-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
[quote name='tula']Kurczę dopiero przeczytałam że Zuzia ma jechać do domku:multi::multi:, ale fajnie:lol: A to ta pani z Bielska -Białej ją adoptuje? Jak byłam na turnusie z synem to przesyłałam jej zdjecia Zuzi na maila bo mnie prosiła, ale nie wiem czy to ta sama osoba, zresztą najważniejsze że sunia trafi do dobrego domku, bo jak Ty go Marlenka wybrałaś to musi być dobry:loveu:[/quote] Tak to Pani z Bielska Białej . Nie wiem czy to dobry domek , ja mam nadzieję że tak ale to się okaże . Mam nadzieję ze dobry , ale wiesz Tule ze ciążko to sprawdzić , nigdy do końca nie mamy pewności czy dom będzie dobry czy nie . To się dopiero okaze . Ja mam dobre przeczucie i mam nadzieję że się myle
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ponka1']bardzo wyraźne te zdjęcia oczka Tupcia i te podniebienie:shake: czy można zrobic aukcję cegiełkową na allegro? można fundację poprosic by urzyczyła nam swojego konta. Może Koci Świat poprosic o użyczenie. to są bardzo duże koszty leczenia nie damy rady po prostu...:-([/quote] Ponka damy radę :multi:przed chwilką dzoniła do mnie Ketunia , jej siostra zapłaci 1000 zł za operację Tuptusia. Jeśli może ktoś zrobić allegro cegiełkowe żeby była kasa na leczenie po operacji wiadomo że na jednej wizycie się nie skończy to bardzo proszę . Ponka zmień tytuł prosze może wiećej ludzi przyciągnie . -
[quote name='mgie']Coś mi się ubzdurało,że to dzisiaj Zuzia miała do domu powędrować,a to w sobotę wielka przeprowadzka:cool3:[/quote] To dziś ma być ten wielki dzień , czekam tylko na info że Pani Monika wyjechała już z domu . Jednak "parę " km ma do przejechania.
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Wczoraj zdjęcia Tuptusia zostały wysłane do weta , później dzwoniłam i jak się okazało potrzebny będzie implant czy cos takiego żeby mu " zakleić" tę dziurę w pyszczku. Wetka ma się zorientować jakie są ceny takich impantów wtedy musimy podjąc decyzję bo leczenie będzie baaardzo drogie. Samo zatkanie dziury może być to koszt nawet 1000 zł . Ale to też nie jest jeszcze potwierdzone. Natomiast jeśli chodzi o oczko to jeżeli nic po gałce ocznej nie zostało to w grę wchodzi tylko zszycie , jeśli zaś zostało to potrzebne będzie patroszenie ale tutaj koszty nie będą wielkie zależy co będzie dziś zadzwonie do tej wetki i spytam czy szukała implantu a Wy przemyślcie co robimy bo kasa ogromna potrzebna -
Warka-Porzucony pudelek -na ulicy -DT potrzebne na wczoraj !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']I co z psiakiem?[/quote] Znikł niestety. -
[quote name='sleepingbyday']to chyba nie gorzów, ale w sumie ne tak znów daleko. marlenka mi mówiła, ale na śmierć zapomniałam.... najlepiej byłoby dwie wizyty za jednym razem uskutecznić... kaja, byłoby świetnie, jakby ci sie udało.[/quote] Już podałam Kai miejscowośc na PW
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Kto zrobi nowe ogłoszenia??? Idę ściągnac Mgie ona jest boska jeśli chodzi o ogłoszenia. Jednego nie rozumiem pies 2 miesiąc w hotelu bez stałych deklaracji na opłaty , a Ty Ponka nie pilnujesz ogłoszeń??? Przypominam że to Ty założyłas wątek i to Ty jesteś odpowiedzialna z psa. Ketunia jest skarbnikiem , a Ty powinnaś pomóc zebrać kasę na hotel , a tymczasem sobie piszesz że ogłoszenia trzeba odnowić . -
[quote name='mgie']A mnie ciarki przeszły jak zobaczyłam ranę Kazika. :-( Który/która mu to zrobiła :mad:[/quote] Pewna nie jestem ale bym zwaliła to na Korsę . Ja nie wiem mi się wydaje że po sterylizacji się zrobiła bardzo wredna . Ale teraz już rana sie goi i Kazik bryka jak sarenka .
