Jump to content
Dogomania

yuki

Members
  • Posts

    2981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yuki

  1. Wątpisz w nasze zdolności :diabloti: ???
  2. Idziemy z rana , koło 9 :) wpadaj :)
  3. Kąpać i obciąć, żeby mu tak gorąco nie było. Zobaczymy co to z niego wyjdzie :razz:
  4. Migucinkę wycałowałam , wyściskałam od Trzeciej Cioteczki :diabloti::diabloti::diabloti: szukamy domku Basterkowi !!! aż skrzydeł dostałam !!!
  5. matko :placz::placz::placz: się serce kraja, a na tych zdjęciach jeszcze przed schroniskiem nie wygląda aż tak słabo :-(
  6. Oj dawno tu nikt nie zaglądał , do góry!!!!
  7. Dyskusja miała być przeniesiona gdzie indziej , a nie jest :shake: Pożegnanie, polega na tym , że żegnasz kogoś kogo kochasz i nie powiesz o nim , że zdechł, nie wiem w ogóle skąd u Dorki takie wątpliwości. To nie jest dział gdzie można się nad tym zastanawiać, tu ludziom jest przykro, smutno i ten dział należy do nich , żeby wypłakali swoje emocje.
  8. Czyli da się kąpać :eviltong: już my go wypierzemy :diabloti: tylko , żeby się biedak nie nastresował zbytnio;/
  9. [quote name='eski']Poker, jestes aniolem :loveu:[/QUOTE] Popisuję się ręcami i nogami :loveu:
  10. ooooo jest ktoś:multi::multi::multi::multi: pozdrowię a od kogo???:cool3:
  11. wezmę , bo gdzieś je posiałam ;)
  12. Nie to nie Pani Remont :evil_lol: , a wrażliwa jest bardzo bardzo ;)
  13. Hahah , to ja nie wiedziałam :evil_lol: to już się nie zdzwiwię na raz następny:) czekam na odpowiedź.....
  14. Nie ma w tym momencie znaczenia czy waży sto czy kilka kg , nie ma papierka , że jest z hodolwi i tyle , jest zwykłym kundlem w typie rasy. Nie ma co zdjęć w klejać, bo nie ma sensu dopatryuwać się w nim rasowego yorka bo nigdy nim nie będzie. Szkoda , że kolejna osoba dała się nabrać .
  15. yuki

    Barf

    Trza znleźć złoty środek i tyle, z wagą nie biegam a sucz wygląda pięknie, szczuplusieńka , smukła :loveu: jak ja ją kocham :evil_lol: sorry za wylewności :eviltong:
  16. 515 290 672 proszę , ja siedze na tyłku do końca września :p
  17. yuki

    Barf

    No dokładnie, to tak jakbym sobie miała dziennie wyliczać ile gramów zupki czy chleba mam jeść :lol: jakoś sobie nie wyobrażam, nie dajmy się zwariować, My barfujemy juz prawie 5 miesięcy :multi: z tygodniową przerwą na wyjazd(musieliśmy dać suche), po 5 dniach zaczęło mojej suczy tak śmierdzieć z pyska, fuuu, w ogóle cała zaczęła śmierdzieć, a kooooopy :crazyeye: 5 X dziennie o dziwnym zielonym kolorku i podejrzanej konsystencji:cool3: ciężko się je na plaży zbierało ;) Słuchajcie właźcie na banerek w moim podpisie i głosujcie, może się jeszcze uda :multi::multi::multi:
  18. Obcinać można na pewno :) właśnie nie wiem jak z kąpaniem, gdzieś przecież są kąpane , zaraz nam tu jakaś stara wyjadaczka na pewno napisze :evil_lol:
  19. Wezmę parówę w ramach przekupstwa psa :diabloti: może się uda. Szampon mam , wezmę, dziewczyny a psa u nas w schronie to gdzie się kąpie ? na trawniku czy w jakiimś pomieszczeniu?
  20. Dalej: adopcjapsa.pl centrumofert.pl przygarnijzwierzaka.pl dwukropek.pl adopcje.org gumtree.pl(wrocław) olx.pl cafeanimal.pl mujpupil.pl(nie wiem czemu nie wchodzi fotka;/)
  21. Ogłosiłam na : kupiepsa.pl sprzedasz.pl(tu musiałam dać maila do mnie) aleokazja.pl
  22. Gocha ja się już gubię w wątkach które zakładasz z prędkością światła :evil_lol: coś małemu może zrobię :cool3:
  23. yuki

    Barf

    Ja również daję tak na oko ;) tzn. na początku trzymałam się ściśle przepisów itd. Ale po jakimś czasie jakoś tak sama wiem czego jej brakuje , czego potrzebuje :cool3:
  24. [quote] co do jego gryzienia to jest tak.. że on łapie 'głupawki' tzn. jest grzeczny, a nagle zaczyna gryźć tak, żeby coś zrobić i [B]nie da się go odciągnąć[/B], a tym bardziej odejść od niego bo zaczyna gryźć nogi/rece wszystko.. a 'nie wolno! co robisz! fe!' nie działa wtedy na niego w ogóle. [/quote] To nie rób nic, dosłownie!!!zamień się słup soli, nie wdawaj się z psem w żadną interakcję, przecierp te parę minut z gryzieniem nóg, ale nie rób nic , pies powienien zrozumieć , że takie zachowanie się nie opłaca, nie powoduje żednej reakcji z Twojej strony, to nie jest wtedy fajnie gryźć coś co nie wydaje dźwięków itd. Spróbuj jednak przenieść jego energię na jakieś przeciąganie czy inne zabawki. Szczeniak Cie gryzie z : 1. nudów, 2. nadmiaru energii 3. bo jest szczeniakiem , a to leży w naturze szczeniaka. Nie doszukuj się agresji u psiego dziecka ani tego , że przez tydzień osiągniesz to co innym udaję się osiągnąć po paru miesiącach :) praca praca praca :cool3:
  25. Lunaddino, a masz może nożyczki też :) jęśli będziesz mogła to przyjdź w w sb :) ja tam będę gdzieś koło 9 rano .
×
×
  • Create New...