Jump to content
Dogomania

yuki

Members
  • Posts

    2981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yuki

  1. Carolinascotties mim też smutno od paru dni tez wiem o Talcott, dziś był pogrzeb. Wielka strata.
  2. Zapisuję się u jegomościa :D ja tam oczywiście optuje za Jamorem .
  3. Kurde co tak tu pusto ???cioteczki gdzie jesteście :)
  4. Radę to my damy wszyscy na pewno :)
  5. Kurcze no ale Shilka ma pecha z tymi oczkami, co to moze być, że ciągle ją coś uczula i uczula.... Może to byc kurz , albo mozę jakiś proszek do prania. Szkoda mi jej, bo na pewno nie jest jej z tym komfortowo. Ale dobrze , że Pańcia ją tak kocha i rozpieszcze :D:D:D
  6. Jak się miewa psiaczek :) ?
  7. OJ coś słabo latasz Batman :) do sgóry siup !
  8. Jak miło takie wieści z rana poczytać :) uśmiałam się !
  9. Kurcze Kikou , żeby z tego coś gorszego nie wniknęło ;/ Joyek prześliczny :D:D:D
  10. Podnoszę Jamalla z ana , do góry!!! niestety nic nie jestem w stanie zrobić więcej :( Monia kochana, wielkie dzięki !!!
  11. Niegłupi pomysł ... zaproponuję ją .
  12. Aaa wiedziałam , że się któraś doczepi :diabloti: Chodizło mi oczywiuście o zabawę z człowiekiem :)
  13. Najprawdopodobniej wezmą ;) ale jeszcze troszkę trzeba poczekać. Psiak ma być wielkości no powiedzmy do Borderka.
  14. Można je zobojętnić na sytuacje gdy kot jest w tym samym pomieszczeniu. Odwracać ich uwagę smakołykami, zabawkami, komendami, pochwałami. Robić to za każdym razem gdy jest kot, chwalić gdy pies przestaje zwracać na niego uwagę, a zaczyna się interesować czymś innym. Generalnie zrobić tak , zeby psu się dobrze kot kojarzył :) Kot=zabawa, przysmaki i przyjemność.
  15. Inni :) będę dziś dzwonić to się dowiem czegoś więcej :)
  16. Równiez nie znałam Talcott, migała na wątkach od czasu do czasu, ale przykro jest bardzo, gdy ktoś taki odchodzi.... Myślę o Tobie gdziekolwiek jesteś. Będziesz juz szczęśliwa na zawsze :(
  17. Można zmienić tytuł . Piratek jest juz w DS w Wałbrzychu !!!!Na zawsze, ludzie w nim zakochani :D:D:D
  18. Zrobiłam małej na razie na : bono-polska.pl ojej.pl pajeczyna.pl pineska.pl gumtree.pl(Warszawa) morusek.pl olx.pl sprzedasz.pl neeon.pl
  19. Proszę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181348-Staruszka-szuka-domu-jej-oczy-bA-agajAE-o-pomoc[/URL]
×
×
  • Create New...