Kraków - jesteście w stanie to jakoś tam dostarczyć? gdyby były potrzebne proszę o kontakt. -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
iwoniam replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
poszedł przelew i na pożar u Journey też. ;-( -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
iwoniam replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
poproszę o nr konta i dane do przelewu na priva Iwonia -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
iwoniam replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jaka jest teraz sytuacja u pieska? czytam coś o transporcie do hotelu. Napiszcie w skrócie jak wygląda sytuacja na początku lub na końcu, no w sumie nie ma szczegółów, a nie mogę(możemy) czytać wszystkich stron, aby coś konkretnego znaleźć, plizzz napiszcie krótko jak z nim teraz, nr konta i propozycje co z nim, gdzie ma iść. odnośnik do zdjęć - prosimy.... -
sparaliżowany Lisek - już biega na 4 łapkach za TM :( [']
iwoniam replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:-( biedactwo... -
PO WYPADKU POŁAMANA - Mała Mi umarła... [']
iwoniam replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czytam i płaczę ;-( ;-( -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
iwoniam replied to fizia's topic in Już w nowym domu
C u d o w n i e ! ! ! cudownie....