[quote name='Czarodziejka']Bardzo piękny - jak mój. Czemu odszedł?
Orbsy są moją wielką fascynacją, gdyż kiedyś widziałam je na własne oczy - całe mnóstwo, wszędzie wokół mego domu. I tylko jeden raz w życiu. Potem dowiedziałam się, że może je wychwycić obiektyw. Są to energie lub jak kto woli energetyczne istoty. Po katastrofie w Smoleńsku na mszy poświęconej ofiarom było ich pełno wokół Marty Kaczyńskiej i osób z jej otoczenia. Fotki robił Reuter, więc nie ma mowy o efektach niezamierzonych. Orbsy są i dają się uchwycić poprzez obiektyw. Pojawiają się spontanicznie, albo towarzyszą silnym emocjom.[/QUOTE]
Mój Boże .....
Ależ to są dusze po prostu ......