Jump to content
Dogomania

iwoniam

Members
  • Posts

    7087
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwoniam

  1. wiem, przykro mi jak odwiedzam boksiki H i inne, I tam wszystkie takie nieszczęśliwe, czekające na miłość.. I w Całej Polsce tyle takich biedactw...
  2. Dzięki za zdjęcia, z adopcji................................................................... nici :-( Pani w tej chwili nie może go zaadoptować, ale ma się odezwać jak sytuacja w jej domu się wyjaśni. :-( smutno mi...
  3. Piękny piesio, życzę wam powodzenia !
  4. Pogłaskajcie Julinkę od nas.. :-)
  5. Dajcie znać jak będzie coś więcej wiadomo.
  6. Piękne maluszki, Jej, jak tych zwierzaków dużo... niemożliwie dużo... a ludzie ROZMNAŻAJĄ! :-(
  7. Jak będziecie mieć jakies nowości dajcie mi znac tu na pw lub na fecebooku- nie mam mozliwosci na bieząco czytac całosci, ale Wam pomoge jak mogę ;-)
  8. Na razie nadal nic, czekam na odpowiedź Pani zainteresowanej adopcją Arisia. Czekam... i czekam.. i się martwię, bo już kilka osób telefonowało, a później się rozmyśliły i nic nie wyszło..
  9. Jeszcze nic nie wiem, czekam na odp na mail ale... oby się udało :-) a to mój nowy kociak - [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=257628827592836&pending[/url] i zdjęcia: [url]http://www.flickr.com/photos/iwoniad/[/url]
  10. Ja jestem jej dt. Póki co jej wydarzenie na fb - http://www.facebook.com/event.php?eid=257628827592836&pending wieczorem zrobię jej watek na dogo, ale teraz...praca :-(
  11. kotka1 by IwoniaD, on Flickr zdjęcia nie oddają tego jak ona wygląda..
  12. to ja rozpiszę może potrzeby najbliższych dni: 1) kurczak i jajka, boczek, saszetka IC - wtorek, czwartek, sobota; 2) podkłady; 3) koce/ręczniki/może jakieś niepotrzebne starsze posłanko gąbkowe/materac do łóżeczka dla niemowląt; 4) worki solidne; 5) domowy dom tymczasowy; 6) immunostymulatory - dopytać/kupić/podawać; z leków dostaje kroplówkę, antybiotyk, osłonkę, grzybicy nie stwierdzono, skóra nie łuszczy się. Plan - powtórzenie morfologii po podawaniu antybiotyku. Wątroba i nerki są w stanie funkcjonować, ropomacicza brak. wrzucam tę informację na fb, jak coś więcej mam tam zamieścić wyślijcie mi informacje na pw, Trzymajcie się, a ja wam wyślę coś, co przybyło do mojego domu z interwencji = aż strach dotykać, kotka zagłodzona, z chorymi nerkami, ma powybijane zęby, a mimo to jest najmilszym zwierzęciem na świecie..
  13. Cudny psiak, cudny !!!
  14. Byłam niedawno u Lenki. Pomimo wspaniałej opieki nie ma się zbyt dobrze. Ona potrzebuje domu. Pomóżmy krakowiance.fr w jak najszybszym zabraniu jej do UK. Ona musi mieć dom, jak najszybciej.. Lenka - trzymaj się - już niedługo będziesz w domu - w swoim domku...
  15. Trzymajcie kciuki! naprawdę potrzebne, jest cień szansy na adopcję.
  16. Bardzo Ci dziękuję za pomoc :-) [quote name='elaja']Cudny , malutki psiak ! No to się zaraz zabieram za parę ogłoszeń. edit. na początek : Wyróżnione gumtree [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-ARIK-w-typie-pinczerka-szuka-domu-W0QQAdIdZ308563900[/url] Tablica [url]http://tablica.pl/oferta/arik-w-typie-pinczerka-szuka-domu-na-zawsze--IDhljX.html[/url][/QUOTE]
  17. Aniu, gdybym mogła - ozłociłabym Cię - dziękuję !
  18. przekręciłam imię - pomyłka, sorry - piszę na wątkach w nocy, po pracy. Będę się pilnować ;-) Ulenka - kochana Nasza.. Przytulamy Cię..
  19. Bardzo bardzo Wam dziękuję za pomoc :-) oby się udało... musi się udać, musi :-)
  20. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6076518871/][img]http://farm7.static.flickr.com/6075/6076518871_eb28ff98e3.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6076518871/]Arik[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr taki mały jestem
  21. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6076439177/][img]http://farm7.static.flickr.com/6088/6076439177_397784e607.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6076439177/]DSC_0050[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
×
×
  • Create New...