Jump to content
Dogomania

yuki

Members
  • Posts

    2981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yuki

  1. Leć na pierwszą Bastuś, może ktoś Cię zauważy....
  2. Figa i jak dostałaś wczoraj sms ode mnie:) idziemy w w sb do schronu???Ja może jak mi się uda to bym też w nd chciała iść ;)
  3. A on jest taki troszkę kurdupelkowaty :)???tak na zdjęciahc przynajmniej wygląda :)
  4. On chce zwrócić na siebie uwagę, jak się przechodzi obok bosku to od razu szczeka :) . A wydawało mi się , że on w typie bernardyna ;) zapisuję go.
  5. Ulvhedin ma być dzisiaj w schronie i sparwdzi czy pojawił się tam jakiś nowy west, jeśli go nie ma to jedziemy do szczytnickiego go poszukać.
  6. jaki ewentualnie dać nr kontaktowy z ogłoszeniach ?i adres mailowy?
  7. A jutro jest 20 :multi: oby wszystko się udało .....
  8. Da się to to obciąć?:cool3: jak starczy czasu to spróbuje z Tuską w sb, jeśli nam go wyciągną z boksu....szkoda go w te upały :-(
  9. Bardzo proszę ogłoszenie dla Piratka na warszawskim gumtree: [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Patrze-na-wiat-jednym-oczkiem-male-ki-Pirat-szuka-swojego-portu-W0QQAdIdZ149869366]Patrze na świat jednym oczkiem,maleńki Pirat szuka swojego portu - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Warszawa[/url]
  10. zaraz zrobie. Agnieszka zrobiłam Holly parę ogłoszeń na jej wątku;)
  11. No i tak trzymaj Marta , kuj żelazo póki gorące :evil_lol:
  12. O kurka jakie miłe wieści :loveu::loveu::loveu:
  13. jej nikt do Ciebie nie zagląda, na dobranoc sama sobie Ciebie hoopne :-(
  14. Ale grubasinka ;) zapisuję sobie .
  15. Skoro nic wcześniej nie działało to nic tylko się cieszyć. Faktycznie pewnie wynika to z tego , że pies czuje się mniej pewnie. Zastanawiam się co wtedy, gdy pies odkryje prawdziwą długość linki :cool3: Ja na tym etapie wykorzystałabym od razu to , że pies się na Tobie skupia, że w ogóle zwraca uwagę i wyżej wymienionymi metodami próbowała osiągnąć efekt:)
  16. Arizona ja proponuję , żebyś się na spokojnie zastanowiła nad psem , którego chciałabyś mieć, żeby potem niespodzianki nie było. Pomyśl co może sz zaoferować danemu psu:)
  17. Pani mi odpisała: że da znać w ciągu dwóch dni, bo chce sobie wszystko przemyśleć, może ciężko jej jeszcze po stracie psa. Powiedziała, że na pewno odpisze w ciągu 2 dni. Pani mieszka w dwupokojowym mieszkaniu. Nie wiem dlaczego napisała do mnie "odezwe się , pa skarbie" :evil_lol: :roll: może jest bardzo uczuciowa:)
  18. A siądzie dzisiaj :evil_lol:??? bo umieram z ciekawości...
  19. Pani mi odpisała , że kocha zwierzaki, że właśnie jej jeden umarł, że krzywdy nie dałaby zrobić żadnemu. Tak oglądam ten portal cafeanimal, ta Pani jest tam zalogowana, ma tam swoje zdjęcie, chyba aktywnie, jest tam zdjęcie jej nieżyjącego Tuptusia. Zapytałam czy godziłaby się na kastrację i na wizyty przed i poadopcyjne. Pani jest z Sosnowca .
  20. Aaaa!! dostałam wiadomość od Pani z Sosnowca na cafeanimal, wysłałam jest wiadomość również z zapytaniem jakie by warunki oferowała Pawełkowi itd. :)
  21. Arizona nie zrozum mnie źle, ale wyraźnie napisałaś , że chcesz jamnika z DT , który kocha dzieci i tak dalej , a ten west to pies o którym tak naprawdę nic nie wiadomo, a tak od razu chcesz go brać w ciemno
  22. Arizona przed chwilą chciałaś jamnika do trzech lat z DT , założyłaś nawet taki wątek :roll: Jeśli to jest ten west z parku to może ktoś go szuka.
  23. Nie ma za co :) może ktoś go zauważy :roll:
  24. Kikou i jak tam ? wiadomo już coś? ponoć brak wieści to dobre wieści ;) nadal trzymamy kciuki!!!
  25. I jeszcze Pawełek na : centrumofert.pl aleokazja.pl cafeanimal.pl To na razie tyle :) Giselle4 morze wrzuć to na pierwszą stronkę , żeby jasno było :)
×
×
  • Create New...