-
Posts
7087 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwoniam
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Szkoda. Ale moze wodno-ladowy też zalapie na domek ? A co z domkiem Daisy i Jagodki. Coś sie wyklarowało ? Iwoniam, szybkiego powrotu do zdrowia życzę.[/QUOTE] Żółw domek znajdzie, znajdzie :) na pewno to żółw ostrogrzbiety wieści - niestety nie.. cisza.. robię dziś ogłoszenie na FB, bo czekanie działa na ich niekorzyść Dzięki.. zaraz będą wydarzenia na FB -
7 psów w Krakowie - zbieramy każda złotówkę na karmę i weta!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[INDENT]wydarzenie: [SIZE="6"]wchodzić wchodzić ![/SIZE] [url]http://www.facebook.com/events/355964731083843/?context=create[/url][/INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223868-Krak%C3%B3w-7-ps%C3%B3w-w-typie-owczarka-niemieckiego-przerzucane-z-miejsca-na-miejsce..?p=18739525#post18739525"][/URL] -
7 psów w Krakowie - zbieramy każda złotówkę na karmę i weta!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[SIZE="4"][B]wydarzenie Brutusa na FB:[/B][/SIZE] [url]http://www.facebook.com/events/158377890931636/?context=create[/url] wchodźcie i rozsyłajcie ! zaraz będzie wydarzenie dla szczeniaków! -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
iwoniam replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.facebook.com/events/213609565389520/[/url] [SIZE="7"]Zapraszam do ogłaszania !!![/SIZE] -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
iwoniam replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.facebook.com/events/164194497021665/[/url] [SIZE="7"]zapraszam na FB[/SIZE] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Odpisałam :), tylko to jest żółw wodno-lądowy. Będę robić zaraz ogłoszenia pieskom - ostatnią dobę przespałam - zbyt jestem chora, aby sobie siedzieć i pisać, niestety...:( -
7 psów w Krakowie - zbieramy każda złotówkę na karmę i weta!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
nio, cichutko się zrobiło u psinek.. -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
iwoniam replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
zrobie dzis zatem :) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
w sumie tak - fakt - on nie jest bardzo problemowym zwierzem ale domku szuka ;) [quote name='barb']Iwoniam, czy żółw też poszukuje domku? Pytam bo kiedyś Arielka chciala przygarnąć żółwia.[/QUOTE] -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
iwoniam replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
czy pieski mają aktualne wydarzenia na FB? -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
iwoniam replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Uściski dla maluszków ! -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614931209/][img]http://farm8.staticflickr.com/7162/6614931209_8a31c8b335.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614931209/]neronek spioch[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614935047/][img]http://farm8.staticflickr.com/7007/6614935047_25ea83d55c.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614935047/]Blizenki po pogryzieniach = odrośnie sierść[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614939505/][img]http://farm8.staticflickr.com/7175/6614939505_b61e7501a2.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614939505/]Mikrus= oczko prawe[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614944283/][img]http://farm8.staticflickr.com/7011/6614944283_7f1e3a13f3.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614944283/]MIkrus - [/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614948587/][img]http://farm8.staticflickr.com/7035/6614948587_33ce30e5a1.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614948587/]Tunia- oba oczka, [/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614954585/][img]http://farm8.staticflickr.com/7172/6614954585_f46db127f6.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614954585/]MIkrus - oczko lewe[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614958771/][img]http://farm8.staticflickr.com/7169/6614958771_784749e81b.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614958771/]Mikrus oczka 2[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614889573/][img]http://farm8.staticflickr.com/7169/6614889573_52f003d410.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614889573/]Tunia i staruszek Neronek ;)[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614891853/][img]http://farm8.staticflickr.com/7027/6614891853_2568b83e9d.