Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Dada wyslij mi zdjęcia maluszków na maila [email][email protected][/email] tych które są do adopcji z którkim opisem i gdzie który jest
  2. [quote name='auraa']Może uda się Baraczkowi? Trzymam kciuki![/QUOTE] Zobaczymy czy się uda ja musze być pewna że to TEN dom inaczej nie dostaną Juniora
  3. [quote name='auraa']Tak pamiętam, że dzwoniłaś i mówiłas, że nie ma nikogo. Rozważałyśmy co zrobić. Wicewójt miał byc następnego dnia. To co się dzieje w tej gminie, to skandal.[/QUOTE] Dlatego może najwyższy czas coś z tym zrobic
  4. [quote name='sleepingbyday']NIE ODPUŚCIC DRANIOWI! jak sie teraz odpuści, to będzie wiedział, że może machac reka na te sprawy, bo ludzie daja mu spokój. Masz jakiś pomysł ? Ja bym bardzo chciała narobić mu koło d... ale nie wiem jak dlatego chce żebyście mi pomogły .
  5. Mialam telefon o Baraczka , jedziemy dzis na wizytę w Sułkowicach i zobaczymy co z tego wyjdzie .
  6. [quote name='mtf zalesie']tego dnia jak dzwonilam do gminy wojta i chyba zastepcy nie bylo bo byli caly dzien w warszawie,a pani od psow bezdomnych chyba na zwolnieniu czy nie wiedziala z kim gmina ma umowe wiec nikt nie mogl podjac decyzji co z psami[/QUOTE] Masz zapchaną skrzynkę , próbuje wysłac Pw i nie daje rady
  7. [quote name='Piromanka']przeslij na [email][email protected][/email] Moze sprobowac cos sklecic, tylko co ma byc terscia tego listu? Ps. Pamietasz masza ostatnia rozmowa tel.? Mowilam Ci o moim Misiu... Wczoraj przeszedl szereg badań. RTG, badanie krwi itp. Okazalo sie, ze: - ogromne zwyrodnienia kregoslupa -zaawansowana dysplazja -guz sledziony Dzisiaj bedą wyniki krwi i okaze sie co jeszcze do kompletu...[/QUOTE] oo matko to jednak dysplazja ??? jeszcze guz :( biedny misio .
  8. [quote name='Piromanka']Ja bym nie odpuściła gościowi, który jest urzędnikiem panstwowym, pelni funkcje publiczne, i mówi do czlowieka: odpier....ol sie od mojej gminy. Nie ma litości dla takich lamusów. W jaki sposób tan Pan co zadzwonił może pomóc? Bo od tego chyba wszystko zależy...[/QUOTE] Moze powiedziec publicznie wszystkim że to on znalazł szczeniaki i że zgłosił je wetowi , MTF może potwierdzić że dzwoniła do gminy i nie było z kim rozmawiać , ja mogę wziac biling za telefon ile razy po ile minut dzwoniłam do nich . Toz mi odpisał żeby wystosowac pismo do wójta i do nich tylko ja za bardzo nie wiem jak to napisać . Moge Ci wysłać na PW treść tego maila i może pomyślisz przez wekend , moze coś wspólnymi siłami zdziałamy pojedyńczo trudno .
  9. Czekamy na nowe zdjęcia Luckiego . Kasiu opiekunkow psiaka - ciotki na zdjęcia czekają :)
  10. [quote name='Kostek']i jego tez nie chcesz pociagnac za fraki? nie mowie ze Ty masz sie zajac po prostu wg mnie musi to byc ktos kto ma blisko zeby w razie gdy tv przyjedzie mozna z latwoscia podskoczyc i sie naprodukowac na wojta[/QUOTE] Ten z Chynowa już był opisany w takiej bezpłatnej gazecie nad wisła , i co dalej robić wiesz gdzie napisać kto może pomóc ?? Ja oczywiscie mogę być " tą zła" i dać im czadu ale nie mam zupełnie pojęcia do kogo napisac , zadzwonić . Jeśli masz jakiekolwiek kontakty to podaj lub pomóz żeby się zainteresowali ja tez pomoge
  11. Dziś rano zadzwonił do mnie Pan który te pieski znalazł i powiedział że jeśli chce udowodnić wójtowi że to on kłamie i sie wymiguje od odpowiedzialności to on chetnie pomoże . Co robić dalej macie jakiś pomysł ?? Może jakieś pismo napisać do wójta i wysłać faksem . Ja bym mu nie odpuściła gnojowi bo niby dlaczego , niech chociaż się zastanowi następnym razem zanim będzie chciał p 2 tygodniach robić dokumentację fotograficzną porzuconych psów . Podrzucajcie jakies pomysły prosze .
