-
Posts
7087 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwoniam
-
Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!
iwoniam replied to phase's topic in Już w nowym domu
chyba ktoś pomoże, dziękuję -
Mam prośbę - zatelefonowałam do mnie koleżanka z Olsztyna. Kilka dni temu (30.06) znaleźli małego yorka lub pieska bardzo yorka przypominającego. Koleżanka nie mogła się nim zaopiekować, ale znalazła osobę, która pokochała pieska od pierwszego wejrzenia. Piesek miał wszędzie dredy, wyniszczony włos. Zaopiekowali się nim. Wykąpali, skonsultowali jego zdrowie. Dziś zgłosiła się osoba, która podobno jest właścicielem pieska. Chce psa z powrotem ale ! Koleżanka nie ma doświadczenia ze zwierzętami i potrzebuje kogoś, kto pomoże jej zweryfikować warunki życia pieska u pierwszego właściciela. Jest tam dwójka dzieci - 7 i 9 lat. To one "zgubiły" pieska podczas spaceru. Twierdzi, że piesek wygladał źle, bo w dniu zaginięcia padał deszcz? Pies miał dredy wymagające wygolenia. Koleżanka nie chce go oddać tym ludziom bojąc się o los pieska. Ja jestem w Krakowa i nie mam możliwości pojechać i sprawdzić dom. Pies ma teraz dobry dom, ale... nie minęło 14 dni od zaginięcia więc nikt nie chce działać pochopnie. Czy ktoś może nam pomóc? kontakt do mnie - 515 192 985 do koleżanki, która psa znalazła - Agnieszka - 791 313 777 i do koleżanki, u której piesek przebywa - Ania - 661 664 727 sprawa bardzo pilna, dziękuję. Iwonia
-
Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!
iwoniam replied to phase's topic in Już w nowym domu
Mam prośbę - zatelefonowałam do mnie koleżanka z Olsztyna. Kilka dni temu (30.06) znaleźli małego yorka lub pieska bardzo yorka przypominającego. Koleżanka nie mogła się nim zaopiekować, ale znalazła osobę, która pokochała pieska od pierwszego wejrzenia. Piesek miał wszędzie dredy, wyniszczony włos. Zaopiekowali się nim. Wykąpali, skonsultowali jego zdrowie. Dziś zgłosiła się osoba, która podobno jest właścicielem pieska. Chce psa z powrotem ale ! Koleżanka nie ma doświadczenia ze zwierzętami i potrzebuje kogoś, kto pomoże jej zweryfikować warunki życia pieska u pierwszego właściciela. Jest tam dwójka dzieci - 7 i 9 lat. To one "zgubiły" pieska podczas spaceru. Twierdzi, że piesek wygladał źle, bo w dniu zaginięcia padał deszcz? Pies miał dredy wymagające wygolenia. Koleżanka nie chce go oddać tym ludziom bojąc się o los pieska. Ja jestem w Krakowa i nie mam możliwości pojechać i sprawdzić dom. Pies ma teraz dobry dom, ale... nie minęło 14 dni od zaginięcia więc nikt nie chce działać pochopnie. Czy ktoś może nam pomóc? kontakt do mnie - 515 192 985 do koleżanki, która psa znalazła - Agnieszka - 791 313 777 i do koleżanki, u której piesek przebywa - Ania - 661 664 727 sprawa bardzo pilna, dziękuję. Iwonia -
Mam prośbę - zatelefonowałam do mnie koleżanka z Olsztyna. Kilka dni temu (30.06) znaleźli małego yorka lub pieska bardzo yorka przypominającego. Koleżanka nie mogła się nim zaopiekować, ale znalazła osobę, która pokochała pieska od pierwszego wejrzenia. Piesek miał wszędzie dredy, wyniszczony włos. Zaopiekowali się nim. Wykąpali, skonsultowali jego zdrowie. Dziś zgłosiła się osoba, która podobno jest właścicielem pieska. Chce psa z powrotem ale ! Koleżanka nie ma doświadczenia ze zwierzętami i potrzebuje kogoś, kto pomoże jej zweryfikować warunki życia pieska u pierwszego właściciela. Jest tam dwójka dzieci - 7 i 9 lat. To one "zgubiły" pieska podczas spaceru. Twierdzi, że piesek wygladał źle, bo w dniu zaginięcia padał deszcz? Pies miał dredy wymagające wygolenia. Koleżanka nie chce go oddać tym ludziom bojąc się o los pieska. Ja jestem w Krakowa i nie mam możliwości pojechać i sprawdzić dom. Pies ma teraz dobry dom, ale... nie minęło 14 dni od zaginięcia więc nikt nie chce działać pochopnie. Czy ktoś może nam pomóc? kontakt do mnie - 515 192 985 do koleżanki, która psa znalazła - Agnieszka - 791 313 777 i do koleżanki, u której piesek przebywa - Ania - [FONT="]661 664 727 sprawa bardzo pilna, dziękuję. Iwonia[/FONT]
-