-
[quote name='__Lara']marlenka, to masz nową lokatorkę/lokatora???[/quote] Kazik tak , sunia na szczeście nie . Ja to zamiast patrzeć przed siebie jak jadę samochodem to się rozglądam aż mi się kiedyś ta głowa ukręci , no i zobaczyłam coś rudego , dużego z czarnym nochalem. To się zainteresowałam . Sunia tam koczuje , to jest pusta działka i jakieś ruiny , ale własciciel działki zaszczepił ją żeby nie zaciązyła i ma ją zabrac do siebie jak się wprowadzi do nowego domu . Już raz ją wziął to nawiała , a teraz ma nadziję że jak będa ludzie to zostanie . Myslę że na początku października trafi do budy psiaczek . Ja mam do kolesia namiar więc mu nie popuszczę :evil_lol:. Ale Lara jak chcesz to dla Ciebie mogę znaleźć jakiegoś fajnego psiaka :cool3:
-
Biedny Kaziu doznał kontuzji w walce z psem przegrał [IMG]http://images50.fotosik.pl/199/e789e24672830fedmed.jpg[/IMG] A tutaj słodziak [IMG]http://images48.fotosik.pl/198/58ef0f6c55f73a72med.jpg[/IMG] Acha zapomniałam poinformować że Kazik zostaje u nas . Dziękuję Mgie za ogłoszenia i proszę Cię o skasowanie ich .
-
To jest sunia około 8 miesięcy. [IMG]http://images42.fotosik.pl/110/1ff8358d03376be0.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/199/81e0e6399a5f759emed.jpg[/IMG]
-
Ja taka fajna jestem , a tu nikt nie zagląda:mad: [IMG]http://images46.fotosik.pl/198/c32f3430ff67058a.jpg[/IMG] Zjem aparat i już mnie nie zobaczycie [IMG]http://images45.fotosik.pl/199/5b5e8256b9e5ba2f.jpg[/IMG] Co się tak dziwnie na mnie patrzysz???:diabloti: [IMG]http://images43.fotosik.pl/198/ce54bb2cdd2e950bmed.jpg[/IMG] Obszczekam Cię i po co Ci to ??:evil_lol: [IMG]http://images40.fotosik.pl/194/211bf97b746f6eedmed.jpg[/IMG] Oddaj tego porka Barak [IMG]http://images48.fotosik.pl/198/cf7ecdc4053f7b63med.jpg[/IMG]
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ponka1']linki do ogłoszeń są podane na pierwszej stronie, trzeba je po prostu wznowic.[/quote] A od kiedy sa one nieaktualne??? -
[quote name='Kaja i Aza']Marlenka, gdzie sie podziewasz? Pisalas, ze p.Ala zna numer telefonu do domu, w ktorym jest Norka, mozna te wizyte poadopcyjna umowic?[/quote] Jestem , tak Ala ma telefon do tej Pani. A jest ktoś chętny do zrobienia wizyty?? Bo pytałam tyle razy i nikt się nie zgłosił . Kto pojedzie???
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Ja czekam na zdjęcia od Jamora japy i oczka psiaka. I dopiero będziemy wiedzieć jakie to będą koszty . Mam nadzieję że w tym tygodniu sie wszystko już wyjaśni i Tuptuś trafi do lecznicy na leczenie. CVo z ogłoszeniami ?? Gdzie są umieszczone jeżeli takie są ?? -
Uffff to śmierdzące co leży w rowie to nie jest Kropka, widziałam Kropkę w sobotę wieczorem jak odebrałam męża z pracy i wracaliśmy do domu leciała sobie z "watachą " jakby nigdy nic . Zachamowałam , wyleciałam i mówię " kropa, kropeczka chodź " a ona totalna olewka i dyla jak najszybciej . Z nia była sunia którą dokarmiam , SBD się śmieje ze Kropa ją uprzedziła jaka ze mnie małpa że najpierw karmię a poźniej w niewole biorę . Nie wiem czy uda ją się namówić na powrót , bo teraz wróciła do starych nawyków.
