Nie muszę mówić, że jest piękna :loveu:. Takie cudo tylko na kanapę, a nie do obory :mad:
Oto allegro, wszelkie uwagi mile widziane, nie mam jeszcze wprawy w takich ogłoszeniach:oops:, namiary podałam na Wandę. Kto pomoże na innych portalach:
[B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=686540470]mix spaniel-ka przez 4 lata w oborze - szuka domu! (686540470) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
[/B]Ogłoszenie jest podświetlone.