Mam prośbę - zatelefonowałam do mnie koleżanka z Olsztyna. Kilka dni temu (30.06) znaleźli małego yorka lub pieska bardzo yorka przypominającego. Koleżanka nie mogła się nim zaopiekować, ale znalazła osobę, która pokochała pieska od pierwszego wejrzenia. Piesek miał wszędzie dredy, wyniszczony włos. Zaopiekowali się nim. Wykąpali, skonsultowali jego zdrowie. Dziś zgłosiła się osoba, która podobno jest właścicielem pieska. Chce psa z powrotem ale ! Koleżanka nie ma doświadczenia ze zwierzętami i potrzebuje kogoś, kto pomoże jej zweryfikować warunki życia pieska u pierwszego właściciela. Jest tam dwójka dzieci - 7 i 9 lat. To one "zgubiły" pieska podczas spaceru. Twierdzi, że piesek wygladał źle, bo w dniu zaginięcia padał deszcz? Pies miał dredy wymagające wygolenia. Koleżanka nie chce go oddać tym ludziom bojąc się o los pieska. Ja jestem w Krakowa i nie mam możliwości pojechać i sprawdzić dom. Pies ma teraz dobry dom, ale... nie minęło 14 dni od zaginięcia więc nikt nie chce działać pochopnie. Czy ktoś może nam pomóc? kontakt do mnie - 515 192 985 do koleżanki, która psa znalazła - Agnieszka - 791 313 777 i do koleżanki, u której piesek przebywa - Ania - [FONT="]661 664 727 sprawa bardzo pilna, dziękuję. Iwonia [/FONT]
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Witaj, nie mogłam dziś odebrać telefonu, byłam cały dzień w pracy. Jutro pojadę do Arika, bo mało prawdopodobne, że był drugi z raną w tym samym miejscu. Mam nadzieję, że mu się rana na boksach nie otworzyła. Dzięki za nakarmienie, nawet jeśli to nie był ARIŚ. -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
iwoniam replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Trzymam za was kciuki, nie miałam pracy jakiś czas, coś drgnęło, ale sama się pożyczam na swoje małe zoo. Podnoszę i rozsyłam rzecz jasna.. -
Nikt nie zadzwonił, :-( hm.. info poszło, wierzę, ze się uda...
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś u maluszka, schował się w boksie, długo go wołałam zanim wyszedł na wybieg. Ma u siebie 4 kolegów, cichutko podchodzi do krat, wita się, potem powoli odchodzi, znów podchodzi na wołanie skuczał i popiskiwał jak go do siebie wołałam.. To piesek z dużym serduszkiem.. a te potwory skazały go na więzienie... Rana na nodze dobrze się goi. Jest duża, ale jest okay. Co zrobić, kto go pokocha i się nim zaopiekuje? -
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
iwoniam replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
rozesłałam, barbarzyństwo, -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
wiem... jutro będę u niego w schronisku, nie męczylam już dziś BeatkiDz, bo ledwo mówi, gardło (krtań) jej zupełnie wysiadło. Odezwe się rano i będziemy decydować co i jak... Ten maluch już tyle przeszedł, nie może trafić w złe miejsce.. Szukamy kochającego domu. Wiele ludzi kocha... musi mu się udać.. -
Dzieki, jutro zobaczy je ok 1000 osób , nio może z 800 z jednej firmy. Trzymam kciuki
-
Iwop - jaki jest do Ciebie nr tel? zrobiłam mini ogłoszenie, ale podałam na razie numer swój, a nie ma jednak jak to do osoby, u której szkraby mieszkają
-
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
iwoniam replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maluchu, nie wiem ile masz długu, pogubiłam się, ja teraz nie mogę Cię wesprzeć finansowo, ale cały czas o Tobie myślę i rozsyłam info. Trzymaj się maluszku -
Przesyłamy "czochranie" dla malucha..
-
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
iwoniam replied to fizia's topic in Już w nowym domu
dziekujemy.. -
muszę sprawdzić kto poszukuje kociaka rudego, na pewno ktoś szuka, jej, oby się udało...
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
nikt nie dzwoni, nikt nie pyta.. :-( -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
iwoniam replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, powodzenia. To stadko goniące za małą to bbb. zły znak... Trzeba ją złapać, bo za chwilę będzie 10 biegających maluchów... Trzymam za was kciuki, u mnie nawet auto przestaje działać, nie mam jak wozić psiaków.. Mam nadzieję, że jutro będą lepsze wieści u was.. -
JUŻ W DOMU! MONA - całe życie za kratami, czekanie się opłaciło
iwoniam replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
zdjęcia sa ładne, bardzo ładne ogloście ja mam zoo, pewnie wiekszość ma w domu małe zoo. ale... zyczę Ci powodzenia Mona. i pozdrawiam od naszej Mony -kici ;-)