[quote name='ULKA12']Siemie lniane Aza dostaje, miałam też nadzieję, że podany jej lek advokate poprawi sytuację z pyszczkiem. No cóż chyba bez gruntownego badania się nie obejdzie. To nie jest tak, że pyszczka azy nie widział wet, widział ale mieliśmy nadzieję, że to wynik ogólnego wyniszczenia organizmu i jak Aza będzie lepiej żywiona wszystko wróci do normy, niestety nie wróciło.[/QUOTE]
Ciocia Ula, potrzebny jest advokate na powtórkę ?
Co mówi lekarz ?
Bo mam jeszcze jeden.