Jump to content
Dogomania

iwoniam

Members
  • Posts

    7087
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwoniam

  1. Już wysyłam informację na PW, dziękuję za pomoc i za podnoszenie :-) Dzięki, że jesteście..
  2. wspaniale, że Kubusiowi udało się uzbierać pieniądze na operację Mam taką prośbę - jakby mógł mi ktoś pomóc w ogłaszaniu tych dziewczynek - http://www.dogomania.pl/threads/216999-ma%C5%82opolska-Daisy-i-Jag%C3%B3dka-wyrzucona-z-dzie%C4%87mi-w-dniu-gdy-si%C4%99-oszczeni%C5%82a..Domku-! Ja mam kłopoty finansowe, a tu.. jedna wpłata na 30 zł :-( idzie się załamać. mam też tę dziewczynkę z oczkiem do usunięcia - http://www.dogomania.pl/threads/216734-Suka-i-pi%C4%99%C4%87-szczeniak%C3%B3w-ulicy!-Zbieramy-ka%C5%BCdy-grosik-aby-im-pom%C3%B3c!/page2 - i też... wpłat jak na lekarstwo, a jeszcze się u niej pojawiła parwowiroza i powoli z niej wychodzi.. Mam kilkanaście zwierząt w domu; żyję już z pożyczonych pieniędzy - domek mają u mnie, są bezpieczne... to każdy ma "problem z głowy" :-( jeśli mógłby mi ktoś pomóc z ogłaszaniem..może jakieś allegro, cokolwiek.. Będę bardzo zobowiązana.
  3. Jeśli macie KOGOKOLWIEK kto chciałby mieć małego pieska - rocznego lub szczeniaczka... to Daisy i Jagoda szukają domków... Jagoda nie będzie duża.. U mnie jest już spore przepełnienie, a sami widzicie - nawet nie mam jak zwierzaków odizolować... Może znajdzie się ktoś dla kogo Jagoda i Daisy będą tymi jedynymi na świecie... :-)
  4. Tunia ma się lepiej - odpoczywa, dużo śpi, ale jest lepiej. Daisy dobrze - maleństwo - nie wiem... nie wygląda na chorą, ale kicha...
  5. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6334836621/][img]http://farm7.static.flickr.com/6035/6334836621_451d12d4c0.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6334836621/]Jagoda na smileyu [/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  6. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6335592060/][img]http://farm7.static.flickr.com/6228/6335592060_73fae0d4e7.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6335592060/]Bawię się z mamą[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  7. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6334830379/][img]http://farm7.static.flickr.com/6057/6334830379_c90f376159.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6334830379/]mój pierwszy posiłek..[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  8. Dziewczyny dziś mają się dobrze. I Daisy, i maleńka Jagoda i Tunia..surowica działa...
  9. Biedny psiak, okropne ma te odparzenia na 1 stronie... powodzenia dziewczyny - ja sama mam długi i jeszcze parwo w domu... :-( a jak tak patrzę na te ostatnie zdjęcia to są raczej owrzodzenia już, nie tylko odparzenia. Miałam w domu sparaliżowaną Adę - sudocrem pomagał bardzo. biedactwo...
  10. Ładnie Gacuś wyglada - i waga - też się poprawiła Znacznie ! :) wspaniałe wieści !
  11. Tak tylko przypominam, ze Cliff ma też watek na FB - http://www.facebook.com/event.php?eid=204213486306198 może uda Wam się kogoś jeszcze zaprosić - dla info osób, które boją się FB - obsługa FB jest minimum 3 x łatwiejsza niż dogomanii! Zalogujcie się i przekonajcie! warto !
  12. Niewiarygodne prawie, że Andzia nie ma jeszcze stałego domku. Jest przepiękną sunią i ma wspaniałą galerię, Wrzucam na FB