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614891853/]Daisy[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr wiem.. ciut jest bezwstydny ;) [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614895071/][img]http://farm8.staticflickr.com/7010/6614895071_d7bafd0e31.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614895071/]Mikrus[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614919221/][img]http://farm8.staticflickr.com/7164/6614919221_d5cb94fb30.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614919221/]Moja ukochana Neri[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614925651/][img]http://farm8.staticflickr.com/7173/6614925651_75de7ef4be.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614925651/]Jagoda najedzony spioch[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
ważna sprawa otrzymałam 50zł od ewu - dla moich podopiecznych - dziękuję bardzo. Pieniądze w 1/3 sfinansowały sterylizację Daisy, raz jeszcze Dziękuję ! -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
ha, napisałam na innym wątku szczegółowo Daisy - ma się dobrze - teraz toczy walkę z kubraczkiem o jego zdjęcie - na razie wygrywa Iw i kubraczek choć dziś, z pomocą Tuni i Jagody, rozwiązały 2 z 4 sznureczków - spryciary. ;) Jagoda - już jest super. je, bawi się, i więcej je ;) kupka już dobra, u szkielecika też właśnie na niego poluję; chcę mu zrobić zdjęcie i zobaczycie jaka jestem zdolna ;) oczko już wygląda suuuper, a i sam Mikrus przytył i od 2 dni nie miał już ani jednej rzadkiej qpki. Jagoda właśnie na mnie usnęła. śmieszne - zrobiła siku (robi czasem ale na szmatkę), a później się rozpędziła w zabawie z Tunią i w tej brudnej szmatce się zatrzymała - brudas mały, hehe więc już jest "grzbietowo" wykąpana. Leży i sapie ;) Wczoraj pól nocy przespała u koleżanki na kolanach, która jest w niej zakochana. Ona nie może Jagody wziąć :( Do Oli164 napisałam wiad na Pw - może będziemy mieć wkrótce pięęęęekne zdjęcia od niewątpliwie zdolnej koleżanki ! Ok, idę polować na MIkruska oczko ! :) [quote name='wojtuś']I ja nie pytam:) choć po cichutku czekam na info;) Ale super z tymi zdjęciami:loveu:[/QUOTE] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Na razie nic jeszcze nie jest potwierdzone, ale jeśli by się udało byłoby WSPANIALE ! [quote name='mmd']To dziewczynom szykują się domki? :) Byłoby wspaniale tak na dobry początek :)[/QUOTE] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Tak czy inaczej dziękuję za wiadomości. ja mam w rodzinie fotografów; niestety wszyscy strasznie zapracowani, czekam na odpowiedź w sprawie Daisy i Jagody; może się uda, Byłyby obie w jednej miejscowości, w dwóch dokach ale u jednej rodziny. Oby się wszystko udało, bo maluszki muszą znaleźć wspaniałe domki ! -
7 psów w Krakowie - zbieramy każda złotówkę na karmę i weta!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Tak, na ogłoszenia nie ma odzewu :( ale może teraz, po nowym roku coś się poprawi ! ;) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dzię - ku - je - my ! :)))) -
SZAKI po przejsciach, juz w DS - dlug pozostal....!
iwoniam replied to krakowianka.fr's topic in Już w nowym domu
dziękujemy za wszystko ! -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wiadomość Daisy ma się... tak sobie - nie idę dziś poza dom na żadną zabawę; dzieci wymagają opieki. Jak ma ktoś ochotę przyjść to zapraszam - dla każdego piesek/kotek do towarzystwa na pewno się znajdzie ;) malunia dostała leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, ale... wiem, że taki zabieg to dla pieska jednak nic przyjemnego.. Wszystkiego Dobrego dla Was ! Dzięki za info i czujność - > [quote name='barb']Zobacz Iwoniam info o dt w Krakowie - na miesiąc, może moglabyś umieścić jednego pieska? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220258-dom-tymczasowy-Kraków?p=18296894#post18296894[/URL][/QUOTE] -
wiecie..jedno z moich maleństw dziś było sterylizowane. Trochę się pokomplikowało, ale już jest dobrze. malunia śpi i... ja dzięki jednemu, małemu szkielecikowi też mam całe zoo do odrobaczania.. Najpierw, po podejrzeniu parwo, nosówki i wszystkiego innego (szkielecik spędził kilka tyg w pseudoschornie w Olkuszu) podaliśmy surowicę; nie było czasu na odrobaczanie, a poza tym z niego się wręcz lało, a teraz.. Teraz trzeba się odważyć, ale niestety.. już wszystkim, bo mi tu psiak saneczkowanie urządza i to na 100 % nie gruczoły.. ech do nowego roku czekać muszę, wszak finanse mocno zdebetowane.. ps. cieszę się, że Bazarek mmd tak fajnie się sprawuje !