Jak nie chodził w kagańcu to może być problem na początku.Poczytaj trochę o tym i spróbujcie :
[url]http://pies.onet.pl/13,52753,41,jak_przekonac_psa_do_noszenia_kaganca,ekspert_artykul.html[/url]
[url]http://pies.onet.pl/13,5721,1698,co_zrobic__by_pies_zaakceptowal_kaganiec,ekspert_artykul.html[/url]
Rozumiem , że na smyczy chodzi w miarę ok, to ważne bo jest zdaje się dużych gabarytów ;)