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszkal2']tak powiedziała.[/quote] Byłoby świetnie . Bo psiak nie ma stałych deklarcji na hotelik więc z miesiąca na miesiac będziemy musiały wyjść na żebry na dogo + bazarki. No i leczenie nie wiadomo ile . Agnieszka jak będziesz potrzebowała numeru konta to Ketunia zbiera kasę na Tuptusia . Ponka ją " zrobiła " skarbnikiem więc popros ją o numer konta. I Tuptus dalej szuka domku. -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszkal2']tak właśnie zrobiła,chce pomóc finansowo[/quote] Agnieszka to znaczy że ta Pani z kanady chce pomóc finansowo Tuptusiowi??? -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ponka1']szkoda, bo tam jak w raju....naprawdę szkoda:-( telefon odnośnie psa jako sygnalizatora jaki dostała Okta jest naprawdę żenujący i pani która mówi że ona naprawdę nie jest zła tylko pies był nieusłuchany i w końcu pociąg go zabił bo tory obok domu a jej sarenka mądrzejsza bo do torów już nie dochodzi powala na łopatki....[/quote] Nie no ten dom odpada na stówę . Niech Pani sobie maskotkę kupi albo poda adres to jej wyślę . Tuptusia nie dostanie :angryy:. Ponka a jakby ta Pani z Kanady miała jednak ochotę adoptować psiaka to Szarlotka by mogła zrobic wizytę przedadopcyjną . -
depresja, dom albo smierć - piękny rotek poddał się... MA DOM!!!
marlenka replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja . Wiecie co jest rzeczywiście fundacja Rottka ale jak wszędzie mają oni ograniczone fundusze i full psów w hotelach , a adopcje wiecie jak idą ??? Szczególenie rottków takich groźnych i agresywnych wielkich psów :diabloti: Iwona jakbyś chciała to mam telefon do preses tej fundacji mogę podać , może akurat pomogą można spróbować . -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Wczoraj nie odpalałam kompa - jak urlop to urlop, ale dziś mnie korciło zeby zajrzeć na dogo i najpierw mi gały wyskoczyły na wieść że Tuptuś gdzieś daleko będzie miał dom i oby jak najlepszy i jak najszybciej ( szarlotka , rób wizyty poadopcyjne żeby nam chłopaka nie rozpuścili:evil_lol:) a później oplułam monitor tak parsknęłam śmiechem że Tuptuś kogos z bani czy jakies inne rzeczy. Ponka daj znać kiedy Pani przyleci do Polski po psiaka i jak możesz to jakiś telefon do tej Pani na PW albo do tej dziewczyny z Wrocka -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']Dalej, która z was skontaktuje się z tymi weterynarzami podanymi przez Jamora? Nie ma co czekać... A co jest tak konkretnie z oczkiem? paprze się? (sorry, ale nie przeczytałam dokładnie całego wątku :oops:)[/quote] Już dzwoniłam do weta i do Jamora. Po niedzieli będą zdjęcia dokładne oczka i rany po kosci , wyślę je do lecznicy i dowiemy się co można zrobić i za ile . Jeśli będzie trzeba zabiore psa do nich osobiście , mamy z Tuptusiem jeszcze "wdepnąc " po kasiorkę do kolegów :evil_lol: co mi obiecali - wyssamy z nich każdego grosika. -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Tuptusiu do góry !!!!! -
Miodzio teraz Ozzy już w nowym,cudnym domu!
marlenka replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Śliczny , maleńki pisaczek ile ich jeszcze będzie znalezionych???? -
[quote name='gameta']No czekam na pomyslne wieści... Kropy przypadkiem niet ?[/quote] Niet :-(:-(:-(:-(