  13. Omi - jest jeszcze jedna sprawa z tymi biegunkami - może to drobiazg, ale często pieski mają tak, że np. zjedzą kawałek patyczka (a drewno ma powiedzmy właściwości lekko rozwalniające) i już luźna lupka gotowa. Mika nie musi być chora - może jest po prostu wrażliwa. Jest wiele takich przedmiotów, których tylko lizanie może wywołać biegunkę. Sądzę, że można ją ogłaszać - z danymi. Dr Szpeyer mówił, że Mika ma się dobrze. Nie ma co zwlekać, bo nie jest powiedziane, że Mikunia znajdzie domek pierwszego dnia (oby!), a jeśli to nowy, WSPANIAŁY właściciel na pewno się nią zaopiekuje i jej nie skrzywdzi.. [quote name='omi']Wyczyściłam skrzynkę. Nie podaję jeszcze danych kontaktowych, ponieważ Mika nie jest zdrowa. Jutro idę z nią do doktora Szpeyera. Ma być szczepiona, ale nie wiem, czy dopuszczę do tego. Ona ma biegunki z nie wiadomo jakiego powodu. W jeden dzień ma apetyt, w drugi nie. To nie jest przecież normalne. Omi wcina WSZYSTKO z apetytem, po niczym nie ma biegunki, kupsko piękne- bo tak powinno być u zdrowego psa! Chciałabym zrobić jej jakieś badania diagnozujące przyczynę biegunek i sama nie wiem jakie? Ostatnie badania miała robione zaraz po urodzeniu szczeniąt, czyli na początku października.[/QUOTE]
  14. wspaniale, że się udało powodzenia ! ;-)
  15. Nio, cichutko u Ciebie maluszku... :-( Ariś - wstawaj - walczymy o domek !
  16. Nio, i to nam się wszystkim podoba :-) uściski pieseczku kochany ! [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9878/gam5.jpg[/IMG][/QUOTE]
  17. [url]http://www.flickr.com/photos/iwoniad/?saved=1[/url] pod adresem koszt- rachunki wet
  18. Wojtuś - tak od razu pisze póki pamiętam - w związku z chorobą Tuni jej operacja na pewno nie odbędzie się 25-26.11.2011r. Będziemy musieli z tym poczekać do jej całkowitego wyzdrowienia i momentu, gdy nabierze sił. Tunia chce jeść - nie może jeść. Biedna... Ważne, że nie jest gorzej. Przeszła kilka razy po mieszkanku, inne pieski leżą sobie obok.
  19. Okay, napiszę - dzięki numer konta do wpłat wysłałam na PW dziękuję [quote name='Ladymonia0610']Proszę o nr konta na pw. Słuchajcie napiszcie do Kundelkowej Skarbonki o pomoc finansowa ..POMOGA![/QUOTE]
  20. Mam nadzieję, że było tak, że ktoś kiedyś (inna osoba) miała i może z przejęcia, a może z jakiegoś innego powodu pomieszały się numery tel. Dziękuję Elik za wszystko.
  21. Szkoda, że tak ktoś namieszał... :-( ale najważniejsze, że jest !
  22. tak, juz napisałam na tym drugim wątku - [url]http://www.dogomania.pl/threads/216734-Suka-i-pi%C4%99%C4%87-szczeniak%C3%B3w-ulicy!-Zbieramy-ka%C5%BCdy-grosik-aby-im-pom%C3%B3c!?p=17978592#post17978592[/url] 606133... telefonuję do Ciebie, bo mam już Twój bezpośredni nr tel, masz zajęte/info, że rozmawiasz. Będę próbować jeszcze
  23. Emilia - już Ci odpowiedziałam na PW Ela rozmawia przez telefon, ale pewnie oddzwoni. zastawaniem się teraz kto kompletnie pomieszał osoby/ nr tel itp.
  24. Kiedyś jak potrzebowałam surowicę to otrzymałam info od dziewczyny - powiedziała, że to właśnie jest Elik i ona surowicę ma. Wierz mi - pierwsze co zrobiłam jak zobaczyłam kupkę z krwią i śluzem to dzwoniłam do dziewczyn - Salibinkę chyba w nocy nawet obudziłam. Dostałam info, że surowicy nie ma. Międzyczasie byłam już na Centralnej, a biedna salibinka walczyła na Dogo i FB... I nikt nic nie miał. Jeśli nr tel do Elik ktoś ma to proszę o info na PW. Ja surowicę potrzebuję. Często mam w domu małe pieski, kotki..
×
×
  • Create New...