-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Będę jutro u Tuptusia to sie wszystkiego dowiem , Jamor wpadnę po puszki bo mu się jedzenie skończyło i chłopak głoduje. -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
marlenka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki tyle chetnych domków dla tych szczeniąt było , ja szukam domków (DT) dla sczeniaków po Bokserce i zwykłej małej kundelce /. Obie zostały zauwazone ze szczeniakami , jak juz na uspienie było za późno . Maluchy mogą być odłaczone od matki za okolo tydzień lub dwa , czy ktoś będzie zainteresowany ??? -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Jak juz mi się udało wejść na dogo to podrzucę Warecką parówkę -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Nugacik pozdrawia cioteczki -
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anciaahk']Marlenko czy potrzebne jest jej allegro.[/QUOTE] Tak poprosze -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Mamy jakąś gazetę " Nad Wisła " ale kto się tym na dobrą sprawę zajmie?? I co oni napiszą i co dalej , będzie to samo . -
[Warka] Potrzebna pomoc w złapaniu bokserki
marlenka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']nie mam pojecia, jaki tu straszak wymyslić. Jak nie chce, to nie da, takie jest rozumowanie tych wiejskich mędrków. Rzeczywiście, postraszyc "Interwencją" albo innym programem, wójtowie boja sie takich mediów, bo wiele spraw nie robią dobrze i zgodnie z prawem, a nuz coś innego TV wywącha :cool1:[/QUOTE] Wiesz co oni mają wszystko głęboko ... nie boją się niczego , może dlatego że nikt nigdy jeszcze na nich TV nie nasłał . Ja już z jednym wójtem walczyłam i w końcu sobie darowałam ... bo nie dość że non stop dzwoniłam i nigdy nie było nikogo kompetentnego to jeszcze na koniec dostało mi sie tak że odechciało sie naprawdę wszystkiego ... i może to był błąd ale dałam sobie spokój , więc z nimi jak walka z wiatrakami ... nie wiem co zrobić teraz można bez problemu zabrać sunie i maluchy ( bokserkę) tylko nie ma za co - bo nikt nam nie przyjmie za darmo psów . -
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
marlenka replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Ja to bym takiego sku... wykastrowała , na żywca żeby nie płodził więcej dzieci które po nim moga przejąć głupote . -
Jestem i ja. Nałogowa palaczka . łącze się z Wami i od dzis próbuje , może się uda połączyć przyjemne z pozytecznym .
-
Lucky odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj Maleńki [*]
marlenka replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I ja się nie dziwie że mu służy dobrze ze dziewczyny go oddały , przynajmniej ma szanse na godne życie . -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']bokserka mix ma 5 szczeniakow ,odlowic ma kto tylko nie ma kto zaplacic za to[/QUOTE] No właśnie , o to chodzi , że nie ma kto za to zapłacic . A ja zupełnie nie mam pomysłu jak przynajmniej spróbować wójta zmusić żeby koszty wziął na gmine przecież sa na to pieniądze nie daje ze swoich . -
Lucky odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj Maleńki [*]
marlenka replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
prawda ??? Tylko tydzień a on i przytył i nie sika w domu i prawie sam biega . I to tylko tydzień :crazyeye: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='joanna83']Marlenka dzieki :loveu: CoolCaty napisz prosze czy maluch ma juz komplet szczepien? (Podobno Ty wiesz najlepiej) [SIZE=4]Potrzebny transport z Boguszyc do Warszawy w tym tygodniu, najlepiej w piatek w dzien Moj TZ moze odebrac psiaka w piatek na Woli ok godz 14-15[/SIZE][/QUOTE] Asia ja Ci proponuje wziąc z 5 szczeniaków na Dt , w Twoim tempie to dwa tygodnie i Białystok będzie Cię znał cały :evil_lol: -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Wczoraj rozmawiałam z Alą i wiecie co nasza Boksia znów ma małe , 4 szt ( chyba ze coś pomieszało mi się ) maluchy mają juz tydzień czasu zaczynają otwierac gały , Ala dopiero się teraz o tym dowiedziała , są szanse odłowienia bokserki bo siedzi z maluszkami , ale nie ma kto tego zrobic . Prócz niej jest jeszcze jedna sunia która ma 6 szt małych szczeniaków , tez za późno na eutanazję maluchów . Co robić z tymi kluchami to w sumie 10 szt małych piesków i 2 mamuśki . Ale nie wie co z nimi robić , nie może zabrać wszystkich szczeniąt do siebie , dopiero Czesio jej znalazł dom, nie da rady z 2 matkami karmiącymi i 10 szczenietami . Wójt nie chce nic z tym zrobić , wszystko ma głeboko gdzieś . Ale sama próbuje walczyć z nim ale nie daje już rady , on nie chce zapłacić za odłowienie psów i tyle . Może ktoś ma pomysł , jakikolwiek , cokolwiek , jeszcze 2 tygodnie i szczeniaki będą wyprowadzone przez ich matki a za pół roku będzie ich dużo więcej . -
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
No tak i dalej cisza :shake: Do góry maleńka , -
Sara- ślicznotka z boguszyc - MA JUZ DOM!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz'][B]Sara [/B]ciągnie na smyczy jak tylko może najmocniej. :) Ma dziewuszka energi za dwie takie psice. :lol: Do swojej pani podchodzi bez obaw, natomiast do pana pozostaje w dużej rezerwie. Nawiasem mówiąc wszystkie psy z Ostatniej Szansy, które były w moim domu mają złe wspomnienia związane z mężczyznami. :cool1: Najgorzej było z [B]Leną[/B]. Ta robiła qoopę pod siebie na próbę kontaktu ze strony dobrze zbudowanego mężczyzny, nawet po wielu tygodniach. Na cherlaków nie zwracała wcale uwagi. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/piekna-madra-lena-z-ostatniej-szansy-ma-kochajacy-dom-134202/[/URL][/QUOTE] O matko co Ty mówisz ??? Jak bylismy z nią na spacerze to wyrywała się tylko wtedy jak jechał szybko jakis samochód , i mojego TZ absolutnie nie omijała , wręcz przeciwnie .