Jump to content
Dogomania

iwoniam

Members
  • Posts

    7087
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwoniam

  1. Zrobić Wam wydarzenie na FB?
  2. Czy zwierzaki mają wydarzenie na FB? jak nie to zrobić??
  3. to nieprawdopodobne, jak ludzie potrafią wyniszczyć zwierzeta.. Ludzie? nie bestie!
  4. Piraciku, dobrze, że u ciebie lepiej. Trzymamy kciuki za was wszystkich..
  5. Chłopak, główka do góry - na pewno Cię ktoś pokocha od pierwszego wejrzenia. będzie dobrze, nie smuć się..
  6. Amigo, podnosimy - nie pozwolimy, aby Cię tak bez opieki pozostawiono..
  7. [quote name='Lacia']hej, może pozbieramy kasę na transport Cezarka? Klaudus wiesz ile mógłby transport kosztować? I czy ten chłopak który zawsze do nas psy wozi miałby czas? wtedy z cezarkiem mógłby zabrać się jeszcze jeden psiak i przyjechałby do nas dwa..[/QUOTE] Gdzie ten transport ma być? skąd dokąd?? Może uda się coś taniej zorganizować. Dajcie znać pilnie - może byc tu lub na pw
  8. Biedny Jerry, nikt tu do Ciebie już nie zagląda, a Ty takim cudnym pieskiem jesteś..
  9. Mam kilka sztuk milgammy po mojej suni - umarła dziś :-( zawiozę Ci Iwonko do hotelu jak będę jechać, ale to kropla w morzu Jak coś innego zdobędę to też Ci przywiozę. Trzeba ją szybko brać z hotelu, pogoda się robi jesienna...
  10. zagłosowane, powodzenia i dajcie znać co u dziewczynek !
  11. :-( [*] Brunusiu, dziś odeszła moja ukochana sunia, rotka. [*] Strasznie ostatnio cierpiała. Biegajcie razem sobie za tęczowym mostkiem. Przytulam WAS oboje.. to takie niesprawiedliwe...
  12. Julinko, pozdrawiam Cię serdecznie i ściskam kochany piesku. Dziś odeszła moja domowa sunia ;( to niesprawiedliwe ;( ;( ;( [*]
  13. Biedaku - nikt chyba tu już do Ciebie nie zagląda. Mam nadzieję, że masz się dobrze. Ja Cię nie mam jak odwiedzić... Oby ktoś Cię tam wygłaskał..
  14. Nikt do mnie nie dzwoni, nikt mnie nie chce pokochać. podpisano - Arik.... :-(
  15. Dziewczyny, jak miałybyście możliwość to podrzućcie lub roześlijcie ten bazarek. Będę Wam bardzo wdzięczna. Każda złotówka na wagę złota, a rzeczy fajne: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213756-Bazarek-dla-Lenki-i-Bryzy-bizuteria-ubrania-inne-drobiazgi.../page3[/url]
  16. Byłam ostatnio w hoteliku - Jerry jest cudny ! tylko ciągle bez domku :-(
  17. Dziewczyny, jak miałybyście możliwość to podrzućcie lub roześlijcie ten bazarek. Będę Wam bardzo wdzięczna. Każda złotówka na wagę złota, a rzeczy fajne: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213756-Bazarek-dla-Lenki-i-Bryzy-bizuteria-ubrania-inne-drobiazgi.../page3[/url]
  18. Kochani, jak mielibyście możliwość to podrzućcie lub roześlijcie ten bazarek. Będę Wam bardzo wdzięczna. Każda złotówka na wagę złota, a rzeczy fajne: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213756-Bazarek-dla-Lenki-i-Bryzy-bizuteria-ubrania-inne-drobiazgi.../page3[/url]
  19. Dziewczyny, jak miałybyście możliwość to podrzućcie lub roześlijcie ten bazarek. Będę Wam bardzo wdzięczna. Każda złotówka na wagę złota, a rzeczy fajne: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213756-Bazarek-dla-Lenki-i-Bryzy-bizuteria-ubrania-inne-drobiazgi.../page3[/url]
  20. Trzymamy kciuki i prosimy o rozsyłanie [url]http://www.dogomania.pl/threads/213756-Bazarek-dla-Lenki-i-%C5%81aski-bizuteria-ubrania-inne-drobiazgi...?p=17559480#post17559480[/url] :-) z Lenką nie jest dobrze pod tym względem, że nie można jej bardziej pomóc. Ona ma świetną opiekę w hotelu. Najlepszą jaką można sobie wymarzyć. Dziś u niej byłam i dostała kilka prezentów. jest cudowna. Dziękujemy Amokowi za tak wspaniałą opiekę.
  21. Dziękuję, że z nim pracujesz. Na razie w sprawie adopcji telefonów brak ale... Wierzę, że mu się uda.
  22. Przykro to słyszeć :-( podnoszę pieskinkę, miejmy nadzieję, że i jemu i Arisiowi się uda
×
×
  • Create New...