  12. [quote name='sonikowa']Ależ on ma uszyska wspaniałe![/QUOTE] Tak uszy ma super ale charakterek tez niczego sobie , to diabeł w ciele anioła .
  13. [quote name='Piromanka']Jeden wraca z tymczasu, kolejny z adopcji..... jeszcze jeden wciąż szuka domu.... I znowu 3 szczeniaki... Marlena, pakuj sie i pod most...[/QUOTE] Coś Ty szukam bogateg męzą jeśli ktos ma takiego na oku chętnie go adopuje - oczywiście jeśli nie musi być poddany kastracji :)
  14. W sobotę Fifi wraca do mnie na dt . Ci Państwo nie dają sobie rady z dwoma suniami . Wieści złych nigdy dośc więc następna Buziak wrócił z adopcji - powód - dziecko ma alergię , więc spowrotem jest u Joanny 83 na Dt . Prosze o zmianę tytułu . Acha i Ci państwo co Fifi u nich za szczepienia i jedną wizyte u weta zapłacili aż 110 zł - mają na to rachunki więc został nam u nich taki dług , mi zostało jeszcze trochę pieniędzy ale to tylko starczy własciwie na szczepinia pod koniec miesiąca dla Juniora i Fifi i odrobaczenie , a na spłatę długu i dla joanny 83 na szczepienie buziaka już nie ma .
  15. Znalazł sobie Nugat przyjaciela :) [IMG]http://images36.fotosik.pl/116/29e928a80c3758e3med.jpg[/IMG] Spanko z Juniorem [IMG]http://images49.fotosik.pl/229/19fc2ce1e513bdc4med.jpg[/IMG] Kumple [IMG]http://images50.fotosik.pl/229/669f4072f8217676med.jpg[/IMG]
  16. Kurcze taka cisza to przez te zmiany na dogo , czy już sobie reszta ciotek odpuściła jakąkolwiek pomoc ??? Mam nadzieję że to przez to ze dogo nie działa tak jak powinno . wiecie co przeglądałam portale z ogłoszeniami psów i jest masa szczeniąt wyrzucanych :( strasznie dużo tego się nalęgło . I ciągle dochodzą jakies nowe bidy co z nimi robić ?? To se pogadaliśmy co :)
  17. Mozesz mu zadać takie pytanie jego mail [URL="javascript:%20okno('http://poczta.wp.pl/napisz.html?to=wojt%40chynow.pl',10,10,640,480,1);"][email protected][/URL] przeciez można mu dac do myślenia tak ?? Mam czyste sumienie że nie zostało to bez echa
  18. [quote name='sleepingbyday']marlenka, rzucasz palenie? to jakis nałóg :evil_lol:[/QUOTE] Tak znowu spróbuje rzucić a co ???
  19. i jeszcze raz [IMG]http://images37.fotosik.pl/224/5e8274d714b8eb33med.jpg[/IMG]
  20. i jeszcze jedno [IMG]http://images49.fotosik.pl/229/4e206f53cf33d758med.jpg[/IMG]
  21. Barak wita [IMG]http://images46.fotosik.pl/228/a0fbbbff7812bb7fmed.jpg[/IMG]
  22. [url]http://www.nadwisla.pl/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=14&Itemid=145[/url]
  23. Mam dzisiejsze wydanie " nad Wisłą " opisany tam jest wójt gminy Chynów i nasze pieski wiecie jak się wójt tłumaczy ?? Że po co je brałam do warki , oni jada na miejsce , badają sprawę i robią dokumentacje fotograficzną i że ja nie chciałam powiedzieć gdzie znalazłam szczeniaki . Jaki podły .
  24. W takiej pozycji Junior zasypia :) [IMG]http://images42.fotosik.pl/141/64b517ec53bf9917med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/141/ccc22b1392d74f07med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/229/10885d8da32edffamed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...